Dajmo rečt kakšno o prazničnem pecivu

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

21. dec 2008 11:11

Ročno - z metlico. Klea

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

21. dec 2008 13:05

teddy je napisal/a:
Ali mi lahko kdo pove, kako se prilepijo slike iz mojega albuma (sem znala, pa sem pozabila). Hvala, teddy http://www.moj-album.com/uredi/teddy67/14474 http://www.moj-album.com/slike/11483159/XRpO teddy
Teddy, bom kar samo sebe citirala od zadnjič, ko sem to razlagala mizarki: "Mizarka, če bi rada prilepila svoje slike, naredi takole. Najprej odpri shrani.si in se prijavi. http://shrani.si/index.php Na svetlo modrem pravokotniku imaš možnost "shrani slike". Klikni na "brskaj" in izberi željeno sliko izmed tistih, ki jih imaš že shranjene na svojem računalniku. Ker jih boš lepila na forum, ni priporočljivo, da so velike, zato jih že prej zmanjšaj. Velikost 640x480 ti pride čez celo širino tega foruma, lahko pa še bolj zmanjšaš. Zdaj si torej izbrala eno od svojih zmanjšanih slik. Klikni na rumen "shrani" in slika bo shranjena na tem spletnem mestu. Seveda lahko izbereš več slik zaporedoma in "shraniš" na koncu vse hkrati. Zdaj klikni na jeziček "moje datoteke". Prikažejo se ti tvoje slike s pripadajočimi kodami za lepljenje na spletna mesta. Če želiš prilepiti sliko v taki velikosti, kot je shranjena, poglej pod "koda za forum" in klikni "kopiraj". Potem se vrni na našo kulinariko in v polje za odgovor preprosto klikni z desnim miškinim gumbom, izberi "prilepi" in ko boš odgovor poslala, bo slika lepo vidna na forumu. Upam, da ti bo uspelo in da sem bila dovolj razumljiva. Meni je ta način najbolj "ajnfah". Pa lep pozdrav! mamaF - Mojca" Ker pa imaš ti že slike v "mojem albumu, klikni z desnim miškinim gumbom na sliko, potem klokni na "kopiraj mesto slike" in to "prilepi" v odgovor v forumu. Na začetek tiste dolge klobase dodaj img v oglatem oklepaju, na konec pa /img tudi v oglatem oklepaju. Takole naj bi izgledalo: mamaF - Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

21. dec 2008 13:07

Punce, sem komaj dobro vstala in se mi že kar pred očmi bliska od vseh teh vaših dobrot in lepot na krožniih in pekačih. Bravoooooo za vse! Jaz se šele dobro ogrevam za peko piškotov, prva "klapa" pade jutri, potem pa skupaj z otrokoma, ko se začnejo počitnice. mamaF - Mojca

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

21. dec 2008 15:32

tudi sama sem že napekla nekaj vrst piškotov, pa ugotavljam da imam miško. Gledam v eno posodo v kateri je bila ena vrsta keksov. Madonca se jih je malo napeklo, zdelo se mi je da ko sem jih pekla, da jih je bilo nekaj več. Ko sem naslednjič šla v "kontrolo", pa je ostala samo še škatla-prazna seveda in nedolžen obraz mojega sina. Bili so kokosovi piškotki iz baze. Zelooo dobri. Zdržali so cela dva dni. anitram1

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

21. dec 2008 15:35

Katarina K iz česa se naredijo lubenice? A zaupaš recept? Sem jih pred kratkim imela priliko poskusiti in mi je bilo všeč. Nisem pa uspela izvedeti iz česa so, ampak sedaj vidim tvojo slikico in točno takšne so bile. Že vnaprej hvala.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti