Dopust 2009

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

6. mar 2009 16:45

Kaj pa o kakšnih toplicah v SLO niste razmišljali. Za otroke znajo to biti čudovite počitnice. Naprimer za apartma bi plačali tam okrog 250-300 € (7 dni), potem so pa tu še karte, če ne koritite hotelskih apartmajev, ki so zelo dragi. Celodnevne karte so za odrasle tam nekje okrog 12 €, zanimovo je pa dopoldansko potepanje, kolesarjenje, izleti in potem kopanje po 15. uri, ko so tudi karte nekoliko cenejše. Kopališča oz. Terme so odprte do 21. ure. Tam imajo otroci veliko igral, vodnih športov itd. gratis. Pa tudi hrana ni pretirano draga, vsaj v naših krajih (M. Toplice), kjer so gostilne z zelo ugodno ponudbo, pa otroci neizmerno uživajo v nešteto bazenih. Toliko v razmislek. Mi pa se še vedno nismo odločili, kam in kako, v ožjem izboru je Črna gora. LP Sonce sonce51

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 555

6. mar 2009 20:21

Mi gremo v SEHER SUN BEACH 24.6,.No smo gledal tudi toplice in če bi šla direktno preko njih ali pa preko agencije ni več tako poceni,potem pa je treba še kuhat in je na koncu še dražje.Deset dni Čateža bi preko njih prišlo čez tisoč €,grem pa za ta denar raje kam drugam.Letos mi je še namanjeno,da grem,kaj bo drugio leto nevem.Zato bom letos uživala kar se da in skušala malo pozabit na vse slabo iz preteklega leta.Je blo zame vsega malo preveč in še hvala bogo da imam dobrega moža in sodelavke,ki so mi v najtežjih trenutkih stale ob strani. chappy

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 555

6. mar 2009 20:25

Sarah key kdaj pa greš,pa mojo tamalo zanima a ma kakšno hčerko.Se strinjam s tabo pa kaj pol če je vse na kredit,enkrat si pa ja lahko privoščimo in vidmo neki drugega. chappy

neznan uporabnik

6. mar 2009 20:32

adijo hrvaška obala.pravi dopust je v toplicah kjer se lahko poseda in poležava v topli vodi.pa seveda namestitev v hotelu tudi žena ima dopust in je prav da je postrežena,ne pa da kuha in pospravlja.pa lep pozdrav. hmm

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

7. mar 2009 7:00

Vidim, da se bolj kot ne zgodaj odpravljate na dopust v Turčijo ali Grčijo. Pa je junija že dovolj visoka temperatura vode, da se lahko dobro naplavaš? ursula-ce

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 555

7. mar 2009 14:49

Toplo naj bi blo dovolj,sicer pa grem tako pozno junija,da je juluj pred vrati.WRAN lepo od tebe ko praviš,da na dopustu p ares ženi ni treba kuhat.To se zgodi malokrat in takrat paše. chappy

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

7. mar 2009 15:13

letos bo moj dopust, če bom sploh prišla do dopusta, (sodelovlKa je bila lani doma točno 5dni) verjetno kar doma, anitram1

Taaraa  

član od: 21.9.2008

sporočila: 19

7. mar 2009 16:02

Mi že najmanj 10 let hodimo na Hrvaško in nismo nikoli razočarani Taaraa

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

13. mar 2009 17:51

Pozdravljene! S prijateljico si oglejujeva počitniške kataloge (pedvsem ona), mi smo z eno nogo že v Črni gori. Oni želijo v Turčijo, tudi nas prepričujejo, na agenciji so rekli, da ni problema in da nas z lahkoto prebookirajo. Sedaj smo pri Turčiji. Pred sabo imava prospekte Gulet, Palma, Atlas itd. Nekaj sva brali vaših komentarjev o Turčiji, vendar sva dobili premalo informacij. Otroci so do oz. 13 let. Mi lahko katera priporoča, kakšno zelo dobro izkušnjo iz dopusta v Turčiji. Pri branju ste bile ene s hoteli zelo zadovoljne, druge pa zelo razočarane. Imšejo torej brezplačno oz. popust za otroka do 14 let in all inculsive. V kolikor ima katera kakšne izkušnje od lani, dobro voljo za pisanje, prosim z besedo na dan. Lep dan Sonce sonce51

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

13. mar 2009 18:13

Živjo, vsako leto februarja se začnemo pogovarjat o dopustu. In vedno rečemo letos pa kam druagam, ne na Hrvaško. Ampak potem malo pozabimo, pa ne vemo če bo dosti financ in časa, tako da vsako leto pristanemo na Hrvaški obali, ki je čisto vredu, samo zapravimo pa verjetno še več, ali pa tudi ne. Ne vem, ker še nisem bila drugje.A ja, ko sva bila še sama z možem, sva po 6 letih zakona šla na Ibizo. To pa je sanjsko. Je pa vsako leto drago, tako da za tja nimamo šans.Zdaj smo trije, mala gre letos v šolo in bi mogoče še imeli šanso za kakšno Grčijo. Preko katere agencije pa največ potujete? Rada imam sigurnost, da če se zmenim,to tudi dobim. Večkrat sem šla s Kompasom, pa bi probala še katero drugo agencijo. Priporočajte.... Lp,Rmeli Rmeli

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti