Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. jan 2004 11:23

Pr nas bomo pa danes planili po njokih s paradižnikovo omako in mešani solati, za desert pa čaka doma v hladilniku včeraj zvečer narejen tiramisu. Jutri bodo pa kruhovi cmoki z govejim golažem in zeljnata solata. Čau, Loni

Petra20  

član od: 12.12.2003

sporočila: 27

19. jan 2004 23:33

Danes nisem imela časa kuhati, ker se učim za izpit v četrtek, in sem jedla kar na študentske bone..sem naročila in je bilo zelo okusno. -pire krompir -svinjski medaljoni v omaki -solata (zeljna in zelena) -sladica (ki sem jo izpustila in jo dala fantu) Za večerjo pa sem jedla šobsko solato. papa

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

20. jan 2004 10:04

Danes sem sama za kosilo, tako da bo lahko in hitro: pire krompir in jabolcna cezana. Mogoce tudi juha-zelenjavna! Lep pozdrav! Anja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. jan 2004 10:29

Včeraj orehovi štruklji z govejim golažem, rdeča pesa; danes zelenjavna juha, toast kruhki v stilu pice; za jutri se mi pa še ne sanja... ostanki iz hladilnika. Niso bili ostanki na vrsti, ampak piščančja rižota. Sporočilo je spremenil(a) Loni dne 21. jan 2004 09:28:39

SpringFlower  

član od: 19.11.2003

sporočila: 35

20. jan 2004 11:09

torek - sem bila sama in sem skuhala fižolove juhe za celo čredo ljudi, jaz sem jo kar takoj probala (sem jo kuhala prvič in je uspela noro! dobra, mmm z doma narejenimi krpicami...) sreda - fižolova juha in še zadnji marelični cmoki iz zmrzovalnika. četrtek - makaroni in boloneze omaka, rdeča pesa petek - fižolova solata s čebulo in bučnim oljem, prekajena šunka in kruh sobota - špageti in odmrznjen boloneze, zelje v solati nedelja - pečen cel polnjen piščanec (kruhov nadev) in še dodatne perutničke, pražen krompir, zelena solata ponedeljek - spet boloneze omaka s špageti (ki je ostala od sobote...) in zelje v solati torek - danes že včeraj pripravljene sarme in krompir v kosih. Če pogledam prejšnji teden sva imela res hecen jedilnik (saj sva jedla samo fižol in boloneze ), ker noben dan razen v nedeljo ni bilo časa. V nedeljo se nas je pa nabralo 6 prijateljev in smo cel popoldan skupaj kuhali. Lep dan, Vesna

Petra20  

član od: 12.12.2003

sporočila: 27

21. jan 2004 14:04

Hej. Danes sem za zajtrk imela banano, za kosilo pa štefani pečenko, "restan" krompir in solato....sem spet naročila.

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

21. jan 2004 14:24

Bok! Včeraj čisto simpl: krompir v oblicah, samo olupljen, prerezan, namazan z maslom in posoljen, zelena solata, štrudel (je prispevala tašča) danes: rižota, rdeča pesa pa upam, da je ostalo še kaj štrudla LP Tina

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

21. jan 2004 14:42

Včeraj: golaž naše babi s "špecli", zelena solata in tortica. Danes: tortelini, eni s špinačo in rikoto, drugi s pršutom, potreseni s popraženimi drobtinami, sirom in peteršiljem, kot priloga pa brokoli... božansko, verjemite! Jutri: ribice s krompirjem, zeljna solata. Ziva

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

22. jan 2004 13:20

Včeraj: Kosilo: telečji zrezki v smetanovi omaki z gobami, pire krompir Večerja: Ričet Danes: Kosilo: Divjačina v pečici+pečen krompir+zelena solata Večerja: Makaroni s tuno Jutri Kosilo: piščančija bedrca v omakci+riž Večerja: Porova mineštra Natasa

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

23. jan 2004 8:35

Pri nas pa: Včeraj: zelenjavna juha, lignji na žaru, blitva s krompirjem in tatarska omaka. Za sladico pa cookiji iz baze. Danes: govej golaž in makaroni ter zelena solata. Lep pozdrav! Darja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti