A gre katera danes h goljatu na tečaj?

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

4. maj 2007 12:50

Anaa, kje pa! Šla sem 3x , naleteli smo na žensko dobesedno "brez pojma", a ji je Goljat vse tako lepo razložil in pokazal, da se še ostali nismo dolgočasili. Super je, ker lahko vprašaš karkoli - tudi če ni s teme tistega tečaja, pa dobiš vse odgovore. Lisa

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

4. maj 2007 13:13

Ma, kakšno predznanje. Mojster ti na vsa vprašanja - taka in drugačna - odgovori. Ti tečaji potekajo tako, da ti samo gledaš, mojster pa ustvarja (tečaji meso, poročno pecivo). Pri peki drobnega peciva pa bomo pekle same. Jupi :)))

Vandrovka  

član od: 11.6.2006

sporočila: 105

4. maj 2007 13:21

Darjuška, a greš na drobno pecivo? Vandrovka

muffin  

član od: 17.10.2002

sporočila: 125

4. maj 2007 13:33

Živjo! Jaz sem zelo uživala na včerajšnjem tečaju. Goljat je res pravi mojster, da v treh urah speče tako raznoliko pecivo. Moj bodoči možek je že degustiral "vzorčno" - mojstrovo poročno pecivo. Upam, da bo moje pol tako lepo izgledalo kot mojstrovo. Aja, pa vesela sem, da sem spoznala nekaj članic!! Ali katera ve, če bo letos tudi kakšno tradicionalno srečanje članov KulSLo (lani sem ga zamudila, ker sem bila na prijateljičini poroki)? VANDROVKA - VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN!!! Veliko veliko zdravja in sladkosti v življenju ti želim! LP muffin

Anaa  

član od: 2.4.2007

sporočila: 83

4. maj 2007 13:44

No super. To je lepo slišati. Zdaj pa semo še premislim na kateri tečaj bom šla... :) Anaa

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

4. maj 2007 13:44

Vandrovka vse naj naj tudi z moje strani. Grem na drobno pecivo in v juniju še na torte, rezine in gibanico (da jo naredim mojemu možu, ki jo obožuje) in mogoče tudi na minijone. Moram še izkoristiti priložnost preden jo mojster popiha v pokoj. Muffin, če sem včeraj prav ujela boš pekla pecivo sama. Zelo dober (lahko ga narediš že teden prej) je čokoladni kolač, ki sem ga prispevala v bazo http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=5946

muffin  

član od: 17.10.2002

sporočila: 125

4. maj 2007 13:53

Darjuška hvala za predlog za peko čokoladnega kolača. Res si bom sama pekla poročno pecivo in tudi tale tvoj recept bom poskusila, če praviš da ga lahko res naredim že en teden prej (upam da ostane sočen) - le da bom za glazuro uporabila nasvet Goljata (več maščobe). muffin

SINEJA  

član od: 22.9.2006

sporočila: 676

4. maj 2007 14:52

Z miio bova šle na tečaj dekoriranja tort,tako da se vidimo. Vandrovka se pridružujem čestitki za tvoj rojstni dan,vse najboljše. SINEJA Sporočilo je spremenil(a) SINEJA dne 04. maj 2007 14:57:07

miia  

član od: 21.12.2005

sporočila: 791

4. maj 2007 15:27

Ja včerajšni tečaj je bil pa super kajne punce. Pa kot da bi vedele, da smo s kulinarike smo se vsedle skupaj. Ta mojster je super. Vse pove , samo moji možgančki so te informacije počasi predelaval. Zato ponoči nisem kaj dosti spala sem sam študirala kako moram kakšno stvar narest. Naslednjič pa na dekoracijo tort to bo zanimivo. Vandrovka VSE NAJ NAJ kar si sama najbolj želiš miia

tilenboc  

član od: 30.6.2004

sporočila: 221

4. maj 2007 16:28

Pozdravljene! Tudi jaz grem na dekoriranje tort v juniju, torej nas bo kar nekaj iz kulinarike. Zanima pa me, če je bila katera na tečaju za pralineje, ali se splača iti? lp,tilenboc

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtjohana
Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti