Kul slo pa kaj se dogaja?????

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

16. jan 2008 14:31

mamamia je napisal/a:
Kar je preveč, je pa res preveč. Da istočasno z Vendy in escado še pišemo odgovore, nak, to je pa že zarota...Mamamia mamamia
He he...ti je Vendy že vse povedala...samo upam da ni to tista črna, par postov niže... Escada

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

16. jan 2008 14:43

Elita na kulinariki??? Pa lepo vas prosim! Me res zanima kaj pojmujete pod besedo elita / elitizem? Res me zanima, da bom vedel kam spadam. Med elito ali med NE elito...Who cares?? Tudi sam priznam .....in velikokrat sem to tudi povedal, včasih imam prste hitrejše kot pamet, pa mi je žal, ampak napisano nikoli nebom šel popravljat ali brisat. Kar sem skuhal bom pojedel sam. In krvav sem tudi pod kožo, pa dolg nos (kot piše Vendy) sem tudi že imel...in kaj potem. Zaradi tega nisem bil ob dostojanstvo, zaslužek, dobro ime.. Vendy in Mamamia sta dobro napisale, jaz bom pa samo dodal rek iz Biblije ( menda je tam tako zapisano) : Naj vrže kamen tisti, ki je brez greha Escada

MYCHELLE  

član od: 13.8.2005

sporočila: 255

16. jan 2008 14:44

Tudi sama nisem še doživela kakega neprijetnega dogodka..Je pa res, da nisem veliko gor.. 1 - 2 uri na dan.. Se strinjam, da smo vsi postali nadvse nestrpni.. Vsem se mudi, nam primanjkuje časa.. Vse takoj, zdaj in brez napak.. MYCHELLE

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

16. jan 2008 14:46

Še nekaj: ( sem si kar sam odgovoril) elitízem -zma m (ȋ) soc. nazor, da pripadajo prednostni položaji v družbi, na kakem področju človekovega delovanja eliti: zagovorniki elitizma // prizadevanje za uveljavitev tega nazora na kakem področju človekovega delovanja: elitizem v političnih strankah Ah škoda....spadam med NE elito...( kakor povsod) Escada

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

16. jan 2008 14:56

Scorpy je napisal/a:
Mogoče bi bilo fino, če bi imeli še kakšnega moderatorja, da sodelujeta. Scorpy
Pravila kaj je dopustno so v pogojih, ki jih sprejmete ob članstvu in so tudi na strani pravne informacije. Ampak končno besedo imajo moderatorji, včasih je tanka meja med dopustnim in nedopustnim in pač ravnamo po svoji presoji. Da po svoji, ker jaz sem administrator, kar je tehnično gledano več kot moderator, ampak združuje tudi funkcijo moderiranja. In to, o čemer si pisala, se seveda dogaja. Z Rimljanko in Bojanom se pri marsičem skupaj posvetujemo. Kako pa mislite, da se bomo moderatorji kregali med seboj. Če je kaj delikatnega, se posvetujemo in sprejmemo skupno mnenje, ne glede na to kdo odgovori. Tako da, komur Rimljanka ni všeč ali pa Bojan, mu potem tudi jaz nisem (mislim kot moderator na KulSlo). Pa še nekaj, zakaj skušate nekateri amerikanizirati forum? V smisli da če nisi za si pa proti? Razdeliti uporabnike na elito/neelito, kar to pač pomeni. Verjetno mislite skupine, ki so se formirale med nekaterimi člani zunaj KulSlo. Sem že napisal, da je to logično in jaz po prebiranju v forumu katera je nakupovala s katero članico, potem sklepam kdo se druži tudi zasebno. Kaj je to slabega? A potem je pa po vaše vojna med "klikami"? Kot tam v New Yorku, ko užališ enega, užališ vse? Zakaj delite vse na dva dela. Kulinarika je ena, nista dve, tista za elito in tista za neelito. Ali so med elita naročnika Plus paketa? Taka elita lahko postane vsakdo, ki želi. To je v bistvu edina "klika" uporabnikov, ki dobi nekaj več kot ostali iz znanih razlogov. Prosim ne deliti kulinariko na več delov na način Georga Busha. Smo ena kulinarika, z različno mislečimi uporabniki. Pa še tole. Lepo da je nekaterim Rimljanka všeč, drugim pa ne. Ampak tako bi bilo z vsakim moderatorjem. Vsem se pač ne da usteči, vedno nekoga razočaraš. Tako da. Nekdo bo pač šel, ker mu izbira ni všeč, in dokler njegovo mesto zapolni nekdo drug, temu rečem življenje. Če bi pa dnevno obiskalo stran 100 obiskovalcev namesto 7000 se bom pa nad svojimi odločitvami zamislil. Do takrat pa še vedno sprejemam predloge in mnenja narediti to stran čim bolj prijazno večini. Ne vsem, ker se to ne da, ampak večini. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

breze4  

član od: 28.11.2007

sporočila: 4

16. jan 2008 15:03

upam, da me Rimljanka ne bo napadla, ker je to moj 2 prispevek........bila sem prijavljena pod drugim imenom, žal pa sem zaradi spleta okoliščin pod njim izbrisana iz registra.... ampak pustimo to. Prosim, vse ljubitelje jpravopisa in nam drage SLOVENŠČINE, ne me kregat, zaradi slovničnih napak, ...hči mi je namreč polila testaturo z MLEKOM....in ker še ni zamenjana, vćasih kakšna tipka ne prime.... Želim vam vsem povedat, da ste fejst punce in fantje, rada vas imam in vas še vedno rada prebiram... nikoli ne bom pozabila vseh ZS..ki so prišla , ko se je nekoč moja dobra želja pomagati, sprevrgla v komercialno kampanjo.... Rada imam Kobro1, pa vsem nam (včasih ne vemo kam bi jo dali, ker enkrat smo z njo ...enkrat nas drezne v jetra....našo dear Vendy...pa mammamia se mi je priljubila, ker vedno ko napiše Vendy, je mammamija pod njo ali nad njo....pa tumpika, mi je zakon, ampak premalokrat piše, pa lidi, pa jade,da ežoja ne omenjam, ker mi je zakon.. ....ma vsi ste super, će pogledaš skozi sito....smo Slovenija v malem...tako različni karakterji, različne življenjske situacije....ma še "moža doma lopnem po glavi",če neumnosti kvasi..... kaj ne boš kresal mnenja drugje, če ti kaj ni prav...... Če bi mi bilo zoprno prebirat ta forum, me nebi bilo tu, pa sem, še vedno čeprav žal pod drugim imenom, ker svojega sem imela rada....nič več pa ne pišem, ker ne morem, ne znam pod tem imenom nisem jaz..... V glavnem, so spremembe, tudi meni ni všeč, če Rimljanka nekoga "opozori", da se je prijavil samo , da provocira....Rimljanka, vedno je bilo enkrat prvič, vsaka pot se začne s PRVIM korakom, tako , da edino kar te prosim , ne bodi nestrpna do novih prišlekov, tudi jaz sem, NOVA...čeprav nisem..... LEP DAN VSEM....IN NARIŠITE SI SONCE NA OKNO, TUDI ČE BODO ZUNAJ OBLAKI, VAM BO SIJALO!!!!!!! breze4

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

16. jan 2008 15:04

nič posebnega ne opažam tu gor - nič takega kar se tudi sicer ne bi dogajalo v življenju. Ne vem od kod panika. Na kulinariko prihaja nekaj ljudi, ki mi niso "po meri" in verjetno takih, ki do mene čutijo enako. Pa kaj? Nekaj je takih, ki so si pridobili prave vernike in bodo oboževani za vsak, tudi iz zadnje posebne izdaje revije prepisan recept, za vsako - tudi prepisano, zlajnano izjavo. A naj bomo nevoščljivi? Na kaj? Nekaj je res nedolžnih dušic, po znanju in izkušnjah (verjetno tudi letih) in rabijo vodnika. Kdo ima pravico, da jih bo sprevračal? A komu škodujejo? Nekaj je izrazito nevljudnih, še niso slišali za hvala in prosim. Lahko poskusite vzgajat, jaz ne bi. Cel kup je pa luštnih ljudi, kar mimogrede od njih "padajo" ideje, nasveti, še sam ne veš kdaj se te primejo in naslednjič se lotiš kakšne zadeve enostavneje. In potem prideš spet...in spet. Zakaj bi se obremenjeval z onimi zgoraj? A v realnem življenju so pa okrog vas samo ljudje po vaši meri? Lisa

slovinkita  

član od: 6.3.2006

sporočila: 248

16. jan 2008 15:15

Takoooo siv dan pa še bolj sive debate ...Pa te res mine zjutraj vstat No ja, nekaterim je siva všeč. Jaz imam raje, recimo, rumeno. Pa kak nov, sladek recept me tudi razveseli Sploh na dan kot je današnji.. Sem zgrešila temo? Predlagam, da se jezimo raje na sivino oblakov...ker tako pa res več ne gre!! Ne vem več niti kako sonce zgleda Fine dame (nekje sem nekaj o tem prebrala), kak nov recept probat, pa bodo dnevi lepši :) Radi se mejmo, noo!! Lp, Sara slovinkita

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

16. jan 2008 15:17

Čao, nisem vsega prebrala, pa vseeno - meni je kulinarika še vedno dobra stran, čeprav je res več pričkanj, nesoglasij itd. kot včasih. Ampak, pa kaj pol. Jaz hodim sem gor po recepte, nasvete. In tej so dobri. Tem na forumih, ki mi že po naslovu niso všeč in kažejo na delikatne teme, sploh ne odpiram. Pa je zadeva rešena. da se gre kdo elito tudi nimam občutka, nekateri pače več vedo, imajo najbrž tudi več izkušenj na področju kulinarike in to je to, naj se pohvalijo. Nekateri se imajo res za kaj. Torej, tako pač je, jaz še vedno rabim kulinariko in jo imam rada, čeprav ne poznam dosti članov osebno. Mi je všeč. Res pa je, da nisem več tako vneta pisalka postov, odgovorov in ne čvekam v klepetalnici, toda vzroki so drugje, ne da koga ne maram, pač ni več toliko časa. Na kakšen miting v okolici bi pa še z veseljem šla. Lep, pa čeprav je deževen, dan še naprej! Lep pozdravček, S.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

16. jan 2008 15:59

Kdo se krega? Kje se krega? Jaz nisem nič opazila. Jaz itak vse na hec obrnem. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti