Jedilniki po montignacu

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

23. mar 2010 18:40

No tulka, dejva zdržat še malo. Jaz sem danes popoldne samo v službi spila 1,5 l vode. Sem kar ponosna nase, pa tudi na sladkarije sem pozabila, sedaj črtam še kruh. Z: wasa + liptaver (doma najrejen) M: jablko K: solata + ravioli M: jogurt V: bom kar izpustila, ker sem se napila vode. Ampak če je pa talwe wasa kruh, pol pa res ne vem. To je neki trdga, da si zobe polomš, no se ga bom počasi privadila. Aja mrelca, danes sem pol ure hitro hodila, tako da sem se odločila da vsak dan nekja naredim zase. Mal poguma rabim punce, a ste za da še to mal pišemo, kaj smo počele čez dan. P.S. Jaz imam pa sedaj sladoledarja nasprot vrat, k ima slastne sladolede Po tem postu si bom prvošila eno kepco al pa dve!!!! Marjanpn

MIZZI  

član od: 14.2.2009

sporočila: 41

23. mar 2010 19:02

danes z: voda, jabolko m: banana (ni bilo drugega pri roki) k: motovilec, telečja jetra na čebulci v: verjetno samo jabolka jutri za kosilo beluševa juha, solata, pa mogoče kaka hrenovka Mayisa, ostanek tuninega narastka sem včeraj zvečer pogrela možu (precej sem ga popekla v mikrovalovni pečici) in se mi ni več nateklo tekočine. Po moje sem ga za kosilo samo malo premalo spekla (škodlo pa ni nikomur ), je pa bil okusen in bom še ponovila. Marjanpn, mi sedaj kupujemo wasa kruhke s sezamom, in jih imamo vsi radi. Niso tako zelo trdi, pa tudi na zobe se ne lepijo. MIZZI Sporočilo je spremenil(a) MIZZI dne 23. 2010 19:42

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

23. mar 2010 19:30

Z: mešani kosmiči z jogurtom

M: jabolko

K: čista goveja juha, porovo-bučni zavitek iz polnozrnatega vlečenega testa, paradižnikova solata

V: ostanek zavitka od kosila, zelena solata

tulka

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

23. mar 2010 21:57

marjanpn... tudi jaz sem ponosna nate če ti to kaj pomaga :) meni žal šolski urnik ne dopušča ravno vsakodnevnih podvigov vendar se trudim ;) bom pa poročala, tudi meni je všeč ta ideja :) Z: voda z kvasom + pomaranča in kivi + pz žemlja z marmelado K: ješprenka M: 2 jabolki + sadni jogurt V: ješprenka mislite da je narobe če ješ za večerjo isto kot za kosilo? mirelca

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

24. mar 2010 16:53

Z: pz hruh, marmelada K: grška solata M: jabolko V: puranji zrezek, cvetačni pire, solata Do sedaj ni bilo nič gibanja (služba), sedaj pa na en dolg sprehod s nordijskimi palicami. Marjanpn kar pogumno, držim pesti, da ti uspe dosečti zastavljeni cilj. lp Adrijanam

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

24. mar 2010 17:55

Joj, punce tole je super. danes sem se namreč zbudila v sončku (sem iz gorenjske) in potem sem po zajtrku, ki je bil po M, šla spet hitro hodt do 9.00. potem sem pospravljala, do 11, nato jedla kosilo (stročji fižol v solati + jetrca) in odšlahitro delat. Dela sem imela toliko, da sem sele zdaj pojedla jogurt, Marjanpn

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

24. mar 2010 19:58

Pridna!

Jaz sem bila dve uri v parku, vendar se nisem kaj dosti razgibala (smo hodile s hitrostjo najmlajših družinskih članov). Komaj čakam, da si popolnoma opomorem od prehlada, ki se mi kar vleče, in začnem bolj migati. Se strinjam, da je to velikega pomena.

donat

Z: activia, jabolčni zavitek (polnozrnato vlečeno testo + naribano sladko jabolko + malo lahke skute) bs

M: jabolko

K: polnozrnati špecli z dušenimi bučkami in paradižnikom, velika skleda zelene solate

V: jajčka z lahkim sirom in hrenovko

tulka

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

24. mar 2010 21:50

no jaz sem delno tudi migala...ker danes nisem bila v šoli sem imela generalno čiščenje stavoanja kar pa tudi ni kar tako, ne? ;) Z: kivi in pomaranča + kellogg's v sadnem jogurtu M: pomaranča K: pire iz graha z puranjim zrezkom + zelena solata M: 2 pomaranči V: 2 jabolki in sploh nisem lačna?!?!? :O ;) mirelca

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

25. mar 2010 12:16

cedevita Z: wassa kruhki, kava K: zelena solata s trdo kuhano jajco in tuno ter koščki sira M: sir V: domača gobova juha, zelena solata :) Lizzie

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

25. mar 2010 13:48

Včeraj: voda z limono Z: jabolko M: suhe marelice K+V: joj mene - jufka kebab (naj mi katera pove koliko ima to kalorij) veliko vode Danes: voda z limono Z: hruška K: jota V: jogurt veliko vode Danes bolj pridna, kajne?? Mayisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti