Jedilniki po montignacu

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

19. mar 2010 10:58

voda z limono Z: raje ne bi povedala - 1 kos prekmurske gibanice, 1/2 koščka orehove potice joj mene... M:veliko vode K: sarajevska pleskavica, mix solata V: jogurt activia voda, voda, voda, da izpere jutranje grehe ... Mayisa

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

19. mar 2010 12:14

cedevita Z: pirin kruh, marmelada, kava K: pirini široki rezanci s špinačo M: kivi, pomaranča V: domača gobova juha Lizzie

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

19. mar 2010 15:07

hej punce...se morem dns prow pohvalit :) sej se KONČNO odločila da bom začela ob montiranju še športt... še teh zadnjih par kg bom spravila dol pa naj me stane kar hoče... pa tud poletje gre, bo treba kako krilco oblečt ;) sm prow ponosna nase :) Z: 2 kivija + mleko in kellogg's (al kaj so že) M: navadni jogurt + 2 manši pomaračni K: cvetačni pire + 2 hrenovki + košček temne čokolade V: sadje + jogurt če bo nujno :) mirelca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

19. mar 2010 15:40

Z: donat, polnozrnatikruh s tuninim namazom in rezinami paradižnika

M: avokado z gomasiom (sezamova sol)

K: oslič z rožmarinom, grahov pire; zelena solata

M: jabolko

V: kos montijeve čokoladne torte (očetovski dan )

tulka

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

19. mar 2010 20:58

Pozdravljene! Sorodnica se prehranjuje po "Montinjaku", ker pa nimam pojma o tej dieti oz. načinu prehranjevanja in ker nimam časa prebrati vse tukaj, vas lepo prosim za nasvet, iz kakšnega testa (sestavine) ji naj spečem kruhek za njeno praznovanje (mala pozornost). To naj bi bilo presenečenje, zato ne želim vprašati nje. Hvala za odgovor! Ava

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

20. mar 2010 6:59

Ojla, tudi jaz začela s športom - bicikel v času kosila. Se nisem oglasila, ker me je potem enostavno -zmanjkalo. Predvčerajšnjim: z. čaj, pz kruh z lahkim sirnim namazom in papriko m. dve pomaranči, kava k. uro in pol kolesarjenja,ajdova kaša z zelenjavo v. ananas včeraj: z. čaj, pz kruh z lahkim sirnim namazom in papriko (prav okusno, res, paprika je iz kozarca) m. kava, dve pomaranči k. uro in pol kolesarjenja, mleto meso z zelenjavo, zelena solata ter nov posladek: košček črne čokolade s koščkom suhe marelice, lepo zloženo eno na drugem v. ananas, grozdje sem ugotovila, da sem sedaj tudi manj lačna zvečer lp, župca

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

20. mar 2010 19:30

danes: z. kava, pz kruh z lahkim sirnim namazom in papriko m. jabolko k. uro in pol kolesarjenja, dva zrezka na olivnem olju, pražena zelenjava ( grah in šampinjoni s čebulo, začinjeno s česnom, poprom in majaronom) zelena solata, za posladek koščki črne čokolade s koščki suhih marelic v. ananas in danes prvič po dolgem času žeja ves dan. lp, župca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

20. mar 2010 20:05

sok iz jabolka in dveh korenčkov

Z: lahki jogurt, mešanica polnozrnatih kosmičev iz petih žit

K: puranji čevapčiči, dušene bučke, zelena solata; Montijeva čokoladna torta

V: jogurt

tulka

MIZZI  

član od: 14.2.2009

sporočila: 41

20. mar 2010 21:03

včeraj z: jabolko in hruška, pz keks m: pest mandeljnov k: rižota z morskimi sadeži, zelena solata v: kozji sir, kozarec vode danes kozarec donata z: 2 jabolki k: piščančja čista juha, skleda solate (zelena, rukola) v: samo juha in meso iz juhe MIZZI Sporočilo je spremenil(a) MIZZI dne 20. 2010 21:03

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti