Modelčki

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

24. okt 2007 14:16

tri članice kulinarike smo se pa zmenile, da se vidimo in gremo jutri na Brnčičevo tralalaaa (no, sicer sem jaz iz LJ) mal sem zlobna katjuska, poglej si na internetno stran od sveisvasta, pa boš videla, kak je to fajn! :) katka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. okt 2007 14:41

A veš kaj ti boš jih fasala. Bom morala organizirati za Štajerke, pol bomo pa me važne HAHA! ZAČETNICA

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

24. okt 2007 14:48

ZAČETNICA, tudi jaz sem Štajerka, bolj natančno iz okolice Celja. Če nisi predaleč, bi se lahko enkrat zmenile, da bi šle skupaj in sicer na Hrvaško, ki so, vsaj mislim da, cenovno bolj ugodni, pa še to tičino maso prodajajo v manjših količinah. Časovno meni ni problem, saj sem na porodniški. katjushka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. okt 2007 14:52

Jaz sem iz okolice Mb, mimo Celja ni problem it! Ko bom imela kaj več časa ti pišem na ZS, moram razmislit kdaj bi lahko (opremljam stanovanje-ko bi le jaz lahko bila na porodniški) ZAČETNICA

*petra*  

član od: 18.1.2007

sporočila: 171

24. okt 2007 15:57

O, katka lopatka, a bi mi lahko prinesla iz Brnčičeve rožice - marjetice? Ene že imam, take ki so na torti telebajski, je pa pri nutella torti. Imela bi pa še marjetice. PROOOOOOSIIIIIIIIIIM! *petra*

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

24. okt 2007 16:08

hej babnice jaz sem pa iz ptuja pa bi tudi šla v sveisvašta. da ne bi na mene pozabile, ko boste načrtovale pot tja. nektarina

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

24. okt 2007 16:23

ZAČETNICA, nektarina, zmenjeno. Javita, ko bosta imeli čas oz. željo iti. Jaz bom morala vsekakor nabaviti te stvari tam nekje do novega leta (tašča praznuje prve dni novega leta). LP katjushka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. okt 2007 16:37

V slogi je moč. Se slišimo (oziroma beremo). ZAČETNICA

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

24. okt 2007 17:04

Dejte no. Moje mišljenje, čeprav je morda napačno. Pekarna Vrhnika ima pri nas monopol in se jim krasno fučka, če prodajajo maso po 7 kil. Itak jo prodajo... Pa cene niso nizke, kolikor lahko tu preberem. Mislim, kaj bi jih stalo, če bi dobavlaji recimo barve v manjših pakiranjih??? Kaj bi jih stalo, če bi se za kaj potrudili? ker očitno se da, če se dobi ceneje in boljše na Hrvaškem in v Bosni in v Avstriji???

Jaz še nisem šla, ker če hočem do štirih tja pridet, rabim vzet dopust. Voila! V soboto pa ni odprto.

Pa ne mi govorit, da se ne da potrudit, ker kolikr vidim tu kupujejo tudi noramlni gospodinjski uporabniki in ne samo slaščičarji in profesionalno izobraženi ljudje.

Kar poglejte, kako se prilagajate, kupci trgovini. Sje ne rečem, da se jaz ne bom, ampak imam do takšnih stvari apriori odpor, ker me že v štartu silijo v nekaj in mi postavljajo pogoje.

Aja, pol tudi v trgovini nezakonito kupujemo recimo kruh, ko se hlebec prereže na pol ali kako?

Sem se pa jaz mal izkašljala, čeprav bom tudi sama enkrat zavila na to Brnčičevo. Ko bom na dopustu, če bo čas... 

lidka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. okt 2007 17:12

Saj zato pa gremo na Hrvaško Joj me je malo sram! ZAČETNICA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti