Jedilniki po montignacu

MIZZI  

član od: 14.2.2009

sporočila: 41

6. apr 2010 19:39

Ojla, priznam in se kesam, grehi so bili! Ampak mojih je bolj malo, me je dajal (pravzaprav me še) modrostni zob, tako da sem grešila samo s potičko. Tudi moja dva preostala družinska člana imata nekaj grehov. Ampak zdaj je pa konec, spet štartamo od tu dalje. z: rženi kruh, jabolko m: stara pikasta banana (je ostala čez praznike v službi) k: cvetačno - brokolijeva juha, regrat z jajčki v: kivi MIZZI

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

6. apr 2010 21:46

no js sm že 3 dan prow po montiju tko da začenjam bit spet ponosna nase ;) sm se odločila da zdej pa resno! bo treba, k poletje je že (hvala bogu) blizu! :) je pa lepo slišat da ste tud ve pridne... lepo lepo, tu res vsak dan sproti dobim zagon in voljo da nadaljujem :) ko vidim da vam gre lepo... Z: jabolko + navadni jogurt K: pire iz zelja (sm mogla eksperimentirat) + puranji zrezek M: hruška + vrečka oreškov z rozinami (ah...ne znam se ustavit pri eni pesti...je hudo??) V: 2 jabolki + košček črne čokolade mirelca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

7. apr 2010 14:25

sok grenivke in jabolka

Z: jajčka z majaronom

M: kava

K: kumarična juha, špinačni polpeti s pusto skuto, zelena solata

M: jabolko in ura kolesarjenja

V: solata s koščki piščanca

tulka

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

7. apr 2010 15:27

Grehi za veliko noč so bili. Potico je pač treba poskusiti. sok dveh pomaranč Z: pz žemljica, lahki sirni namaz K: štefani pečenka, solata M: jabolko V: zelenjavna juha Adrijanam Sporočilo je spremenil(a) ADRIJANAM dne 07. 2010 15:30

majacebelica  

član od: 11.2.2010

sporočila: 207

7. apr 2010 19:34

včeraj: 2 kivija Z: 2 rezini polnozrnatega kruha s pomarančno marmelado(BS), mleko, čaj K: rjavi riž s stročjim fižolom in čičeriko V: omleta s koščki (velikonočne) šunke in sirom, malo slivovega kompota BS danes: jabolko Z: PZ kruh z marmelado BS, mleko, čaj K: svinjska dimljena prata, brokoli z mandlji M: 2 kivija V: jajčka z divjimi šparglji in skuto (light), košček sira, malo slivovega kompota BS, jogurt jutri: jabolko Z: polnozrnat kruh, marmelada BS, kava K: file ostriža v paradižnikovi omaki,kot priloga pa najbrž špinača -čeprav me mika polenta ;) M: 2 kivija V: najbrž omleta s paradižniki, jogurt ali kefir majacebelica

MIZZI  

član od: 14.2.2009

sporočila: 41

7. apr 2010 19:52

z: hruška m: pest suhih sliv k: polnozrnate testenine s faširanim mesom (tole ni ravno prav , ampak ga je bilo res malček) v: voda MIZZI

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

7. apr 2010 21:29

in še en uspešen dan :) Z: wassa kruhki + domača marmelada M: pomaranča in 2 kivija K: cvetačni pire + puranji zrezek + zelena solata V: 2 jabolki + malo večja pest oreškov, rozin in brusnic mirelca

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

8. apr 2010 6:58

Vidim, da uživate še kar veliko kivija...ampak a nima kivi GI 52? Jaz sem se ga začela izogibati, pa izbiram sadje z bolj nizkim GI. Mayisa.

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

8. apr 2010 15:45

mogoče ima kivi previsok Gl ampak je dober za prebavo pa vsaj naraven je ne? ;) v hoferju sem si kupila neke jogurtke...ubistvu skute z sadjem... je narobe če s tem nadomestim jogurt za zajtrk? Z: polovica manšega ananasa + pz kruh z sirnim namazom M: navadni jogurt K: kivi + pomaranča + jabolko + oreški z rozinami (drugo mi ne gre... :/) V: cimetov riž (podobno jogurtu...vem da ni prav po montiju ampak...:)) mirelca

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

8. apr 2010 17:39

donat Z: hruška, rezina ananasa K: narastek iz ajdove kaše s polno mix zelenjave (njami), motovilec V: jogurt ali jabolko veliko vode cca 2,5l Mayisa Sporočilo je spremenil(a) Mayisa dne 08. 2010 17:40

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti