Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

4. avg 2008 8:54

Rada bi poslala veliko slik v bazo, vendar je tukaj majhen problem. Nekoč sem v neki temi zasledila, da nekateri avtorji receptov nimajo radi, če drugi člani njihovim receptom pošiljajo svoje slike. Te teme sedaj ne najdem, zato prosim za pomoč. Ne bi rada poslala slik ravno tistim receptom, katerih avtorji tega ne želijo. Hvala za pomoč! Črna mamba

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2827

4. avg 2008 12:41

Lepo prosim za pomoč. S sosedo sva klepetali o kruhu, ki ga spečeš v ponvi na olju. Vem, da je bilo pred časom o tem pisano tudi na forumu, ker sem ga jaz tudi delala, sedaj pa se sploh ne morem niti približno spomniti, kako se mu reče, mislim pa, da je izvor tega kruha Srbija ali pa morda tudi Bosna. Lepo se imejte in veliko se smejte. Balenka

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

4. avg 2008 13:39

Nb, hvala. Bom pregledala, jaz pa se spomnim te debate in me je kar presenetila. Črna mamba

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2827

6. avg 2008 11:05

Evo, pa sem brskala po spominu in našla. Iskala sem mekike. Balenka

nata-li  

član od: 6.8.2008

sporočila: 6

6. avg 2008 20:04

Ojla, pred dnevi sem videla nekaj on eni gledališki predstavi nekje na forumu, pa ne najdem več tega posta. Mi zna kdo pomagat? Namravala sem iti s prijateljico sedaj pa ne najdem več nobenih podatkov. Zanima me tudi ali je kdo bil na zadevi in kako je bilo? Hvala Natalie nata-li

nata-li  

član od: 6.8.2008

sporočila: 6

7. avg 2008 12:15

Najlepša hvala Balenka. Sem poklicala in zveni super. Komaj čakam. Greva s prijateljico, če bo fajn pa naslednji teden peljem še mojega godrnjača, ki sovraži gledališče, ampak mislim, da bi tokrat znal ceniti ponujeno. Lp Natalie nata-li

nata-li  

član od: 6.8.2008

sporočila: 6

9. avg 2008 13:01

Ojla spet... sinoči sem obiskala kurtizano Evo in bilo je supe! Resnično priporočam vsem, ker je res noro. nata-li

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti