Vprašanje za jerneja (administratorja)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

25. avg 2010 10:42

Hm, ne vem... meni pravilno deluje. Še kdo?

Ali to le pri komentarjih pod receptom ali tudi v forumu?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

25. avg 2010 13:14

Je kakšna možnost, da si imela včeraj računalnik odprt pa ga nisi zaprla in si danes brez osvežitve napisala mnenje in ga odposlala?

Lahko prosim pod ta recept daš še eno sporočilo, pa bom pogledal datum.

majacebelica  

član od: 11.2.2010

sporočila: 207

25. avg 2010 13:46

Sedaj sem ponovno napisala komentar pod tisti recept in ura je ok! :) Zdi se mi, da si našel vzrok moje težave, ki to sploh ni. Torej:

Včeraj zvečer sem gotovo zaprla računalnik. Čeprav, ko sem zapirala internet, sem imela odprtih več zavihkov. In ko me je program vprašal, če jih želim shranit, da se mi bodo ob ponovnem odprtju interneta samodejno naložili, sem izbrala "shrani". Danes zjutraj (ko sem prižgala rač.) sem v enega od odprtih zavihkov vpisala komentar.

Ja, zdej mi je pa vse jasno. ;) Naslednjič bom torej pred vpisom komentarja, najprej osvežila stran! Hvala za pomoč!! :)

 

....pa lep dan še naprej

majacebelica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

25. avg 2010 15:54

Ni za kaj. Moram pa jaz popraviti. Datum mora pripisati pri oddaji formularja ne takrat ko naložiš stran, sicer jeo lahko naložiš včeraj pa imaš včerajšnji datum.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

25. avg 2010 17:20

Mene pa zanima, če se še komu zadnja dva dni prikazuje tale tekst:

Prišlo je do napake!

Na strani, ki ste jo skušali odpreti, je prišlo do napake.

Administrator je že obveščen o napaki in jo bo skušal čimprej popraviti.

Prosimo da nadaljujete na portal.

 

To se zgodi, ko npr. pregledujem neko temo, potem pa želim nazaj na seznam tem določene vrste - recimo kliknem na "ostale teme" v zgornji vrstici nad posamezno temo ali pa na "ostale teme" (enako velja tudi za "kulinarične teme" in ostale) v pasici na levi strani ("Forumi").

Dostopam lahko paktično samo do tistih tem, ki se prikažejo v seznamih, ko odpeš stran "Forumi". Čim pod posameznim sklopom tem kliknem na "vsa/nova/naročena", se spet prikaže sporočilo o napaki.

Gre morda za trenutno napako pri delovanju foruma ali bi morala kaj popraviti v svojem brskalniku (uporabljam zadnjo izvedbo Firefoxa)?

Hvala za odgovor!

Mojca

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1711

25. avg 2010 17:38

Tudi meni se ta napis pojavi. Ko pridem na kulinariko, kliknem forum, nova sporočila mi javi tale napis.

Že včeraj in danes.

 

Lp Saša

Mir in dobro!

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

25. avg 2010 17:57

Meni tudi to javlja že dva dni, poleg tega mi ne odznači prebranih strani. In to na dveh računalnikih.

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

25. avg 2010 18:17

Tudi meni včeraj in danes javlja to napako, tako doma kot tudi v službi.

vida70

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

25. avg 2010 18:58

Ja, nadgradnja neke komponete kot kaže ne deluje 100%, zato sem namestil nazaj staro različico... Zdaj spet vse dela upam.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti