Balkonsko cvetje

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4334

3. maj 2011 15:56

Zanima me grobeljnik za v korito, dala pa bi ga med bršljanke.

Hvala še enkrat

 

 

 

rrr

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

3. maj 2011 16:04

Potem gre za belocvetno različico, enoletno, bi rekla. Ta ali njemu podoben, a ne? Kolikor se spomnim, ima tulka izkušnje z njim.

rimljanka

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

3. maj 2011 20:51

ribaracarak je napisal/a:

Zanima me grobeljnik za v korito, dala pa bi ga med bršljanke.

Hvala še enkrat

 

 

 



rrr

 

jaz bom letos dala grobeljnik med bršlinke. Vrtnarka mi je rekla, da se dobro obnese. Bomo videli jeseni kako se bo obneslo.

http://www.mojalbum.com/tajda

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

3. maj 2011 22:07

Grobeljnik je čudovit in ni zahteven. Ti kar brez skrbi kombiniraj z bršljankami, rrr.

tulka

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

4. maj 2011 15:34

 Končno sem pa tudi sama malo čudna, naj bo pa še balkon, bom edinstvena letos.
franciska[/citat]

Hm, ne vem če boš edinstvena hi hi, sva že dve.

 

Mene pa zanima, a vsako leto na novo kupujete rože za korita, a jih kaj same vzgajate?

Jaz jih namreč že kakih 10 let sama vzgajam, kupim samo kakšno zanimivo novost in če se obnese, jeseni nasadim vršičke. Ponavadi jih nasadim okoli 130, ker mi jih seveda nekaj propade, tako da jih imam pomladi dovolj na izbiro. Nasadim pa 30 korit s po tremi rožami. Edino asperaguse in pritlikave pelargonije prezimujem. Če bi imela več prostora, bi pa še kakšne druge. Z rožami imam kar precej dela, se mi pa finančno zelo izplača.

 

Tatjana

Tatjana  

član od: 10.4.2002

sporočila: 301

4. maj 2011 18:32

Me pa še nekaj zanima. V začetku aprila sem kupila mandarino v loncu, vso cvetočo in dišečo, pa sem jo eno noč pozabila zunaj  Vse listje se je zvilo in posušilo, cvetki so potemneli. Sedaj pa poganja nove cvetne popke, tako da na srečo ni čisto preč prišla Kaj mislite, bo listje tudi še kdaj na novo pognalo?

Tatjana

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

4. maj 2011 20:15

Seveda bo, nič ne skrbi, dokler ne pomrznejo korenine, ni nič izgubljenega.

nola

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

4. maj 2011 21:31

Tatjana je napisal/a:

Mene pa zanima, a vsako leto na novo kupujete rože za korita, a jih kaj same vzgajate?

Tatjana

 

Jaz že nekaj let dajem na okna pokončne pelargonije in ker se mi obnesejo, jih vzgojim sama, nato pa nakupim samo še strukturne rožice, letos imam modri čudež in pa sonček. Oboje super v kombinaciji s pelarginijami in pa za na sončno stran. Bomo videli, je šele začetek. 

lp

patty

nivchy25  

član od: 4.5.2011

sporočila: 1

4. maj 2011 22:08

Pozdravljene

Mogoče ker ve kje bi se dobile poceni? ali pa na obroke palargonije,ker imamo veliko hišo in je kar veik zalogaj da bi vse na enkrat plačali?

 

Hvala za odgovor

Lp

nivchy25

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

4. maj 2011 22:17

Ko dobijo pošiljke sadik v Lidlu in Hoferju, so poceni in kvalitetne. Preverjeno. Po 4 dneh v trgovini, ko čakajo na proidajo, seveda ni več tako.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti