Jedilniki po montignacu

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

31. mar 2010 17:15

Živ mirelca,

kakšno razliko bi rada občutila?  Če bi rada, da ti pomaga pri prebavi, ga moraš piti zjutraj na tešče in naj bo čimbolj brez mehurčkov - kar zvečer ga natoči v kozarec ali pa pusti odprto steklenico. Še boljši učinek bo, če bo donat topel. Jaz sadja po donatu ne jem, mi ne naredi dobro.

tulka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

31. mar 2010 17:16

sok grenivke in limone

Z: ržen kruh z avokadovo-česnovim namazom

K: enolončnica iz sladkega zelja, pečen piščanec, špinača, zelena solata

V: pz testenine s čebulnim curryjem, zelena solata

tulka

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

31. mar 2010 18:11

cedevita Z: polnozrnata žemlja, marmelada, kava K: regrat M: jogurt z ovsenimi kosmiči V: grška solata zdj pa vem zakaj meni donat nikoli ne pomaga :) Vedno pijem takega z mehurčki in iz hladilnika :) Sem misla, da je ravno v mehurčkih "čar" :) Lizzie

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

31. mar 2010 20:35

hehehe... ja lizzie sva na istem... vedno sem pazila da ga skbno zaprej in hranim v hladilniku... mehurčki so moč donata :D pol pa nism občutla nobene razlike pri prebavi... no jaa... bom upoštevala nasvet, hvala tulka ;) torej...naj ga prevrem prej ali samo zgrejem? mirelca

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

31. mar 2010 21:39

donat (ki ga zjutraj segrejem, da je topel, z žlico pošteno premešam, da gredo mehurčki ven, no pa shranim ga kar zunaj, na sobni temperaturi, nikoli v hladilniku. S počasnim pitjem donata iz njega predvsem črpate vitamine, na tešče toplega na hitro popitega pa uredi prebavo in to kar pošteno , donat naj se ne bi pil za žejo) Z: jabolko, hruška K: ajdova kaša z zelenjavo pečena v pečici - po moje (mnjami, to bi lahko jedla vsak dan), motovilec V: pijem, pijem, pijem vodo, ...zelo sem žejna , mogoče po ajdovi kaši? Čez praznike me ne bo, držite se, jejte velikonočno hrano po montiju...če se le da..., pa kakšen kos potice za brbončice tudi treba kajne? ... Mayisa

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

31. mar 2010 22:37

Donat Mg zanesljivo ne vsebuje vitaminov.

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

1. apr 2010 9:45

mirelca, nič ga ne prevri, samo pusti ga na toplem, lahko ga daš v posodo s toplo vodo ali postaviš na radiator.

tulka

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

1. apr 2010 9:55

Dobro jutro punce,torej kako gre? Meni se je teža sedaj malo ustavila a sem izgubila 2 kg odkar sem na Montiju. Še 5 bi jih rada izgubila, no volja je že močnejša in komaj čakam da grem malo tečt. Pretekla/hodila sem približno 2 km, ni veliko je pa začetek. Torej tulka v nedeljo je konec najinega posta a ne? Pomoje si bom namesto potice priviščila raje kakšne jagode. vem da je velika noč pred vrati ampak , jaz bi jedla samo solatni krožnik? hm,hm, ne vem kaj je narobe z mano, sedaj Z: kellog's+mleko M: jogurt K: segedin M: jabolko V: solata Marjanpn

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

1. apr 2010 10:29

Jaaaaaaa marjanpn, jaz se že veselim!

tulka

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

1. apr 2010 17:33

Z: posneto mleko, pz kosmiči M: suhe marelice K: piščančji zrezek, cvetača, solata, rebro 70 % čokolade V: regrad s fižolom Adrijanam

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti