Kaj danes delamo?

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

30. mar 2013 6:53

Joj MBrandon, pa sem mislila, da sem jaz zgodnji človek.Ob 4. zjutraj razmišljam kako reagirat, da ne prebudim cele hiše. Pol se mi pa utrne ideja, da če grem v dnevno sobo kvačkat ob skodelici kave, je to najmanj moteče.Ob 5. že vstane moj desetletnik, pa se dan tako začne, očitno je nekaj podedoval po meni. Moje živali pa zajtrkujejo že ob pol 6.,moj Čorko-pujs, je že navajen na to uro! Kava, internet, malo ustvarjanja v moji delavnici, priprava kosila....Ja, pol pa treba košaro nest k blagoslovu in popoldan v službo, Bog daj, da jo sploh imam! Pa lep dan vsem skupaj!

kvačkarica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15363

30. mar 2013 11:17

Kvačkarica, si pa res pridna z vstajanjem. Tudi jaz sem včasih morala pred 5 v službo, zdaj ko ni potrebno pa se ponavadi zjutraj s sinom igrava v postelji s plišastimi igračkami. Tako je prebujanje prijetnejše, pa še dobre volje je...

Danes pa imam dan bolj zase ( sem si oprala lase, uredila nohte, piling in maska kože), po opravilih paše malo razvajanja. Ja pa, nekaj bo treba skuhati, pa zamesila sem za domače rezance. Namreč vsako leto sem mislila, da bodo velikonočne dobrote zadostovale, pa me domači presenetijo z vprašanjem, kaj boš pa danes kuhala. Tako bo jutripozni zajtrk, pozno popoldne pa zagotovo goveja juha z rezanci, ostalo pa željah. 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

xxs  

član od: 29.7.2009

sporočila: 171

31. mar 2013 19:07

Jaz imam tak tempo, da sem pozabila, da so prazniki, šele včeraj sem se spomnila, da smo v ponedeljek fraj... Tako sem pospravljala že v četrtek in do sobote, ker smo praznovali rojstni dan od mojega, ki bi ga mogli že prejšnji teden. Cel dan od 6.00 zjutraj sem pospravljala, šla v trgovino po stvari za kosilo in kuhala, gostje so bili pa še do večera, jaz pa z vročino. Moja tašča je prišla včeraj ožiz bolnice in se nepričakovano naselila pri naju in zdaj smrči na kavču... Jajc še sploh nismo barvali, smo pa imeli danes kosilo pri svakinji, kamor se mi nid alo it... In zdaj v strahu spet čakam obiske... Juri bodo spet... Ponavadi sem ful družabna, zdaj pa samo študiram, kako se bom pozdravila do torka, ko bi rada šla v službo, ker imam še itak samo mesec in pol, potem pa bonžm na zavodu,  kot nekateri tu, ko sem prebrala... Držim pesti, da jo dobite čim prej. Me je že zdaj strah... Iščem službo vsake pol leta, fuj... In vmes sem cela tečna...

xxs

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

1. apr 2013 9:32

Sreča ali nesreča kakorkoli! Z obiski ni problemov, vsa leta sem tekala, stregla ,pekla.....z opazovanjem tašče iz varnostne razdalje.Letos pa imam takšno službo, da se naj le ona ubada z njimi. Mojih itak ne bo, ker mi te stvari opravimo prej ali kasneje, letos pa sploh, ko vedo, da me ni. Je pa že čas, da tudi ona malce poprime, morda bo pol snaha več vredna v njenih očeh! Danes malce lenarjenja, gospodinjskih del, popoldan pa potep z družini, ki je končno po dolgem času skupaj! Uživajte še ta prost dan, pa Bog daj ,naj sneg preneha!

kvačkarica

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

1. apr 2013 9:50

Gledam v nebo, snežinke padajo in ne, ni prvoaprilska šala.

 

naor

Engie  

član od: 12.10.2007

sporočila: 472

1. apr 2013 10:46

Danes v službi

Engie

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

1. apr 2013 11:20

Pri nas je tudi deževno snežen dan, pa študiramo kaj bi popoldan...

testeninca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

1. apr 2013 12:35

Prekladam se od mize do dvoseda pred tv, pa spet do druge mize z laptopom in nazaj ... Malo ven pogledam in  me mine volja po sprehodu, tako da potem spet en krog naredim. Pa vmesna postaja shramba s potico, čokoladnimi jajčki ... To se ne bo dobro končalo, se mi zdi ...

mamamia

kitica  

član od: 4.7.2005

sporočila: 11

1. apr 2013 13:43

Tudi jaz ne prekipeam od energije; sem sama, en del familije je šel na ribolov drug del na morje z otroci, tako, da sva pes in jaz sama doma. Vstala že zgodaj, zakurila, dala prat perilo, obesila....; Pa potem od računalnika, do TV, pa malo šunke..sedaj pa razmišljam, da ni se spravila delat nekaj slanega iz skute, ki mi je ostala, pa da se ne pokvair. Kak burek, ali ima kdo še kakšno idejo?

Pa psa bom morala naterat ven, na sprehod- čeprav se tudi njemu nič ne ljubi, leži ko "crka" na kavču in samo leno dvigne glavo, ko pridem v sobo, češ:"pa daj že mir, kaj skoz neki težiš, a ne viidš, da zunaj sneži/dežuje"?

kitica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15363

1. apr 2013 14:08

Včeraj cel dan  norija, obiski...danes končno malo miru.  Sita sem tega vremena, vsi smo prehlajeni...Hrane se nismo prenajedli, pol šunke še zrezala nisem. Bo za kak sendvič... Potico sem tudi nekaj zamrznila. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti