Modelčki

manika  

član od: 30.9.2007

sporočila: 18

24. okt 2007 10:51

Kaj vse prodajajo v trgovini pekarne Vrhnika, ker sem iz Koroške planiram v kratkem skočiti do te trgovine? manika

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. okt 2007 10:58

Ja Katka lopatka pa tudi tista trgovina na Hrvaškem vabi, kjer imajo same fine modelčke, pa kot piše Jade ali Stana.r (pardon nisem ziher) trgovina v Bosni, ki ima same fine poceni modelčke pa okraske itd. SMRK SMRK Jaz pa iz MB! Sem bila ful vesela, ker mi je stana.r pred kratkim ponudila, da mi pošlje modelčke po pošti... Tako, da jo moram še javno pohvalit! ZAČETNICA

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

24. okt 2007 11:24

no, jaz sem bila poleti v Sveisvašta blizu Zagreba, sem se tu ponujala , pa se je samo ena javila. V pekarni Vrhnika pa prodajajo modele vseh vrst in oblik, od navadnih do silikonskih (žoga, medvedek, metulj, potem ovčka itd., za razne muffine in manjše šarklje), razne vrste dozirnih vrečk in nastavkov (recimo zvezdica, rožica, list...), potem nože, modele za piškote (tudi v enem kosu), silikonske podloge, modele za izdelavo čokolade, ammmm na oni strani pa so okraski za torte, od poročnih do otroških (recimo okraski za nogometno igrišče, potem za Barbi torto...), golobčki, raznobarvne perlice, modelčki za izrezovanje iz tičino, potem podstavki za torte, od plastičnih za večnadstropne do papirnatih, jedilne barve, tičino masa, na koncu pa knjige. Sigurno sem pa še kaj pozabila... katka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. okt 2007 11:31

Porkaduš, če bi jaz to vedela... Ja vse in svašta sem misla. Vidiš včasih neprenehoma tu čepim pol pa te kak dan ni in tema ni več aktualna in vse zamudiš! Pa nehaj naštevat, ker nas samo dražiš. A ma ta Vrhnika kakšno spletno stran? Moram pobrskat. ZAČETNICA

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. okt 2007 11:31

Aja kakšne so cene? ZAČETNICA

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

24. okt 2007 11:53

hah, cene so malo višje, ker je bolj grosistično -večja pakiranja (recimo za barve). Zdaj ne vem za druge stvari, sem bila samo enkrat, in še z omejenim časom (beri: moško nerganje) ampak tisti modelčki za bršljan in marjetice so bili 10 €. katka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. okt 2007 11:59

Eh to moramo babnce same it... Ja pol pa res ni tako poceni, ampak saj veš, lahko se pa s katero skupaj zmeniš pa si malo razdelita pa je! ZAČETNICA

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

24. okt 2007 12:34

ZAČETNICA in katka........ jaz sem sicer takrat zasledila katkino ponudbo, vendar me še ni tako pritegnila, ker takrat še ni bilo toliko govora o tem kako fine stvari so to................ Me pa sedaj kar precej mika, sploh ker sem se nekaj hvalila, da bom tašči naredila torto za abrahama in glede na to, da bo kar nekaj povabljenih, bi rada, da bi bila bolj posebna. Kot sem že rekla, bi tudi jaz šla, vendar sem za to, da bi šla sama, ker malce "zajc", ampak če bi še katero zanimalo.... LP katjushka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

24. okt 2007 12:41

Katjushka s kje pa si? Mene zanima lahko se pa zmeniva, da mi ti kaj zraven prneseš, pa ti jaz vnaprej dam denar al pa kako... ZAČETNICA

manika  

član od: 30.9.2007

sporočila: 18

24. okt 2007 13:04

Jaz bi tudi imela kaj "fajnega" iz teh trgovin :)) manika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti