Jedilniki po montignacu

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

15. jan 2010 19:59

mejačka, naj poskusi z dieto Dr. Atkinsa, t.i. Atkinsonova dieta. Lahko si ogleda tudi dieto South Beach. Google ti vrže morje jedilnikov.

Kar se Atkinsonove diete tiče, mene tako visok vnos beljakovin in maščob ne prepriča. Zagovarjam uravnoteženo prehrano...

Z: ajdov kruh z orehi, slivova marmelada sf

M: kava

K: porova juha, pz špageti z žajbljem, česnom in črnimi olivami; radič v solati

V: škampi na žaru, zelena solata

tulka

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

16. jan 2010 17:49

oh, mirelca, čisto sem zgrešila. Jaz pa sem mislila, da imaš pravo učiteljsko službo s svojim kabinetom, kjer si lahko delaš okusne monti malice. Glede na svoja leta so moji nasveti čisto neustrezni in preskromni. Tulka ti je že marsikaj navedla. Še vedno pa ti predlagam, da si v knjižnici sposodiš monti knjigo in si jo prebereš. Ko boš razumela delovanje presnove, si boš lahko tudi sama odgovorila na več vprašanj in ugotovila, kaj lahko ješ. Z: čaj, kava, salama, kumarice, sir M: grozdje K: goveja juha, rdeče zelje, govedina, hren, zelena solata V: ? lp, župca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

16. jan 2010 19:58

Z: voda, ajdov kruh s slivovo marmelado sf

M: kava

K: tunini polpeti, zelena solata (za ostale še pire krompir)

M: rebro črne čokolade s sivko

V: jogurt

tulka

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

17. jan 2010 12:13

tulka, sem te hotela že nekajkrat vprašati: ali pečeš sama kruh? Imaš kak poseben recept ? župca

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

17. jan 2010 18:31

župca je napisal/a:
Jaz pa sem mislila, da imaš pravo učiteljsko službo s svojim kabinetom, kjer si lahko delaš okusne monti malice.

lp, župca

Me pa res zanima, koliko učiteljic (obeh spolov) ima svoj lasten kabinet......in čas, za delanje takih in drugačnih malic.

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

17. jan 2010 23:02

Z: voda, polnozrnati kosmiči z jogurtom

K: goveja juha, polnozrnata lazanja z zelenjavo, zelena solata

M: jabolčna pita (hja, pomemben obisk )

V: domača skuta

tulka

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

18. jan 2010 8:07

Z: rženi kruh z marmelado in kefir M: pest oreščkov K: goveja juha, telečji polpeti, cvetača in brokoli (torto sem samo poskusila en grižljajček) V: košček mesa, kumare in paradižnik Smo imeli slavje in sem morala zbirati z tase kar je pač bilo primerno zame. So se mi pa seveda zelo cedile sline po skutinih štrukljih, svaljkih in podobnih dorotah. Adrijanam

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

18. jan 2010 9:15

Oh,joj jazful pridna če teden, za vikend pa grešim . Ampak, se mi pa že pozna 1kg manj, jupi jaz. Danes: Z: sok dveh pomaranč, domača skuta, kruh M: mandarine K: še ne vem kaj bo menzi M: mandarine V: jogurt Marjanpn

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

18. jan 2010 15:27

evo, kaj sem jedla, no ne vem če je glih po montiju ampak gratinirane palačinke z špinačo in solato, je pa teknilo Marjanpn

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti