Darila za praznike

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

22. nov 2007 13:57

Ja Veri kaj naj rečem-taka sem-skromna po naravi! Se mi zdi, da taka želja večino vsake toliko malo prime. Pa bo že. Za morsko deklico (upam, da sem nick prav zapisala oz. si ga zapomnila) pa tako: imam ene prijatelje, ki imajo ogromno družino in so zmenjeni tako, da se med sabo žrebajo (vsak žreba eno osebo) in potem vsak dobi konkretno darilo, saj se ena oseba resnično lahko posveti drugi in razmisli kaj bi resnično bilo za njo/njega! Ali pa žrebanje daril-vsak nekaj kupi, nalimajo se nalepke potem pa žrebanje. Je pa res nerodno pri tem, da lahko moški žreba "babje gate", ženska pa npr. "šraufnciger", mogoče je to bolj primerno za družbo enega spola, npr. skupino 10 žensk prijateljic. ZAČETNICA Sporočilo je spremenil(a) ZAČETNICA dne 22. nov 2007 13:58:14

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

22. nov 2007 13:59

Hehe, jaz bi znala boljše kupit šrafuncigre kot bratec, on ap sigurno bolj po modi obleko... Res so nam pa vedno govorili "the adam"s family" Veri

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

22. nov 2007 14:02

Get these top 10 gifts fur anyone on your list   Za hčerkico pa tole, upam, da mi bo uspelo naročit! Ko imamo ravno obdobje oblačenja, preoblačenja in sploh...  Je tale medvedek kot naročen. Se vse sleče, pa še dokupi se lahko. Pa vse mora bit pinki... lidka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. nov 2007 14:46

Jaz sem prejšnji mesec nakupila nekaj DVD-jev s filmi, ki jih moraš imeti, pa nekaj CD-jev od Luciana Pavarottija, pa nekaj Božilakov (jih je vražje težko dobiti), zdaj se dogovarjam z eno punco, da mi bo izdelala dva T-shirta s citati in dva predpasnika prav tako s citati. Na spletu sem kupila še dve bedlam kocki in ko mi kapne še darilo za obletnico poroke mojih staršev, sem zadevo dokončala. Vendelina jr.

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

22. nov 2007 15:16

Vendelina jr. je napisal/a:
pa nekaj Božilakov (jih je vražje težko dobiti), Vendelina jr.
Kaj pa so to Božilaki? K

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. nov 2007 15:28

Božilak (Rainbow) je CD s 14 starih makedonskih pesmi v interpretaciji Tošeta Proeskega. Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

22. nov 2007 15:39

Tale Božilak je res enkraten cd, sem ga kupila in makedonski melos v Toše izvedbi je res balzam za dušo...

Mamamia

mamamia

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

22. nov 2007 15:48

hm prazniki...rada jih imam. pri nas se začne že zgodaj, 14 novembra ima sestra rojstni dan, nato 6 decembra svak, 12 decembra nečakinja in 23 decembra nečak, poleg so še miklavž, božiček in še tepežni dan če se ne motim. za miklavža z malenkostmi obdarujemo otroke, cena se giblje do seset evrov za enega. za božička pa mama, obe sestri in jaz obdarujemo vsaka v imenu svoje boljše polovice ali družine vse. torej jaz bom svakoma kupila komplet dveh boksaric, enako očetu. sestrama bom kupila kakšni majčki ali srajčki za katere vem da bi jih radi imeli pa sami nimata denarja da bi si kupili če pa ne bom našla kaj takega pa jima kupim komplet spodnjega perila. mami bom kupila kaj priročnega za njo samo, ne za kuhinjo in ne za po hiši ampak nekaj prav njej namenjeno kaj pa to bo pa še ne vem. dragemu bom kupila bon, da bova šla na masažo in razvajanje v dvoje. nečakoma od sestre bom kupila kakšne frajerske cote če ne bodo imeli drugačne želje. krščenca pa dobita kar jima pač srce poželi, no glede na to da je najmlajša še premajhna da bi si sama izbrala bomo po dogovoru. premisliti še morem kaj bom kupila tastu in tašči in svaku. sama bom dobila kako perilo, kozmetiko, kos oblačila in je to to. bom pa letos naredila tudi paket raznih piškotov za družine ki nas obdajajo, mislim da bom kakšnih petnajst paketov naredila in jih s tem obdarila. niso mi pomembna darila kot darila, bolj pomembo je to da pri obdarovanju uživamo da smo zadovoljni ko vidimo da so naši obdarovanci veseli darila. vsekakor pa za darila ne bom odštela veliko, največ dobi seveda moj dragi ker je vreden zadnje pare ki jo imam. nektarina

TERRY  

član od: 19.11.2007

sporočila: 32

22. nov 2007 17:39

Jap....Pa se bo kmalu začela predbožična mrzlica in ljudje v evforiji, tekanje za darili... Pri nas je navada, da si ne podarjamo "nevemkakšna" darila. Glavno vodilo je, da se spomniš z malenkostjo in še sreča, da ni nihče zahteven. Najraje imamo doma narejene dobrote, sin kakšno malenkost za šolo ali za ročno ustvarjanje,...Glavno,da smo skupaj in se veselimo trenutkov domačnosti in ljubezni, ki prevevajo čez celo leto in se stopnjujejo v božičnem in novoletnem času. TERRY

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

22. nov 2007 17:48

kratko in jedernato: Nič LP Drejček

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti