Jedilniki po montignacu

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

21. jan 2010 8:53

Tulka, hvala, sprobam, samo moram še polnozrnato moko kupit. Katri kosmiči so pa najboljši, in kako jih vi jeste z mlekom, jogurtom? Z: polnozrnata žemlja, žitna kava, pomarančni sok M: jabolko, mandarina K: "zrdav sendvič" - polozrnata žemlj, sir, kumarice V: čufti v omaki, solata Marjanpn

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

21. jan 2010 9:59

Kar se kosmičev tiče, jej tiste, ki so ti najbolj všeč  - ovseni so seveda zelo zdravi, meni so všeč tudi polnozrnati pšenični ter pirini (čeprav so bolj trdi oz. jih moraš namočiti zvečer). Kvinojini kosmiči imajo priokus, ki mi ne sede, čeprav so sami kosmiči zelo priporočljivi.

Edino kar je pri kosmičih pomembno je to, da so polnozrnati in NEPREDELANI - ne smejo biti mehki ali 'zart' (take dobite npr. v Hoferju ali Lidlu). Žal Kvalitetne kosmiče dobiš v DM od Alnature. Jaz kupujem naše, bio, od Nature.

Vedno jih jem z jogurtom, Monti jih priporoča z mlekom z malo maščobe.

tulka

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

21. jan 2010 11:30

Super, hvala, tulka,sej počasi se bom navadila na "zdravo hrano" in način prehranjevanja. Trenutno mi zelo diši zelenjava, pečena, kuhana, in meso, ter skleda solate. Tudi ribe so se znašle vsaj 1x tedenako na meniju, tako da bo trajalop še nekaj časa. Hvala za nasvet za kosmiče, bom probala najprej kupti kako manjšo vrečko, drugače pa najraje jem otrobe in jogurt Marjanpn

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

21. jan 2010 11:48

Z: pz kruh, marmelada sf brezkofeinska kava z malo mleka M: pest arašidov, jabolko brezkofeinska kava K: Puranji zrezek pečen na žaru, bučke, solata (endivija in radič s koščki avokada) V: Jogurt Adrijanam

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

22. jan 2010 13:52

Z: voda, jabolčni zavitek (polnozrnato vlečeno testo, sladko jabolko, pusta skuta, limonina lupinica)

M: kava, activia

K: brokolijeva juha, postrv, cvetačni pire, blitva; zelena solata; rebro črne čokolade

M: jabolko

V: fižolova enolončnica s pz makarončki (ali pa se bom povabila k Adrijanim [])

tulka

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

22. jan 2010 14:27

Ja lahko prideš, upam da bom imela danes več časa, da ne bo samo jogurt.Tulka jaz bi pa tisti tvoj zabolčni zavitek. Z: rženi kruh, jagodna marmelada sf brezkofeinska kava s posnetim mlekom M: dva jabolka K: piščančje meso pečeno v pečici (moja je bila bedrca), grah v omaki V: jajca s šunko in paradižnikova solata Adrijanam

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

22. jan 2010 16:41

sem grešila cel, dan....zato nič ne bom napisla kaj sem jedla .......obsedeno stanje v službi ....še dobro da je petek Marjanpn

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

24. jan 2010 12:35

malo mi je časa zmanjkalo pa tudi vse, kar sem pojedla, ni bilo za napisati. Danes pa takole: z: kava, pz muffini z jabokom in pomarančo m: čaj, voda k: ajdova kaša z zelenjavo v:kosmiči, jogurt

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

24. jan 2010 12:51

VČERAJ Z: polnozrnata žemljica, kefir brezkofeinska kava, s posnetim mlekom K: Bučkina polivka in polnozrnati špageti M:5 mandarin V: sirni narezek, paprika in paradižnik DANES: jabolko Z: posneto mleko s polnozrnatimi kosmiči brezkofeinska kava, s posnetim mlekom K: perutničke, mešana zelenjava na žaru V: pusta skuta z jagodami Adrijanam

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

25. jan 2010 0:16

Z: ržen kisli kruh, brusnična marmelada

M: kava, leibnitz piškoti z ovsenimi kosmiči

K: špinačna juha, polpeti, paradižnikova solata s feto

V: puranji zrezek s pestom, stročji fižol, zelena solata

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti