Vprašanje za jerneja (administratorja)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

3. avg 2010 13:10

To mora biti neka napaka v tvojem firefoxu. Če sliko odpre na belem ozadju pomeni da ni do konca naložilo javascript kode. Preskusil sem stran na FF 3.6 in FF 3.5 in trenutno mi deluje b.p.

Če ima recept več slik, ali vidiš ostale v smislu malih fotkičev in up. imen ali ne vidiš tega? Če vidiš, kaj se zgodi, ko klikneš na fotkič?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

3. avg 2010 13:11

Cila: Ni za kaj, nisem pa nič naredil

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

3. avg 2010 14:00

Če dam konkretni primer: pri tem receptu (http://www.kulinarika.net/recepti/2022/sladice/linske-o) je veliko slik. Kadar se mi pojavi zgoraj omenjena napaka, pa vidim samo sliko od breskve, tako kot sem opisala zgoraj, ostalih slik in imenov članov, ki so jih poslali, pa sploh ne vidim. Tako da v bistvu nimam kam klikniti.

Včasih pa že vnaprej vem, kdaj se bo pojavila ta napaka, ker mi na strani, kjer so recepti, ne teče zadnjih 12 slik kot običajno v eni vrsti, ampak so slike v dveh ali treh vrsticah v malce širšem polju. Upam, da sem napisala razumljivo.

Trenutno mi sicer deluje vse normalno (zjutraj mi ni), tako da ti ni treba skrbeti, če res gre za napako v mojem firefoxu.

ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

3. avg 2010 14:11

jernej je napisal/a:

Cila: Ni za kaj, nisem pa nič naredil

 

 - se je računalniški škrat očitno ustrašil, kaj bo

Cila

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

3. avg 2010 17:17

mamibica: Kako pa veš da je več slik, če ne vidiš njihovih podatkov?

Ja, očitno ti ne dela vse kar temelji na javascript kodi. Pomeni kot da se ti stran ni naložila do konca, ali spodaj kaj piše da še nalaga morda in se nikoli ne konča tisti napis?

Včeraj ne štej, včeraj je vse nagajalo, je bil en čuden ponedeljek.

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

4. avg 2010 5:51

Določene recepte pogledam večkrat in vem, koliko je slik (med njimi je tudi nekaj mojih slik), zato vem, da manjkajo.

Drugače pa hvala, očitno je res problem z mojim firefoxom.

ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

4. avg 2010 7:07

Mene pa zanima, ali se da zbrisati ZS, ki ga naslovnik še ni odprl, tako da ga tudi dejansko ne more več prebrati? Recimo, da sem si premislila iz bilo katerega vzroka? Kotarca

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

4. avg 2010 7:20

kotarca: Zaenkrat ni te možnosti. Kar je poslano, je zakopano ;-) Izbrišete lahko le svojo kopijo v smetnjaku. In naslovnik svojo. Če oba izbrišeta pisma ni več, vendar to seveda ne nudi možnosti, ki jo želiš.

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

15. avg 2010 18:45

Pozdravljen

Zanima me kako naj izbrišem zvezdice,tiste ki ne utripajo...pri receptih je vse v redu,v forumu pa se mi ne izbrišejo.Na primer,Kaj za kosilo ali Kaj beremo,posebej tiste teme z dalj strani.....

lp goga

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

15. avg 2010 18:52

Izbrišeš jih z brisalcem, ki je na portalu tam desno od menjavajoče se slike receptov, tam kjer je narisan brisalec klikneš na desni in se odpre izskočno okno in si izbrišeš zvezdice. Kmalu bo možnost izbrisa zvezdic tudi v nastavitvah uporabnika.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti