Jedilniki po montignacu

bosa  

član od: 14.2.2006

sporočila: 247

4. feb 2009 16:32

Se vam še jaz malo pridružim. zajtrk: rezina ananasa, kosmiči v vročem mleku malica: jabolko kosilo: kuhana cvetača s tunino (v lastnem soku) večerja: pz pizza z zelenjavo Saj me boste izkušene malo opozarjala, da ga ne bom preveč kiksala :) bosa

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

4. feb 2009 16:54

jabolko, kava bs zajtrk:ržen kruh, lahka skuta, jogurt pronutri sadni kosilo: mešana solata (zelena listnata, paradižnik, paprika, grah, fižol, korenje) dve kuhani jajci savna večerja: pripravila si bom ribji file in zeljnato solato p.s. mislim, da se pri solati zgrešila in nebi smela k fižolu, grahu, korenju jesti jajc, kaj pravite? pri nas je lep sončni zahod, oh kako dolgo že nismo videli sonca, razen mene. lp sonce sonce51

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

4. feb 2009 16:58

Prosila bi vas še za en nasvet. Jutri nameravam kuhati marmelado. Poskusila bi z 1 kg pomaranč, 1 kg jabolk (imam jih v kleti) in 1 kg hrušk(tudi iz kleti). Kaj mi priporočate, da dodam fruktozo, ali želin brez sladkorja, ali nič. Prosim, da me popravite, če nisem izbrala prave kombinacije. Mi običajno ne kuhamo marmelade navedenega sadja, saj je pri nas veliko drugega sadja in pripravljamo marmelado iz sliv, robid, malin, ribeza ... (vedno dodam želin in sladkor posebej) pa tudi prav veliko je ne porabimo. Vendar vsa marmelada, ki jo imam ima dodan sladkor. Hvala za pomoč in LP sonce51

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

4. feb 2009 18:47

morska medvedka je napisal/a:

_kekec_ je napisal/a:
drage moje, moji kg, pa nočejo več dol.skoraj 4kg v enem mesecu in ne gre več nikamor.kako pa ve?_kekec_

 

Hvala enako!

[medvedek] MM
Evo me. Še ena, ki je obtičala..... jana

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

5. feb 2009 7:20

Danes: zajtrk: pomaranča, ržen kruh, marmelada, kava bs, malica: hruška, kosilo: pečena zelenjava, puranji zrezek, večerja: kefir. jana

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

5. feb 2009 8:34

Včeraj:

sadje, kozarec vode

Z: bela kava, 2 polnozrnata piškota

K: krem juha z bučk, začinjen popečen tofu, paradižnikova solata

M: sadje

V: jogurt s prosenimi kosmiči

 

Zdaj pa mi povejte... kam uvrščamo sojo? (tofu, sojino mleko, sojini jogurti,...)

Se kombinira z beljakovinami (ker je velik vir beljakovin (rastlinskih)) ali k OH?

Hvala

MM

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

5. feb 2009 9:04

mai je napisal/a:
morska medvedka je napisal/a:

_kekec_ je napisal/a:
drage moje, moji kg, pa nočejo več dol.skoraj 4kg v enem mesecu in ne gre več nikamor.kako pa ve?_kekec_

 

Hvala enako!

MM

Evo me. Še ena, ki je obtičala.....

 

Se vama pridružujem. Full sem dol dala, zdaj pa nikakor ne gre naprej. Bo treba kako spremembo naredit, pa malo več miganja ne bi škodilo.

Julija

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

5. feb 2009 9:06

morska medvedka je napisal/a:

 

Zdaj pa mi povejte... kam uvrščamo sojo? (tofu, sojino mleko, sojini jogurti,...)

Se kombinira z beljakovinami (ker je velik vir beljakovin (rastlinskih)) ali k OH?

Hvala

MM

 

Beljakovine.

Julija

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

5. feb 2009 9:06

četrtek

sok pomaranče in limone z vodo in cimetom

z: Montijev kokosov narastek iz MW, toplo mleko

m: paradižnik z lahko mozzarello v solati

k: ričet brez mesa s surovim kislim zeljem

v: puranji zrezek z veliko zelenjave

Julija

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

5. feb 2009 9:08

bosa je napisal/a:
Se vam še jaz malo pridružim.zajtrk: rezina ananasa, kosmiči v vročem mlekumalica: jabolkokosilo: kuhana cvetača s tunino (v lastnem soku)večerja: pz pizza z zelenjavoSaj me boste izkušene malo opozarjala, da ga ne bom preveč kiksala :)bosa

 

Beljakovin imaš premalo.

Julija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti