Vprašanje za jerneja (administratorja)

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

30. jun 2014 9:03

Hm ... Torej iskanje po komentarjih določenega recepa s pomočjo ključne besede ni možno?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

1. jul 2014 12:11

Zaenkrat ne. Ni pa rešitev v tem, da bi vse komentarje objavil na eni strani ampak lokalni iskalec po mnenjih pod receptom. Sem zapisal v seznam nadgradenj.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

1. jul 2014 12:17

Rebecca: Preko verige se vstavlja tako, da počrniš besedo ali besede, za katere želiš, da se spremenijo v povezavo. Preko verige ne vnašaš samega linka (ta se ne pojavi), pač pa povežeš tisti del stavka, kjer želiš imeti povezavo.

Če želiš le kopirati povezavo, potem jo vnesi neposredno v forum, se bo, ko oddaš zapis, sama spremenila v URL zapis.

mamaF: Ker so nam konkurenti pred časom smetili po forumu, smo onemogočili povezovanje na njihove spletne strani, tako da kar se ti dogaja, je tako mišljeno



rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

1. jul 2014 17:23

jernej je napisal/a:

Rebecca: Preko verige se vstavlja tako, da počrniš besedo ali besede, za katere želiš, da se spremenijo v povezavo. Preko verige ne vnašaš samega linka (ta se ne pojavi), pač pa povežeš tisti del stavka, kjer želiš imeti povezavo.

 

no zdaj vsaj vem kako se temu rece , kar mi v IE ne dela - je vstavljanje povezave pod besedo. V google chrome ali mozili pa bp. Saj ne da bi bilo tako pomembno, le zanimalo me je ali je to le pri meni ali pa je kaksen

"Stressed is desserts spelled backwards!"

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

1. jul 2014 22:01

Očitno le pri tebi, ker v IE meni dela od vedno brez težav, na tej strani in še na kakšni drugi.

rimljanka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

2. jul 2014 10:18

Hm, meni tudi dela v IE9.

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4334

7. jul 2014 11:32

Ojla, mene pa zanima, zakaj se mi že kar nekaj časa dogaja, da me iz čveka velikokrat "vrže" na vhodno stran kulinarike. Če slučajno v tistem trenutku kaj pišem in nisem pozorna, da me je vrglo iz čveka, se mi tekst izpisuje v tisto vrstice, kamor običajno vpisujemo sestavine za kuho, ko iščemo kak recept.

To se mi dogaja na računalniku, kjer imam še XP-je in tudi na računalniku, kjer so Windowsi 7. Na prvem uporabljam Chrome, na drugem IE.

 

rrr

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

14. jul 2014 13:55

rrr: Žal ne vem, sem visel na čveku ure dolgo s Chrome in me ni vrglo ven niti enkrat. Bom še poskušal.

 

Mia84  

član od: 4.12.2012

sporočila: 189

20. jul 2014 8:35

Pozdravljen

Zanima me ali bi mi mogoče lahko pojasnil, zakaj ne morem odgovarjati na forumih prek GSM? Polje za odg. se mi prikaže, žal pa nikakor ne morem vnesti besedila. Uporabljam pa Android. Obstaja za to kaka nastavitev, ki jo moram vključiti v profilu? Kolikor sem poskusila, pa teh težav ni, če želim vnesti komentar npr. pod receptom.

Vnaprej hvala.

Lp

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

21. jul 2014 18:15

Tole ti odgovajam pteko telefona Android. Meni dela, zal ne morem ponoviti problema.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti