Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

dixi  

član od: 30.11.2005

sporočila: 208

1. jul 2008 19:41

Ja, Jernej, saj nisem tako lena, da si ne bi sama poiskala na forumu, vendar mi ni odprlo tega, ki sem ga iskala. Sicer pa hvala za to novost pri iskanju. Konec koncev pa sem sama kriva, da ne najdem kar iščem. Plusko bi me rešil marsikatere zagate. Lep dan, oziroma večer, še naprej. dixi

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

1. jul 2008 19:48

Noben ni rekel, da si lena, opozoril sem le na trenutno novost na strani.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

dixi  

član od: 30.11.2005

sporočila: 208

1. jul 2008 20:45

Saj sem pravilno razumela, lena pa sem dokaj v tej vročini. Tako pa tudi ne, da bi ne visela kar precej časa na kulinariki. Glede na to, da me boli zadnja plat, tudi stojim ob računalniku. To je čista zasvojenost. LP dixi

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

1. jul 2008 22:00

majamarko je napisal/a:
Simona84 je napisal/a:

jernej je napisal/a:

Drugače se lahko zdaj vsak potrudi, da najde, kar ga zanima, ker trenutno iskanje po forumu ni omejeno na en zadetek pri tistih, ki nimajo plus paketa.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

 

Zakaj pa to?

Lep dan in veliko se smejte

Simona, tiho...!

 

Valda da sem vprašala... ne vem no... pač mi ni fer.

Lep dan in veliko se smejte

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

2. jul 2008 11:24

Pluski imajo vedno več možnosti, lahko se naročiš na temo, pošlješ foto albume ipd. Iskanje po forumih je trenutno dostopno vsem, saj se želimo izogniti preveč podvojenim temam. Iskanje po receptih (ključne besede) je le za pluske.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

7. jul 2008 12:43

Nekje na forumu je tekla debata o mlinih in v katerem mlinu kupujete moko. mislim, da je bilo govora tudi o mlinarstvu rotar v Moravčah, pa ne najdem ne teme, ne internetnega naslova (pa ga imajo)! Zanima me, kdaj imajo odprto! Prosim za pomoč! Hvala! Moycaa

Joanna  

član od: 6.4.2008

sporočila: 6

8. jul 2008 19:23

Živjo, enkrat sem vidla tukile na kulinariki recept za nadevanega piščanca(ni biu navaden nadev-kruh, jajca...) sedaj ga pa ne najdem. res bi prosila za kakšno pomoč pri iskanju :) lep pozdrav Ana Ana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti