Pomladni oblačilni report

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. feb 2009 11:18

Daga a boš za naslednjič tudi Montignakovo tortico spekla??????? Začetnica

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

18. feb 2009 11:19

Kaj bodo pomagala draga oblačila, čevlji, najboljša ličila in najdražji parfumi, če pa je duša umazana! Pokvarjene duše pa ne more skriti še tako drago oblačilo, vedno pride na dan - tako ali drugače. Pa lep pozdrav. Črna mambica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. feb 2009 11:20

Zdaj pa prosim, da mi poveste katere šminke tak dolgo držijo? Katere so tiste, ki preživijo kavo, do pol špaget itd. Sama sem do zdaj ugotovila le za glos, in sicer od Revlona, stanejo okoli 7 €, ful obstojni. Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. feb 2009 11:27

mambica je napisal/a:
Kaj bodo pomagala draga oblačila, čevlji, najboljša ličila in najdražji parfumi, če pa je duša umazana! Pokvarjene duše pa ne more skriti še tako drago oblačilo, vedno pride na dan - tako ali drugače. Pa lep pozdrav. Črna mambica
Kaj si mislila s tem povedat? Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. feb 2009 11:29

Faktorjev maksl zdrži mnogo tega....Evo, prepisujem: na ustnicah je MF tekoči puder, potem je MF Copper Penny 775 in čez je MF Indian Red 585 Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. feb 2009 11:33

Ja mam res lep pas, hvalabogu, da si me ti rešila...;-) Ja zdaj mi kar bolj paše. Začetnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

18. feb 2009 11:53

Jaz šminko pač redno popravljam,, pa je. Saj vzame minutko časa. Je pa res treba bolj, veliko bolj pazit, če je šminka rdeča, temno rdeča, na vijola, to rabi veliiiko več nege. Ker gre lahko čez rob, kljub črtalu ipd. Jaz sem si kupila nek prozoren svinčnik za ustnice, ki naj bi zadržal šminko. Nisem nikoli tok pridna, da bi ga nanaesla pred melancana barvo šminke, : ( da ga preizkusim. Meni so bolj natur ali light šminke všeč, čeprav zadnje čase kdaj posežem po močnejši barvi, če sem le temu primerno oblečena. Glosov jaz ne maram, ker se mi packajo preveč za moj okus. Razen zlat od Guerlaina je zakon. lidka [sonce]

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

18. feb 2009 12:22

Vilma, pred dnevi sem se malo razgledala po trenutnih trendih okvirjev in se pri tem spraševala podobno kot ti. Pomerila sem nekaj zares odbitih očal, ki so mi super pristajale, vendar se je takoj pojavilo vprašanje kombiniranja. Do pred nekaj let, ko so bila vsa moja oblačila črna, je bila stvar preprosta. zanimiva očala so razbila tisto črnino. Zadnja leta se trudim v smeri "nečrnih" barv in sedaj se pojavlja ta problem okvirjev. Običajno izberem zanimiva in kakovostna očala, ki pa barvno niso preveč upadljiva. Pri meni ne gre, da bi imela zbirko očal. Ne zaradi denarja, ampak zaradi oči. Na vsaka očala se je treba navaditi in prehitro menjavanje ni po meri mojih oči. Tako imam samo dvoje; z navadnimi in foto stekli. Pri slednjih, ki mi služijo kot sončna, si privoščim valo več "odbitosti". Jih pa menjam hitro, na dve leti. Ob pomerjanju sem se spomnila na svoja prva očala v zadnjem letniku gimnazije. Bila so velika in v letos zelo moderni turkizni barvi. mimika

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. feb 2009 12:40

Lidka tisti tvoj vilinski glosek je super ja. Jaz nasploh ne prenesem močnih šmink, oziroma jih moja polti ne vzdrži. Imam precej svetlo polt, sicer topel ton svetle polti, ampak ob vsaki močnejši šminki izpadem preveč kričeče. Ali pa še jaz nisem našla primernega močnega odtenka. Glose obožujem, ampak kot pravim edino ta Revlon drži, ostalo si lahko vsakih 5 minut ponovno nanašam. Saj me ne moti, da moram šminko popravljat, ker tista minutka res ni toliko, ampak se mi zdi škoda, ker je tudi ogromno porabiš. Enim ženskam 100 let drži šminka. No jaz bi rada tako šminko, ki jo bom med službo samo 1x popravila... Ali je to mission impossible? Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti