Pomladni oblačilni report

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

11. feb 2009 15:23

Po letu in pol sem se ponovno vrnila v službo, še prej pa sem se razgledala po trgovinah in večkrat podrsala s kreditno kartico (ne bi tukaj o preživetju in ostalih domačih živalih). Zadovoljivo sem obnovila svojo garderobo, čevljev ni bilo treba, ker imam dobro "teto", ki me obilno zalaga z njimi. K mnogočemu povedanemu o pametnih nakupih bi dodala še to. Ni dovolj, da nam nov kos oblačila paše k trem kosom, ki jih že imamo. Pomembno je tudi, da imamo poleg tega kosa še enega v isti barvi. Moja čudovita ciklamna majčka, ki se lahko nosi čez bluzo, se čudovito poda k mojim (pre)mnogim črnim oblačilom, vendar to ni dovolj. Še en ciklamni kos v oblike ogrlice, torbice, pasu, čevljev etc. da piko na i. mimika

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

11. feb 2009 15:43

Se strinjam s tabo, ribaracarak. Margot

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. feb 2009 15:44

Hja, tele petke za dojenčice so v bistvu igrača za njihove mame. Ker, ko imaš majhno punčko, te kar nekaj grabi, da bi jo ves čas nekaj oblačil (včasih se pozabi, da to niso punčke-lutke, ki smo jih imele, ko smo bile punčke). In se strinjam, da je treba pri tem imeti nekaj pameti in samoomejevanja. Ampak je tako simpatično kupovati oblekice v manjši številki. Jaz sem lani kupila eno srebrno poletno jopico in ko sem videla še eno podobno na otroškem oddelku, sem jo takoj kupila za mojo dveletno nečakinjo in sva potem zažigali na rojstnodnevnih feštah Meni so tile čeveljci s petkami kozlarija. Balerinke bi čisto zadoščale))) Okej, šalo na stran, če pa tehtam med čeveljci s petkami za šestmesečne dojenčice in pa dejstvom, da prenekateri starši svojim deklicam že pred enim letom preluknjajo uhlje za uhane - se mi zdijo pa petke vseeno bolj benigne. Vendelina jr. P.S. Proxy, zdaj ga rolajo že ob osmi uri zvečer na HBO - a ti že takrat spiš? Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 11. feb 2009 15:45:36

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

11. feb 2009 16:15

ribaracarak je napisal/a:

http://lifestyle.enaa.com/prikaziCL.asp?ClID=24550

 

A ni grozljivo???  To samo mimogrede, iz konteksta, le govora o visokih petah je bilo veliko, pa sem na to naletela - adijo pamet.

rrr
Sem videla zadnjič eno fotografijo neke balkanske blond starlete, ki je, "skrbna mamica", pozirala z dojenčkom v naročju s prav takimi čeveljci in sem ob tisti fotki pomislila, da bo kaj takega kmalu tudi razvajena hotelska dedinja Paris nataknila na tačke svoji čivavi mamaF - Mojca

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

11. feb 2009 16:25

No ja, jaz sem v Italiji na morju videlo deklico, staro kaki dve leti, v tangicah... Margot

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

11. feb 2009 16:29

@Vendy: e, vidis, HBOja pa nimam... (glede na moj izkoristek gledanja TVja so kakrsnikoli placljivi programi pri meni cisto metanje denarja v kanal...:)))) najbrz sploh ne bi imela kabla, ce ne bi bil nanj vezan internet...:))))))))) lp, proxima

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

11. feb 2009 16:29

Margot, jaz tudi. In to 6 let nazaj na Hvaru. Smo bili v nudističnem delu kampa, seveda "premalo" oblečeni, na plaži "oblečenega" dela so bili pa še mičkeni otročki "preveč" oblečeni. Dve sestrici, stari kake dve, tri leta sta imeli bikini s tangicami.....ajej... mamaF - Mojca

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

11. feb 2009 18:07

Malo iz konteksta, da pristavim piskrček, Duchovnyja v Californication gledam celo jaz, ki ga v X Files tudi slučajno nisem prenašala. Mogoče celo zaradi koncepta serije, ne vem- SF pač ni po mojem okusu. Kaj pa ena malo bolj na easy vloga naredi iz človeka... Kdo ga ne bi jass

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. feb 2009 18:40

Jass, zdajle je pa proxy v dilemi, da ne rečem, težki muki..... Saj se mi zdi, da je omenjeni program v digitalnih trojčkih v osnovnem paketu. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 11. feb 2009 18:41:33

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti