Kaj danes delamo?

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

29. jan 2013 6:59

Naor, če ne boš zmogla sama vseg dela na vrtu, pokliči, pa pridem pomagat. Saj ne, da bi bila tako pridna, ampak snega sem se že naveličala, pa bi bilo luštno malo po gredicah brskat.

Pozdrav tudi tebi!

 

pirnica

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

29. jan 2013 8:08

Dobrodosla, draga moja. Zdaj bo treba se malo prestihati, a to ni problem, zemlja je lepo rahla, sadila bo pa nasa ta mlada sama. Midve bi sli pa malo naokoli. 

No, polpeti niso uspeli, verjeli ali ne. Kruha starega nismo imeli, sem dala drobtine, k vragu, ni ratalo. Kaj takega pa ne pomnim. 

Vi ste zaceli nov dan, mi bomo sli pocasi k pocitku. Zadnjic sem nekje napisala, da je casovna razlika Havaji- Evropa trinajst ur, pa ni res, sem se zmotila. Sem en teden prihajala k sebi, tako me je zmatrala ta pot in casovna razlika. Zdaj je enajst ur, ko bomo pa dali uro eno uro naprej, bo pa dvanajst. Evo, tole sem morala popraviti, da ne bi koga ucila krive vere. 

Aloha!

 

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

29. jan 2013 8:46

Jaz pa buljim v pisanje od naor in se čudim, kako dela v zemlji, ko pa je zima ... no, potem je pa vse posatlo jasno. Ti riješ po havajski zemlji, nam pe prepuščaš le to, da gledamo Havaji 5.0 in te skušamo odkriti v tistem zelenju tam ...

mamamia

emalisej  

član od: 16.1.2013

sporočila: 60

29. jan 2013 9:54

Sem tudi jaz malo debelo pogledala-kake kumare. Živim na Goriškem in sva se z mamo glih včeraj pogovarjali,da bo treba začet delat na vrtu. Jaz pa že dva dni sanjam in gledam, kater vrtnice bi naročila za moj mini vrtiček.Lani smo se preselili-letos imam v načrtu urediti gredo za moje začimbe (trenutno imam samo posušene in mi zelo manjkajo v kuhariji) ter par vrtnic posadit. danes uživam v miru, ker je šel vrtičkar v vrtec, dojenček pa trenutno spi. Za kosilo bo verjetno kar palačinka s skutno zelenjavnim nadevom. 

emalisej

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

29. jan 2013 13:55

Naor, od vsega sadita kumare??? 

 

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. jan 2013 15:29

Naor, priznaj da kuhaš govejo juho...

Vendelina jr.

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

29. jan 2013 15:48

Joj Naor, pa ravno zdaj, ko je tolikoooooo snega na mojem vrtu mi delaš skomine po vrtičkarstvu. Gledam in gledam in vedno sam sneg, najraje bi ga kar na sosedovo zvozila, ampak ga je preveč! Pol si pa pojem:

Prišla bo pomlad,

včakal bi jo rad,

da bi zdav vesel, končno službo imel!

Na vrtu štihat bi začel,

semena v zemljico bi del,

zraven pa še pulil bi plevel!

 

 

kvačkarica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

29. jan 2013 16:44

Jaz pa sem danes šla kupit vinjete za naju, se naročila na servisu za avto, potem pa skuhala repo in s tamalim v hrib. Sonček, prekrasno, no sedaj pa bo kosilo in potem pa me čaka obljuba  sinu, da bova sestavljala lego kocke....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

29. jan 2013 23:40

Vanja, kumare, bucke, solato, malancane, svega i svasta. Tukaj je toplo, pogosto dezuje, vse raste, cveti, dehti. Sem dobila ze malo barve na lica. 

Bom prisla nabrusena nazaj, samo malo prekmalu bo vseeno za vrt. 

Kvackarica, od srca ti zelim sluzbo. Pa le se kaj si zapoj, tudi sluzba bo. 

 

naor

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

29. jan 2013 23:46

Vendy, ves kako je ko pride Slovenc domov, najprej goveja juha, pa tenstan krompir in solata. Priblizno tako je pa tudi, ko Slovenec dobi mamo na obisk, pa odgovori na vprasanje al tenstan krompir al krompirjevo solato, tezka odlocitev, kar oboje bi...Mi smo res en poseben "folk".

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti