Jedilniki po montignacu

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

22. jan 2010 14:27

Ja lahko prideš, upam da bom imela danes več časa, da ne bo samo jogurt.Tulka jaz bi pa tisti tvoj zabolčni zavitek. Z: rženi kruh, jagodna marmelada sf brezkofeinska kava s posnetim mlekom M: dva jabolka K: piščančje meso pečeno v pečici (moja je bila bedrca), grah v omaki V: jajca s šunko in paradižnikova solata Adrijanam

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

22. jan 2010 16:41

sem grešila cel, dan....zato nič ne bom napisla kaj sem jedla .......obsedeno stanje v službi ....še dobro da je petek Marjanpn

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

24. jan 2010 12:35

malo mi je časa zmanjkalo pa tudi vse, kar sem pojedla, ni bilo za napisati. Danes pa takole: z: kava, pz muffini z jabokom in pomarančo m: čaj, voda k: ajdova kaša z zelenjavo v:kosmiči, jogurt

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

24. jan 2010 12:51

VČERAJ Z: polnozrnata žemljica, kefir brezkofeinska kava, s posnetim mlekom K: Bučkina polivka in polnozrnati špageti M:5 mandarin V: sirni narezek, paprika in paradižnik DANES: jabolko Z: posneto mleko s polnozrnatimi kosmiči brezkofeinska kava, s posnetim mlekom K: perutničke, mešana zelenjava na žaru V: pusta skuta z jagodami Adrijanam

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

25. jan 2010 0:16

Z: ržen kisli kruh, brusnična marmelada

M: kava, leibnitz piškoti z ovsenimi kosmiči

K: špinačna juha, polpeti, paradižnikova solata s feto

V: puranji zrezek s pestom, stročji fižol, zelena solata

tulka

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

25. jan 2010 10:13

No, jaz imam navado, da sem čez vikend na off s to sodobno tehnologijo, zato si doam ne prižgem računalnika, razen če je to nujno potrebno. Mi je pa včeraj še vaga crknila, no baterija je šla, tako da se nisem vagala. Sem bila pa pridna včerja za kosilo sem imela pohanega piščanca in zelenjavo, solato.....super je Marjanpn

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

25. jan 2010 15:42

Z: posneto mleko s polnozrnatimi kosmiči M: pest orehov, jabolko K: divji riž (ki ga bom jedla prvič in upam, da mi bo všeč) s šampinjonovo omako V: ker bo pozno kosilo, bo za večerjo samo doma pripravljen kefir Adrijanam

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

25. jan 2010 15:50

Z: pomarančni sok, musli z mlekom M: mandarina K: solata s piščancem M: jabolko V: segedin Marjanpn

mavrica*  

član od: 9.6.2008

sporočila: 39

25. jan 2010 16:01

Pozdravljene! Sem bila navdušena ko sem opazila da nekatere jeste muffine, pa sem jih hotela še jaz naredit. Ko sem pa videla recept, sam opazila da muffini sploh niso po Montignacu, namreč polnozrnata moka, jajca, margarina in jogurt ne gredo skupaj. Sedaj sem pa vsa nesrečna Bom mogla pogruntat kakšno drugo verzijo ... mavrica*

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

25. jan 2010 16:58

Ja, mavrica, oprosti, muffini niso za prvo stopnjo!

Z: jogurt, pz pšenični kosmiči

M: kava, jabolko

K: beluševa juha, pz svedrci s pestom in paradižnikom; stročji fižol v solati

M: oreški

V: odščipanci, sladko zelje, zelena solata

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti