Vprašanje za jerneja (administratorja)

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. avg 2012 20:47

Jernej, hotela sem poslati nov blog, ampak je majhna težava. Tam, kjer je ikona za sliko za naslovno temo - tam spodaj ni nič. Hočem reči, če kliknem na tisti kozarec (ikona za slike), se nič ne zgodi. Če kliknem na enako ikono v maski, kjer se piše tekst, je okej, se odpre galerija fotk, medtem ko se pri možnosti za fotko za naslovno stran nič ne odpre.

Upam, da je bilo tole razumljivo in da se da popraviti.

Vendelina jr.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

17. avg 2012 21:22

Si čisto razumljiva, samo ne morem ponoviti napake, vse lepo dela, kozarec odpre shrambo  Kateri brskalnik pa uporabljaš?

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. avg 2012 9:05

IE zadnjo verzijo

Vendelina jr.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

18. avg 2012 9:58

Na žalost imam IE8 samo (zahvaljujoč Microsoftu ne moreš namestiti dve različici), ampak bom nekako preskusil.

PS - Sem preskusil na IE9, dela brez težave mi :-& Nekaj mora biti na tvojem računalniku (brskalniku) narobe. Če lahko, poskusi na drugem brskalniku.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. avg 2012 19:14

Hm....ponavljajo se že znane težave.

1. Ko se izbira rubrika in izberem ostalo, se potem ne odprejo več druge možnosti, ki so se včasih odpirale pod "ostalo"

2. Naslovne fotke se ne da vnesti. No way

3. Ko sem napisala tekst, vnesla fotke (v tekstu se da), kliknila na Odpošlji, je maska izginila, ampak tudi bloga ni nikjer. Poskusila še enkrat, še enkrat prenesla tekst (tekst kopiram iz Worda, tako da hudega ni, če bi pa sproti pisala, bi bilo huje), še enkrat prenesla fotke, oblikovala, odkljukala odpošlji, poslala in spet se ne pokaže....

 

 

 

 

 

Vendelina jr.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

18. avg 2012 19:44

Meni je zelo zelo žal, ampak ne morem ponoviti napake, ki se ti pojavlja. Ravnokar sem oddal testni blog in mi ga je lepo sprejelo, ko izberem ostalo dobim podkategorije. Nekaj mora biti na tvojem računalniku oz. brskalniku, torej napaka v odjemalcu, ne gre za napako na strežniku.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

19. avg 2012 9:09

Pozdravljen. Meni pa vztrajno utripa sporočilo o novi zasebni pošti. Vsa sporočila sem odprla, pa se še vedno odpira tisto pisemce.  Saj ni preveč moteče, ampak bi rada vedela zakaj se to dogaja in če lahko to izključim.

nola

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

19. avg 2012 9:17

Odpreti moraš pošto, ki ni odprta. Eno pismo gotovo ni odprto, sicer ne bi svetila kuvertica ;-) Verjetno imaš več strani in ni na prvi strani, si ga spregledala, in moraš malo pobrskati po straneh.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

19. avg 2012 9:41

Pa ni to, sem šla čez vse strani prav od leta 2006 (nekaj pošte sem tudi odprla in prebrala in ratala malo sentiš) pa nisem našla nič neodprtega. Saj kot sem rekla, mene tista kuvertica ne moti. Ampak firbec mi pa ne da mira.

nola

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

19. avg 2012 9:52

Kuvertica dela 100%, sicer bi se nam dnevno javile pritožbe. Eno pismo je gotovo neodprto, sicer ti ne bi žarela, res ne. Sistema, da bi drugim gledal ZS seveda nimam, tako da ti ne morem kot administrator tule pomagati. Lahko napišem poizvedbo v bazo, da mi javi datum sporočila, ki ni odprto, če me pooblastiš za to. Poizvedba bo taka, da ne bom videl vsebine, samo datum neodprtega obvestila, da ga boš lažje našla, če želiš. Bo pa malo trajalo.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti