Vprašanje za jerneja (administratorja)

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

15. feb 2013 12:33

Sem.

Sicer pa prosim:

1. sem moškega spola, kot veš, torej nisem rekla ampak sem rekel.

2. Tu pišemo v slovenščini, torej "nisem sve rekla", ampak sem "vse rekel", še lepše pa je, da sem "vse povedal".

Hvala

Jernej - administrator

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

15. feb 2013 12:42

Ja, res je in imaš vsekakor prav v prvi in drugi točki. Se opravičujem za svoj prenagljen zapis.

Kljub temu pa se mi zdi, da bi se spodobilo, da bi mi na moje obvestilo na zasebna sporočila odgovoril. Glede na to, da sem bila zaradi identičnega prekrška sama blokirana za teden dni, me še vedno zanima zakaj so sankcije za enake kršitve pravil različne.

Hvala tudi tebi

nola

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

15. feb 2013 12:51

TI nisi bila blokirana zaradi enega prekrška, ampak zaradi ponavljajočih se prekrškov in pritožb čez tebe. Prvič vedno opozorim, edino pri tistih, kjer vidim, da so se vpisali samo zaradi reklame, kakšne ankete ali sovražnega govora, jih takoj izbrišem.

Bodi vesela, da nisem stroj, ki bi 100% dosledno se vse spomnil za ne vem koliko nazaj, ker tebe potem verjetno ne bi bilo več med člani. Zato mislim, da si zadnja, ki se lahko sprašeuješ zakaj niso za vse enaka pravila (kar sicer so, včasih kaj spregledam ali pa pozabim, občasno pa čas "zaceli kakšen izpad od prej").

Ker me je kar nekaj članov vprašalo, kakšne privilegije imaš ti, da nisi za vedno blokirana, glede na to, kaj si že vse pisala po forumih. Prvič ni vsak govor enako sovražen, ni vsak član vedno enako nesramen, je razlika med novincem in starim članom, ki ponavadi drugim pomaga in ga kdaj zanese... Moderator in administrator se pač gibljemo v neki mali svobodi znotraj temeljnih okvirjev, ki so objavljeni na strani pravil.

Po domače povedano: Ne da se vsake kršitve popredalčkati in matematično ponderirati, da se vidi, ali gre v opomin, ukor, sankcijo ali izbris. Stran niti ni namenjana temu in sreči mi večino časa le ni treba delati reda. Ker če bi me to veselilo, bi bil policaj, ne urednik.

Jernej - administrator

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

15. feb 2013 12:54

Dodajam le to, da je bila biba22 opozorjena tudi z moje strani.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

15. feb 2013 13:11

 

Bodi vesela, da nisem stroj, ki bi 100% dosledno se vse spomnil za ne vem koliko nazaj, ker tebe potem verjetno ne bi bilo več med člani. Zato mislim, da si zadnja, ki se lahko sprašeuješ zakaj niso za vse enaka pravila (kar sicer so, včasih kaj spregledam ali pa pozabim, občasno pa čas "zaceli kakšen izpad od prej").

Ker me je kar nekaj članov vprašalo, kakšne privilegije imaš ti, da nisi za vedno blokirana, glede na to, kaj si že vse pisala po forumih.

 

 

Moram priznati, da sem glede na dejstvo, da se tudi ti 100% in dosledno ne spominjaš vsega za leta nazaj res izjemno vesela. Mogoče ne ravno dejstva, da sem še vedno članica tega ferajna, bolj tega, da se ti očitno v teku let dogodi še kaj bolj zanimivega kot kokodajsanje nad  kršitvami pravil tvojega foruma s strani priletne članice.

Pa še bolj bom vesela, če boš še meni sporočil kakšne privilegije imam glede na vse, kar sem že napisala po vaših forumih.

nola

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

15. feb 2013 13:26

Imaš privilegij, da lahko še pišeš tule. Ne spominjam se vsega, spominjam se pa zadnjih stvari in tega, da je ves čas kakšna prijava čez tvoje pisanje in v večini primerov upravičena. Žal.

Zdaj pa, če ne zameriš... 

Jernej - administrator

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

15. feb 2013 13:42

Daj nehaj prosim... Imam toliko pritožb čez tebe, da nekateri mislijo, da mi kakšne usluge delaš, da te ne izbrišem

Jernej - administrator
-------------------------------
[/citat]
Tele pritožbe me, moram priznati, zelo zanimajo in mislim da bodo mene in še koga tudi zelo zabavale. Ali mi lahko kakšno posreduješ, da bomo imeli malo heca tudi pri nas?
Če se ti zdi, da zares kršim vaša pravila in ne samo, da sem napoti kateri od prešvicanih pošiljateljk anonimk, me pa seveda izbriši, zakaj pa ne, regule so regule.
Ker sem mnenja, da je rubrika zs namenjena zasebnim izmenjavam mnenj,tale je pa glede na to, da se jih toliko pritožuje čezme kar splošna, objavila kar javno, upam, da ti je prav.

nola

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

15. feb 2013 13:45

Ja seveda, ti kar javno objavljal zasebna sporočila, saj veš da se tako dela. Če se pa naučiš citirati, se te bo pa lažje bralo.

Srečno!

Jernej - administrator

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

16. feb 2013 9:57

Sem preizkusila aplikacijo za tv in je zanimivo!! Sploh ce med kuhanjem kukas na veliki ekran in beres recept. edino moti me to, da moras najprej mimo vseh ostalih stvari da sele pridem na rubriko iskanje. Sem se nasim na njihovem tvju nastimala in jim je tudi fino!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

16. feb 2013 10:39

Hvala. Saj na Philipsu sprejmajo tudi želje, piši jim, če se ti zdi bolje, da je iskanje na začetku.

Jernej - administrator

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti