Vprašanje za jerneja (administratorja)

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4538

1. maj 2011 21:36

, hvala!!

 (še dobro, da se ne vidi, kako mi je kuhalo, predno sem ugotovila pravilni postopek, ni šlo samo z ugašanjem raztrganega papirja, je bilo treba še na safety )

lp

mzm

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

1. maj 2011 21:40

Aha, no samo da je, jaz sem pa medtem naredil tako, da tudi če imaš "raztrgan papir prižgan" dela... Skratka, zdaj vedno dela.

Žal ne smem od uporabnikov pričakovati, da kaj po nesreči ne vključijo ampak moram narediti tako da v vsakem primeru deluje ;-) 

Jernej - administrator

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4538

1. maj 2011 21:48

Ha, če bi bilo samo po nesreči (vključitev compatibility view), je bilo po nasvetu izkušenih

Skratka, obema je moj "švic" koristil, zgleda

Še enkrat, hvala.

lp

mzm

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

1. maj 2011 21:51

Ni za kaj. Compatibility view pride prav SAMO na spletnih straneh, ki niso "narejene" za pravilno prikazovanje IE8. Narejen je bil za ta namen, da so uporabniki lažje presedlali iz IE7 na IE8, ker je veliko razlik med njima in je na začetku precej strani slabo prikazovalo. Danes je ta način praktično nepotreben in dela več škode kot koristi. Svetujem ti, da imaš izključenega, le na strani, kjer ti kaj ne bo delalo ga poskusi vključiti, če bo potem delalo. Iz mojih izkušenj je takih strani zelo malo, nisem še naletel nanjo. Skratka, privzeto imej to na OFF.

Jernej - administrator

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

1. maj 2011 23:12

mamamia je napisal/a:

Saj sem vedela, da sem smotana ...

 

Iščem naslov ene knjige, ki ga je v temi Kaj beremo dala proxima, vsebuje besedo "tožba".

 

(To mi je usmeritev za še en drug naslov, ko ne vem ne avtorja ne naslova, ampak tam blizu se nahaja vse skupaj.)

Mamamia



mamamia

A mogoče misliš Rothovo Portnoyevo tožbo?

Ta je bila dvakrat omenjena.

Tu:

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=5158

in tu:

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1950

 

 



nola

Sporočilo je spremenil(a) nola dne 01. 2011 23:47

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

8. maj 2011 20:30

Nola, hvala. Zdaj vem, zakaj mi iskalnik ni vrgel nič ven. Vpisovala sem namreč Portneyeva tožba namesto Portnoyeva, pisatelja se pa nisem spomnila.

Hvala še enkrat, mamamia

mamamia

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

15. maj 2011 19:25

mogoče sem spregledala, ampak zanima me ali je kje tudi rubrika, kaj danes za malico za v službo, saj mi je rubrika kaj danes za kosilo, zelo všeč in tudi velikokrat "plonkam".

lp,

anitram1

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

25. maj 2011 8:24

Jernej, ali pa kdo drug, če ve: zanima me, kako lahko popravim napačen komentar k sliki v foto albumu? Sem se zmotila pri komentiranju lastnih slik, komentar zbrisala, napisala novega, ko sem slike odposlala, je bil zraven slik stari komentar.

Hvala za pomoč.

rosie

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

25. maj 2011 8:28

Saj ni treba ponovno pošiljati slike, samo klikneš v administraciji (ki je v beležki) na komentar in ga spremeniš. Lahko direktno na tekst klikneš ali pa na ikono za spremembe, ki je spodaj zraven smetnjaka pri fotografiji.

Jernej - administrator

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti