Jedilniki po montignacu

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

19. feb 2010 11:06

Vem Tulka, ampak če čist po pravici povem, mi je doma zmanjkalo kruha. danes pa je sodelavka na dopustu in niti ven ne morem, tako da sem si prinelsa za v pisarno. Vem da se kruh je samo za zajtrk, jaz ga že prej nisem dovolj marala, tako da mi ni problem kruha ne jest. Bom kupila tudi jaz marmelado od Montija. Hvala za nasvet. Marjanpn

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

19. feb 2010 11:14

Kakšen lušten podpis

tulka

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

19. feb 2010 11:44

Ja čakamo, če se bo letos tud kaj štorklja oglasila, doma imam mulčka bo letos 2 leti star, pa bi radi imeli še kakšnega. Marjanpn

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

19. feb 2010 13:09

uuu...hvala hvala punce :) vidim da nism edina, že to je spodbuda, naj pa se vseeno pohvalim da mi je danes tehtnica le pokazala 67,5 kg [ploskanje] (upam da bo smejko ratal ;)) še malo pa bom na cilju...ma vseeno nisem zadovoljna saj po tolikih izgubljenih kilogramih nimam ravno izoblikovanega telesa, tako da se bo treba lotit telovadbe :) pa bo že ;) Z: voda z kvasom + 2 kivija + pz kruh z sadnim sirnim namazom (no jaa... :D) K: pohan zrezek + zeljna solata (šola seveda...) V: sadje + no bomo še vidli, dolg večer je pred nami ;) mirelca

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

19. feb 2010 14:01

Ej bravo mirelca, zvečer poleg sadja priporočma dobro knjigo ali film, da te ne bo premamilo kaj drugega. Dej mi povej kaka je ta voda s kvasom, kako jo narediš in kakšenga okusa je. zakaj je pa dobra? Jaz se bom tehtala jutri zjutraj, pa ne vem al naj se tehtam 1x teden ali vsak dan. tako moje punce užvajte v vikendu, se beremo v ponedeljek. Jaz ponavadi čez vikend ne hodim na internet, samo zato ker že 8 ur na dan previsim v službi na internetu. pa, pa Marjanpn

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

19. feb 2010 16:56

Z: jogurt activia, 2 polnozrnata piškota K: pečena postrv-šarenka, zelena solata s čebulo V: sadje, jogurt veliko vode, kapučini (brez tega ne morem ) Mayisa

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

19. feb 2010 21:49

Z: pomarančni sok, pz kruh z marmelado sf

M: grozdje

K: špinačna juha, narastek iz ajdove kaše z gobami in zelenjavo; zelena solata

V: zelenjavna enolončnica

tulka

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

20. feb 2010 9:18

ojla, me cel teden ni bilo doma. In imam kr'neki za brati. z: kava, ovseni kosmiči z jogurtom m: sadje k: goveja juha, govedina, dušeno rdeče zelje, hren, zelena solata v: sadje + še kaj tulka, kako pa narediš narastek iz ajdove kaše? Verjetno je recept v bazi, jaz pa kar lenobno sprašujem. lp, župca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

20. feb 2010 15:28

Ja, v bazi je morje receptov, naredila sem kombinacijo vsaj treh, da je bilo po M.

Z: sport musli z jogurtom

K: zelenjavna juha; puranji zrezek z gobami; solata iz brokolija in cvetače

M: pest oreškov, activia

V: ohrovtov ponvičnik (http://www.kulinarika.net/recept/juhe_in_zakuhe/Ohrovto) - brez drobtin

tulka

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

21. feb 2010 12:56

z: kava, košček klobase m: jogurt, pomaranča K: goveja juha, pikantna svinjska rebra iz baze, dušeno zelje, zelena solata V: sadje, jogurt tulka, hvala. Pogledam med recepte. Tudi tale ohrovtov ponvičnik mora priti pri meni na vrsto. lp, župca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti