Kaj danes delamo?

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

21. feb 2013 12:48

Ninja24, iskrene čestitke za 30-tko...

Tudi jaz sem bila pri tvojih letih (zdaj lahko rečem nora) izjemna, 300 na uro. Sem enkrat za poslovilno dva dni pekla, pekla. Pa pred službo kuhala in po službi celo popoldne, da je bil cel krožnik morskih jedi - od hobotnice, morske solate, rib, buzare, pa sladice.... Težko je, če si perfekcionist in mora biti vse popolno. Saj sem neizmerno uživala, bila ponosna na moje stvaritve, toda pogosto tudi izčrpana, sploh takrat, ko se je k temu pridružila še kaka neprespana noč zaradi hčerk ali preobremenitev v službi.

Ko sem spoznala mojega sedanjega moža so prednost postale druge stvari. Čas, ki si ga namenjava, sprehodi, izleti. K temu je prispeval še moj 5 letni sin, ki mi zapolni vse proste trenutke, tako, da sem skoraj pri 50 ih kočno spoznala, da enostavno ne zmorem več toliko oziroma, da potrebujem tudi čas zase. Seveda se zgodi, da včasih ne morem iz kože ( in potem bentim sama nase koliko sem si naprtila dela), potem pa narava poskrbi, da me prizemlji. A zbolim, a me kje kaj uščipne, a padem z lestve ali pa se močno urežem in imam sedaj šive...

In sem sedaj prav vesela, da me malo crkljajo, meni se polnijo baterije, pa še kuham bolj malo. Čas imam za branje knjige, crkljanje. Danes bo bodisi kuhala hči ali pa si kaj prinesemo iz kitajske restavracije. Jaz moram še k zdravniku na previjanje.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4541

21. feb 2013 12:52

Že, že, samo vi ne veste, kaj vse zmorejo motoristi/ke

Srečno vožnjo, Ninja24

lp

 

p.s. a tistega, kako se lepo reče, ljubljenja, pa nihče več ne dela

 

mzm

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

21. feb 2013 13:17

Mišzmoke, kaj da ne, naj se pohvalim, da sem tudi sama med njimi! Pa tudi jarke sem začela poglabljati z avtom,! Je pa bilo zmrznjeno, pa ni bilo učinka, toliko bolj na avtu, na srečo sem preživela moževo mulo..., bila je hujša kot izkop. Ninja24 ti kar šibaj, ampak neke omejitve le imej, ni fajn pretiravati v ničemer...A, kaj delam? Z sinom se učiva malo, utrdila kvačkane izdelke, skuhala....Skratka dela za cel dan, ki se ga nikjer ne vidi, žal.Jutri pa grem  delat, tako da, če bo sneg-nevarnost na cesti,ali jaz ali sneg

kvačkarica

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

21. feb 2013 15:02

Ležim na postelji in gledam v nebo skozi strešno okno. Hkrati se zahvaljujem usodi, Bogu in kaj vem še kdo vse ima te zadeve preko, da sem živa in zdrava, obenem pa jočem v mislih z mojim dragim prijateljem, ki izgublja bližnjo osebo zaradi tiste obupne diagnoze. 

Viva Meier

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

21. feb 2013 20:36

Ooooo hvala vsem in vsakemu/vsaki posebej za tako lepe želje in nasvete.....no danes sem imela popoldne dopust, tako da mi je v tistih 4 urah več prostega časa uspelo postoriti in pripraviti vse kar je bilo v planu (precej predčasno jeeeee), tako da jutri dopoldne čaka le še nekaj malenkosti in prestop v 30 se lahko začne. Za nagrado sem si privoščila urico pilatesa, zdajle pa lepo namakam noge v kopel z materino dušico, srkam topel čaj in srfam ......čisto na relax, tako, da brez skrbi, jutri bom kot rožica (razen, če bo kakšna višja sila ampak upam in trkam da ne).

Ninja24

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

22. feb 2013 7:04

Ninja24, čestitke! Glede na tvoje aktivnosti in kondicijo te tudi kakšna višja sila ne more dotolči. Kar bodi pridna še naprej, če te to veseli.

pirnica

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

22. feb 2013 8:46

Ojoj, že pa polna kapa-snega. Danes sem kar moje storitve odpovedla, je bila gospa razumevajoča, bova v ponedeljek raje delali...na srečo, še obstajajo ljudje, ki razumejo, da sneg na cesti ni hec, če ni nujno! Z sinom še koristiva zadnje vzdihljaje počitnic, poleg sem že začela kuhati, malo ustvarjati. Čez kakšno uro, si pa grem krepiti hrbtne mišice z lopatoMož je že sredi noči šel v službo-cesta mora biti prevozna. Kot zgleda bo letošnja obraba jogija na njegovi strani malo manjša, zaradi njegove pogoste nočne odsotnosti.

kvačkarica

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

22. feb 2013 9:28

Danes bom zagotovo pešačila, mogoče pa tudi kidala. kidala.

nola

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

22. feb 2013 10:11

Nola, ti zavidam....tako malo snega. Ne morem sicer predvidevati višine, ampak imam občutek, da je bil Bog pri nas na Štajerskem bolj radodaren. Kidala sem ga že ob 5. zjutraj, da sem lahko prišla v hlev, do mojih inpol pa še ena runda do mojih , ki jih imam na prostem v ogradi. Končno vsi siti, zadovoljni, jaz pa z kavo nazaj v toplo gnezdece, pa ne za dolgo, ob 6.uri je že tu moja budilka-sin.

kvačkarica

limonca26  

član od: 23.7.2006

sporočila: 304

22. feb 2013 14:04

Prav lepo vas je brati.

Pri nas snega ni veliko, zato sproti kopni. Iz službe sem prišla malo prej, da doma postorim še to in ono. Prihodnji teden pa imam dopust. Upam, da bo vreme in mi bo uspelo vsaj kak dan smučat. Danes si grem v knjižnico iskat novo zalogo, da lažje preživim, če je slučajno kak dan bolj za lenarjenje.

limonca26

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti