Vprašanje za jerneja (administratorja)

Mygrace

sporočila: 6506

23. feb 2013 12:46

A pred tem, ko se je tale tema o kosilih odprla, pa nekateri niso nič kuhali, ker niso nikjer nobenga jedilnika našli?

In če računalnik ven vrže in en dan ne moreš gor, tudi ne znaš nič skuhat?

 

Zdaj bom pa, ko sem ravno pri besedi, rekla še nekaj: daleč od tega, da so VSE teme hudomušne in zabavne, kot je predhodno poudaril šefe. Marsikatera je polna nekih amaterskih psihoanaliz ali pa zgražanja nad že čim (in to ni grauž od plundre, da se razumemo...). Kosila so dejansko ena oaza, v kateri ni napadanja, hehe, bom rekla tako kot je zadnje čase moderno: ad personam ...zato so v Kosilih tudi mirne duše objavljene  fotke umazane pečice, razsute kuhinje ali zažgane potice... skratka, vesela kuhinja!

 

(imela sem -  pretekli čas - prijateljico, ki niti slučajno ni privoščila zabave nikomur, če je bila, in bila je vedno, slabe volje press)

 

                                                

Mygrace

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

23. feb 2013 12:49

Trixi je napisal/a:

Jernej,

jaz pa že dva dni ne morem vstopiti v ikono shramba slik. Ne vem kaj je narobe.

Hvala in lep pozdrav

Trixi



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

 

Trixi, sem nestrpno tudi jaz pričakovala informacije, ker iz mojega PC-ja tudi ne gre, sem pa probala pri nečaku, tam pa dela normalno. Imam brskalnik Mozilla Firefox, morda pa kaj pogruntajo, zakaj smo sedaj onemogočeni, lep vikend

babka1951

Elen  

član od: 5.9.2005

sporočila: 201

23. feb 2013 13:03

da še jaz podam nekaj besedic na temo Kosil... jaz ne pišem v temo, ker zelo malo kuhamo doma. jo pa vsak večer za sprostitev preber in je skoraj edina stran, ki jo redno spremljam. zato   za takšno kot je bila in je zdaj spet

Elen

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

23. feb 2013 14:08

In od kdaj do kdaj je pa (bil) tisti vmesni čas, ko ni bila več taka kot nekoč in še ni bola taka, kot je spet?

Bom vesela, če bom dobila odgovor. Mislim na temo o kosilih, seveda.

rimljanka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

23. feb 2013 14:17

Jao, jao...tule v tej temi je pa tud nakvačkano vse sorte že . A ni bilo že na začetku rečeno, da se sem pišejo izključno vprašanja uredniku in se ne naklada kar nekaj vsevprek?

(buci buci )

Ognjič

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

23. feb 2013 14:23

Če je v tej temi vse vprek me ne moti. Vse preberem ;-) Nihče ne brska po tej temi v želji, da bi našel najbolj nemuno vprašanje uredniku

Jernej - administrator

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

23. feb 2013 14:42

To ti misliš....................

rimljanka

Mygrace

sporočila: 6506

23. feb 2013 15:10

Od kdaj do kdaj je bila tema Kosila taka in taka, je težko določiti, ker je bilo vmes veliko zradiranega. In tako se izgubi kontinuiteta, pa tudi točni podatki (če že morajo biti) izginejo..

Ker pa nismo na sodišču, povem:

- že od prve strani te teme naprej so se ljudje pogovarjali, komentirali komentarje, replicirali, prosili za recepte..

- vmes je tema nekajkrat rahlo zamrla a se ob vztrajnosti predvsem Dragičke lepo razvijala naprej. Seveda ob močni podpori Ežoja, ki je ljudi vzpodbujal k fotografiranju in objavljanju jedi..

Če bi bilo vendarle potrebno omejevanje, bi bilo smiselno določiti maksimalno število napisanih vrstic. In kdor koli urejuje in nadzira to in še druge teme..nemogoče je biti objektiven, če nisi ažuren. Ker sicer je poseganje v dogajanje dejansko odvisno od trenutnega razpoloženja zadolženega za red in disciplino in siceršnjega njegovega razpolaganja s časom. Kar pa objektivnost izniči.

 

Mygrace

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

23. feb 2013 15:35

Mygrace je napisal/a:

 Kosilih tudi mirne duše objavljene  fotke umazane pečice, razsute kuhinje ali zažgane potice... skratka, vesela kuhinja!

Mygrace

 ali "nepečene"

Me veseli, da ste spremenili odločitev. Se opravičujem za smetenje, tle in tam.

katti

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

23. feb 2013 17:51

jernej je napisal/a:

Ja, nisem imel vzornikov v politikih ;-)

Shramba ne dela iz beležke in sicer samo na firefoxu, ne vem zakaj, še nisem dobil odgovora avtorjev modula (ta modul je razvit zunaj "naše hiše") ;-)



Jernej - administrator

Jernej, se opravičujem, ker sem malo, ali pa veliko smetila, ampak taka sem, tiste 60+ se ne damo zlepa, me pa veseli, da je bil upor nas starostnikov uspešen, lepo je živeti v sožitju z mladimi, medgeneracijski načrti se krepijo in povezujejo za tvoje razumevanje

babka1951

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti