Jedilniki po montignacu

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

21. feb 2010 14:23

Z: ovseni kosmiči + mleko M: rezina sira K: piščančja juha, pečeno belo piščančje, zelena solata (paradižnik, čebula), solata iz kislega zelja V: sadje, jogurt veliko vode + 2xprobiotik Mayisa

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

21. feb 2010 17:23

nekaj časa sem bila brez računalnika...(seveda sem vam zaradi tega veliio zamolčala... (ne vme če sem pojedla kdaj več čokolade :( ... nekaj smo renovirali in...ufff...žiwčki? ) no ja bom od danes pridna s5 :) marjanpn... voda z pivskim kvasom... v lekarni kupim pivski kvas (vrečka je 1,28€ in lahko jo imaš 3 tedne vsaj...) zjutraj dan v kozarček vode 2-3 žlički in dobro premešam...potem pa zamižim in na hitro pogoltnem...ima zelo fuj okus na začetku ma se navadiš... popiješ na hitro, splakneš z vodo in okus se ti ne vrača...torej hudo je le ko požiraš ampak se da :) zeeellloooo je dobro za kožo, men so usi mozolji zginlo sploh pa vsebuje veliko vitamina B, in monti pivski kvas v svoji knjigi celo posebej priporoča če si bila pozorna :) če imaš težave z kožo pa si lahko iz kvasa zraven nardiš tudi masko za obraz tako da je učinek še večji:) upam da sem ti kaj pomagala, čene kar uprašaj :) najse pa še pohvalim da imamsam še 2 kg do željene teže, takoda pri meni ''Montiranje'' DELUJE!!! ;) (upam da s čokolado nisem vsega pokvarila :D) od ju3 pa se s5 oglasim z jedilnikom :) mirelca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

21. feb 2010 19:21

Z: jajčka s sirom, pomarančni sok

M: pomaranča

K: sladko zelje, puranji zrezek v gobovi omaki, zelena solata

M: pest arašidov

V: jogurt s pz pšeničnimi kosmiči

 

Še ena na temo kosmičev: našla sem ene od znamke Kellogg's, imenujejo se Optima, vsebujejo pa 70% polnozrnate pšenice, 25% suhega sadja in 5% packarije.

tulka

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

22. feb 2010 10:21

Tulka, pa jaz te mam rada...ej men so kellogg's zakon, seveda tisit z red Fruit, se še nisem poglobila al so za Montija, ampak ker so nesramno dragi jih ne mislim stran vreč. bom pa kupila tudi Optimo, jih poznam. Ta vikend sem bila malo pridna, malo poredna. Upam da bo čez teden bolj pridna, se pa Motni pri meni pozna - 2kg. Z: - raje ne povem (bela žemlja, margarina, med, kakakv) + kava M: jabolko K: riba, solata, zelenjavna prikuha M: 2 kivija V: piščanec, brstični ohrovt v solati Obup, moram bit bl pridna, sem odločena da bom imela do poletja 65 kg. Grem raje delat, da pozabim na svoje pregrehe... Marjanpn

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

22. feb 2010 11:53

3 mandarine Z: mleko s pz kosmiči M: mango K: piščančja prsa na žaru, grah v omaki V: ohrovtov ponvičnik (Tulka, hvala za idejo) Marjanpn, tudi jaz imam tak cilj kot ti 65 do poletja, sem na dobri poti, upam da ga ne bom začela fiksati. LP Adrijanam

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

22. feb 2010 14:45

kellogg's? mi lahko prosim katera pojasni za kakšno reč gre tukaj, kajti predvidevam da je dobro ko pa ste tako navdušene nad tem :) marjanpn...si poskusila piski kvas? :) Z: voda z pivskim kvasom + 2 kivija + pz kruh z marmelado K: ananas + čevapčiči z šampinjoni v smetanovi omaki V: probi jogurt in sadje še nekaj...kaj menite o vodah kot so zala hamony recimo? pač te vode z okusom... jst sm kupla neko v hoferju in piše da je brez konzervansov... bi šlo to namesto navadne vode? včasih me tisto malo okusa odvrne od slatkarij :) mirelca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

22. feb 2010 15:40

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

22. feb 2010 15:43

mirelca, vse vode z okusom imajo dodan sladkor. Če se ne motim, ga ima najmanj Za lemon.

tulka

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

22. feb 2010 16:19

Ne mirelca, nisem še poskusila pivskega kvasa, se moram ojunačit, pa ne vem če je res tako zanič. Bom videla. Ej tulka, bom jutri kupila ta Kellog's, pa upam da je res tako dober kot Red Fruit. Marjanpn

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

22. feb 2010 17:59

Z: jogurt s pz kosmiči in suhim sadjem

M: jabolko

K: špargljeva juha; polnozrnati quiche s sirom, brokolijem in češnjevci; solata iz kitajskega zelja

M: activia brez sladkorja

V: postrv z blitvo; zelena solata

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti