Jedilniki po montignacu

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

22. feb 2010 14:45

kellogg's? mi lahko prosim katera pojasni za kakšno reč gre tukaj, kajti predvidevam da je dobro ko pa ste tako navdušene nad tem :) marjanpn...si poskusila piski kvas? :) Z: voda z pivskim kvasom + 2 kivija + pz kruh z marmelado K: ananas + čevapčiči z šampinjoni v smetanovi omaki V: probi jogurt in sadje še nekaj...kaj menite o vodah kot so zala hamony recimo? pač te vode z okusom... jst sm kupla neko v hoferju in piše da je brez konzervansov... bi šlo to namesto navadne vode? včasih me tisto malo okusa odvrne od slatkarij :) mirelca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

22. feb 2010 15:40

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

22. feb 2010 15:43

mirelca, vse vode z okusom imajo dodan sladkor. Če se ne motim, ga ima najmanj Za lemon.

tulka

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

22. feb 2010 16:19

Ne mirelca, nisem še poskusila pivskega kvasa, se moram ojunačit, pa ne vem če je res tako zanič. Bom videla. Ej tulka, bom jutri kupila ta Kellog's, pa upam da je res tako dober kot Red Fruit. Marjanpn

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

22. feb 2010 17:59

Z: jogurt s pz kosmiči in suhim sadjem

M: jabolko

K: špargljeva juha; polnozrnati quiche s sirom, brokolijem in češnjevci; solata iz kitajskega zelja

M: activia brez sladkorja

V: postrv z blitvo; zelena solata

tulka

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

22. feb 2010 18:57

z: čaj, pz kruh z marmelado sf m: kava, dve jabolki k: ajdova kaša s praženo zelenjavo v: kivi, malo kaše je še ostalo od kosila In še recept za mojo ajdovo kašo z zelenjavo - za tri osebe: 20 dag ajdove kaše kuhamo 7 minut, odstavimo s štedilnika, preverimo, če je dovolj kuhana prepražimo na grobo nasekljano 1 čebulo in 1 rdećo papriko dodamo 1 konzervo nasekljanih šampinjonov, premešamo dodamo začimbe: sol, česen in poper, po želji curry ali majaron, odvisno od okusa, premešamo dodamo dve pesti graha ter dva na kocke narezana fileja pečene rdeče paprike v kisu. Premešamo, dosolimo po potrebi in postrežemo z zeleno solato. Za nemontije še žlica kisle smetane za povrh. Ajdova kaša je suha, zato dodajam kisle sestavine, ki dajo kaši prijeten okus in sočnost. lp, župca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

22. feb 2010 20:01

Super, župca, hvala!

tulka

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

23. feb 2010 10:19

Dobro jutro! Z: sok 2 pomaranč, Kellog's + mleko M: kava K: ocvrti kalamari, mešana solata M: 2 kivija V: solata - paradižnik, rukola, skuta, bučno olje, kis Sem pridna a ne! No upam, da bom res sam to pojedla danes Marjanpn

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

23. feb 2010 11:46

ker sem že kar dolgo nazaj ustala bo...dober dan :) morala sem v trgovino po te Kellog's-e (niti najmanj mi ni žow) sem kar zgodnja danes :) meni so odlični! spominjajo me na koruzne kosmiče...mmmm :) Z: voda z pivskim kvasom + 3 kivija + jogurt z kellog'si K: zrezek z šampinjoni in zeljna solata V: pomaranče in (če bo nujno) košček sira in šunke marjanpn ... kvas ni tolko zanič, se hitro navadiš, važno je da je zanič le ko ga pogoltneš...ko ga splakneš z vodo se okus ne vrača več... (kolcanje, spahovanje in to...tega ni:)) poskusit ni greh pravijo ;) mirelca

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

23. feb 2010 11:54

Z: sok dveh pomaranč, pz kruh z marmelado bs M: jogurt K: segedin V: piščančje bedro, zelena solata Adrijanam

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti