Kaj danes delamo?

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

23. jan 2013 17:49

Jaz sem pa danes raztočila ekstra deviško olivno olje v manjše stekleničke, v katere sem dodala različna zelišča. Ob tem sem se spomnila na filmček, ki je po mailu krožil pred ca 3 leti. Predvidevam, da je že prilepljen nekje na Kulinariki, pa vendar... nasmejal me je tako pred tremi leti kot danes, morda bo tudi koga od vas 

 http://www.youtube.com/watch?v=sTL47rhVfZU

 

LP, V.

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

25. jan 2013 10:22

Limnol, rokavice uporablja moj mož in pravi, da so mu super. Verjetno pa pri vseh ni isto. 

Danes je moj sin spal do pol desetih, neverjetno....Odkar je na antibiotikih je precej utrujen. Zdaj bo šele zajtrkoval. Potem se bo še malo igral, jaz pa bom likala. Zunaj je že sonce in kasneje greva na sprehod. Danes bo en prijeten dan, imamen tak fajn občutek. Sicer pa napovedujejo sonček za vikend. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

25. jan 2013 13:37

Ja, Trixi, če je bil za mene danes prijeten dan, ti povem v ponedeljek. Sem bila na lovu in na strelu, za službo. Sem že dobila poiskusno delo za eno uro, kak se bodo odločili, pa v ponedeljek.

kvačkarica

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

25. jan 2013 14:22

Super, kvačkarica!

Jaz sem za danes skuhala že včeraj zvečer (omako za špagete), tako da sem se takoj zjutraj lotila peke biskvita za torto. Potem sem obesila perilo, postorila cel kup enih malenkosti in tudi torta je sedaj že "nafilana" Zdaj bom šla zakurit, pospravit kuhinjo (po peki torte je vedno toliko vsega povsod) in kosit, Potem pa pod tuš... imam še veliko dela s frizuro

JJ

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

25. jan 2013 16:11

JanisJoplin je napisal/a:

Super, kvačkarica!

Jaz sem za danes skuhala že včeraj zvečer (omako za špagete), tako da sem se takoj zjutraj lotila peke biskvita za torto. Potem sem obesila perilo, postorila cel kup enih malenkosti in tudi torta je sedaj že "nafilana" Zdaj bom šla zakurit, pospravit kuhinjo (po peki torte je vedno toliko vsega povsod) in kosit, Potem pa pod tuš... imam še veliko dela s frizuro



JJ

(jaz označila in podčrtala)

A pri vas zdaj trava raste, pa moraš kosit? Pri nas je pa sneg, pa nam ni treba.

pirnica

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

25. jan 2013 16:56

pirnica je napisal/a:

JanisJoplin je napisal/a:

Super, kvačkarica!

Jaz sem za danes skuhala že včeraj zvečer (omako za špagete), tako da sem se takoj zjutraj lotila peke biskvita za torto. Potem sem obesila perilo, postorila cel kup enih malenkosti in tudi torta je sedaj že "nafilana" Zdaj bom šla zakurit, pospravit kuhinjo (po peki torte je vedno toliko vsega povsod) in kosit, Potem pa pod tuš... imam še veliko dela s frizuro



JJ

(jaz označila in podčrtala)

A pri vas zdaj trava raste, pa moraš kosit? Pri nas je pa sneg, pa nam ni treba.



pirnica

 

Ja, pirnica, sneg je že precej pobralo, pa trava nekam čudno štrli in sem jo morala nujno pokosit danes

kósiti sem mislila... pa še zdaj ni bilo časa

JJ

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

25. jan 2013 17:58

Ja, če travo pozimi pokosiš, ji korenine zmrznejo in je poleti ni treba! Praktično in koristno! Pa saj vemo, da se je spravljala kosilo pospravljat vase!

kvačkarica

emalisej  

član od: 16.1.2013

sporočila: 60

28. jan 2013 13:30

Po dolgih letih spremljanja Kulinarike, sem se končno prijavila na moj najljubši portal. Trenutno sem na porodniškem in imam več časa za peko peciva. Drugače pa imam danes doma tudi vrtičkaja, ki je že dva tedna prehlajen. Skuhala sem kosilo in čakam, da bomo jedli, ko pride mož domov. 

emalisej

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

28. jan 2013 13:46

Dobrodošla, Emalisej! Več nas je, lepše je! Aja, kaj delam? Ja, gospa se še ni odločila, katera se je najbolje odrezala na petkovi poiskusni urici, za službo. Tako, da še en dan v negotovosti, jutri kaj več o tem. Očitno sem ji preveč oddaljena in se boji, da bi mogla kdaj sama čistit.... Glavo gor, gremo naprej, na nov lov in odstrel-službe namreč! Očitni imam neke kitajske naboje, nič ne zadanem, če pa že, pa ni eksplozije!

kvačkarica

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

29. jan 2013 3:31

Jaz sem pa danes oplela dve veliki gredi, ki sta bili mocno zeleni, a ker je dezevalo celo noc, je slo kar hitro. Zdaj bomo pa sadili. Za kumare ze vem, kaj pa se ostalega, pa naslednjic.

Se prej sem bila z mojima dvema dekletoma v knjiznici, kamor prihajajo mali otrocki na urico pravljic. Prav fletno. 

Zdaj pa gledam malo po receptih, kaj bi posebnega skuhala, ampak glede na to, da je v hladilniku sveze mleto meso, bodo kar polpeti in veliko mesane solate, mogoce naredim zraven se malo krompirjeve. 

Lep pozdrav vsem! 

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti