Ljubezen gre skozi želodec

neznan uporabnik

22. okt 2009 9:23

Meni je bilo v zadnji oddaji najbolj všeč jutranje raztegovanje (moraš imeti za to določene glikemične indekse..) Drugač pa..ja, sem iz oddaje v oddajo vedno bolj navdušena, upam, da bo poleg Kreslina še kdo drug gostoval v njej. japaja

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

22. okt 2009 21:36

Atina je napisal/a:

nola je napisal/a:

Odkar je Valentina izjavila, da je njena tašča odraščala med sardoni, Novakovim odpustim vse, tudi pozerstvo in sem redna gledalka oddaje (ki se mi tudi brez ribjega presežka zdi povsem sprejemljiva).

nola

Nola, če kaj rada bereš, ti priporočam sago Bogdana Novaka 'Lipa zelenela je'.

Atina

Atina, zelo rada in dosti berem, tudi serijo Lipa zelenela je poznam, sem pa precej izbirčna glede svoje lekture in od Novakov berem samo Majo (pa še to le pogojno.

Sem pa zelo vesela vsake sugestije v tej smeri, rada se tudi menim o knjigah, zato se ti zahvaljujem za priporočilo.

 

nola

l e a  

član od: 30.6.2008

sporočila: 193

24. okt 2009 21:57

Videla sem samo uvodno špico kvazi raztegovanja in nisem vedela: ali naj bruham ali se smejem:D Tole je kar klicalo, da ga Jurij Zrnec ponuca v svoji fori: tip z visokim glasom, zaobljenim trebuhom in mokrimi nogami zunaj izvaja jogo in potem izbruhne v cvileče komandiranje:)) Mislim, da mi ne bo všeč... Kar se tiče teh novodobnih kuharjev pa tole: nekateri so preveč sproščeni, sploh Nigella. Ampak ona vedno vključi otročke notri in oči se ji kar svetijo, ko dela pecivo:)) Jamie Oliver je pa sporščen na čisto drugačen način kot miss Nigella. On je pravi entuziastik in kuhar s srcem. On mi je res blizu in ni narejeno sproščen:). l e a

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

25. okt 2009 9:17

Za l e o ... malo bolj statična scena in brez moškega govornika , morda bo sporočilo, namen oddaje bolj jasen tukaj: http://24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/robert Imejte pred očmi, da gre za družinsko, ne profi kuharijo, in seveda: vsi drugačni, vsi enakopravni kafetarca

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

25. okt 2009 10:06

kafetarca, hvala za tole povezavo ( še zaljubil se bom ).

ežoj

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

25. okt 2009 10:19

ežoj je napisal/a:

kafetarca, hvala za tole povezavo ( še zaljubil se bom ).

ežoj
ežoj, honey, ti sam' uživej, da le ne boš sladkorno staknil kafetarca

neznan uporabnik

25. okt 2009 10:32

Če tole vse skupaj ni piar za prihodnje županske volitve v LJ, sem jaz papeževa žena japaja

**Snoopyka**  

član od: 13.8.2009

sporočila: 22

25. okt 2009 11:55

Meni pa je ta oddaja zelo všeč. Še posebej to, da se Luka veliko heca. Pa še zelo dobra kuharja sta. **Snoopyka**

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

26. okt 2009 11:39

No, pa še mojih pet centov, ker sem ravno obležala z virozo in med pilotiranjem naletela tudi na to oddajo. Meni je negledljiva. Valentine itak ne razumem, eden hoče biti bolj duhovit kot drugi - učinek pa je ravno nasproten, prisiljen. Ker oba delata (in včasih celo govorita) hkrati, je itak težko slediti (pa tudi kamera pri tem ne pomaga najbolje), kar pa me najbolj moti je to, da v tej oddaji ni prostora niti za trenutek tišine - kot da bi se glavna akterja in / ali scenarist bal, da bo oddaja padla, če bi glavna akterja za hipec utihnila. Kot bi rekla Vendelina, too much information, poanta oddaje pa mi kljub temu ni jasna: - gre prehitro, da bi si človek zabeležil recept (če bi tako želel) - če promovira družinsko kuharijo, zakaj otroka ne sodelujeta že pri nakupih in predvsem v kuhinji? Skratka, tole resnično še najbolj spominja na trenutno zelo moderno zadevo, ki se ji reče osebni PR. strelka

moncy  

član od: 4.11.2006

sporočila: 3

26. okt 2009 12:52

mene pa zanima, če kdo ve kje je točno ta ribarnica, kjer Novakova ponavadi kupujeta ribe? moncy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti