Jedilniki po montignacu

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

9. apr 2009 8:42

Ups, ja Oktober, včasih ga pihnem mimo.... Bo danes bolje! jana

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

9. apr 2009 13:07

09.04.2009

voda s C vitaminom

Z: lahki tekoči jogurt, ajdova žemljica z orehi

M: pusta skuta s svežimi jagodami

K: telečji kare z grahom, zelena solata s paradižnikom

V: ješprenova kaša z zelenjavo

Julija

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

9. apr 2009 16:52

z:PZ kruh,marmelada,kava bs m:jabolko k:kislo zelje,pečenica( ni ravno idealno) v: še razmišljam ps. za tiste,ki vas muči zaprtje.Meni je tole kuhano kislo zelje naredilo pravo čistko..... Bolj pomaga kot vsi jogurti,pa suho sadje.... PRIPOROČAM oktober

mareva  

član od: 28.8.2008

sporočila: 24

9. apr 2009 22:50

sok jabolko - grapefruit Z: polnozrnata štručka, nemastna zrnata skuta M: jagode K: egejski lignji, solata V: lahki tekoči jogurt, bela hrenovka mareva

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

9. apr 2009 23:01

Mareva, dobrodošla!

jabolko

Z: jogurt z ovsenimi kosmiči

M: korenček in zelena paprika

K: ajdovi žganci, kislo zelje

M: jabolko

V: morski list, špinača, zelena solata 

(šele zdaj vidim, da je bilo preveč beljakovin ) Kar se kislega zelja tiče, pa iskreno upam, da imaš prav, oktober....)

tulka

mareva  

član od: 28.8.2008

sporočila: 24

9. apr 2009 23:21

Hvala za dobrodošlico, sem dolgo zbirala voljo in pogum in bila samo bralka vaših prispevkov. Zdaj pa sem se odločila, da je zadnji čas, da naredim nekaj za svoje zdravje in se vam pridružujem. Vsaka stvar lažja, če nas je več! mareva

jagodna pita  

član od: 19.2.2009

sporočila: 117

10. apr 2009 9:32

ja res je.boš vidla kako se boš bolje počutila. jagodna pita

sandrak  

član od: 10.10.2002

sporočila: 302

10. apr 2009 9:46

pozdravljene, Da se vam še jast pridružim. Malo sem prebrala za nazaj ampak nisem še vsega. Ravno čitam montija, pa me zanima glede na vaše jedilnike, a ni tako, da Montignac zapoveduje OH dopoldne, potem tudi za kosilo, za večerjo pa izključno beljakovine. Sej pravim, da sem se šele zdaj spravla brati knjigo, pa me vseeno zanima. Drugo vprašanje pa je, v začetku februarja sem rodila in zdaj bi rada hujšala, ker sem med nosečnostjo ultra velik pridobila, sploh v postopku IvFa. imate kak nasvet kako naj jem, kaj naj jem itd? Hvala in lp S

sladkosnedko  

član od: 6.2.2008

sporočila: 223

10. apr 2009 10:01

Pozdravljene,

najprej Sandrak čestitke za otročička.Tudi moja sestrična je precej pridobila na IvFa pa glede na končni uspeh-otročička ji teh kilogramov niti malo ni žal.

Ker sama oskušam ločevati obroke glede na sestavo(pa ne po Montiju) in sem danes prebrala skoraj vse poste na to temo me nekatere stvari zanimajo.

Ali je to neke vrste ločevalna dieta s tem, da jemo bolj zdrave stvari(polnozrnato..)

Sama recimo obožujem kislo zelje in si sedaj naprimer pripravim joto brez krompirja, pa segedin z mesom ali pa kar kislo zelje zraven zrezka... V enem postu pa sem prebrala npr. segedin brez mesa.

Kako je s kombiniranjem zelenjave in mesa ali pa OH in zelenjave...

Naj grem po najnižjih GI.

Hvala in bodite še naprej tako pridne in vztajne

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

10. apr 2009 11:05

Uf, danes pa ko je post: Zajtrk: pz muesliji, 1,5 % jogurt Malica: jabolko Kosilo: beluši v solati z jajci + losos kuhan na pari (po kitajsko) Večerja: pečeni lignji, špinača s česnom Levinjav

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti