Vprašanje za jerneja (administratorja)

nejcanja  

član od: 15.3.2006

sporočila: 270

25. mar 2014 19:51

Spoštovani!

 

Mene pa zanima zakaj ne morem oddat odgovora pri nagradnem vprašanju. Tako je bilo že pri prejšnji igri(sem prijavljena)

 

Hvala lepa za odgovor

 

Mateja

nejcanja

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

4. apr 2014 17:46

Zanima me, zakaj se moram vsakokrat ponovno prijaviti,  tako na i- padu, kot računalniku in vsakokrat tudi dovoliti piškotke? Do tedna nazaj teh težav ni bilo.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

13. apr 2014 19:41

Mene tudi zanima zakaj je zadnji odgovor admina bil 4.3.2014. ?

 

Vprašanja glede nagradne igre so izbrisana.V čem je štos, da lastnik ne odgovarja? Tudi jaz imam probleme, ker ne morem videt lastnih objav? V čem je problem?

preprost

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

13. apr 2014 22:05

Preprost, bo dovolj en zapis, ne 3. Zakaj ne morete oddati odgovora za igro - brskalniku pobrisite piskotke, napaka ni na naši strani. Javni profil nekaterim na internet explorerju ne deluje, delamo na obvodu brskalnikove napake.

 

O kakšnih vprašanjih glede igre pa govoric, preprost?

 

Pri vprašanju skusajte čim več opisati kako priti do napake. Če napisete, da nekaj ne dela, ponavadi ne morem kaj pametne ga ugotoviti.

preprost  

član od: 25.1.2014

sporočila: 168

13. apr 2014 22:13

No,fino da i se oglasil po 4.3. 2014. Mene nič v bistvu ne moti. Moti me, da ne morem gledat zapisov po profilih. Ali so to recepti,forum itd... To vprašanje je bilo postavljeno tudi od ene članice.

b

Drugače me moti še kaj, samo nem delal štale. Moti me pa res, da ne morem gledat, ko stisnem profil pol po kategorijah. Recimo recepte,objave,foto albume.

 

To se je prej dalo.

 

Lp

preprost

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

14. apr 2014 7:11

Žal nisem videl vprašanja, ker nisem prejel obvestila o novem vprašanu, teme pa nisem odpiral (ponavadi dobim po e-mailu obvestilo in zdaj raziskujem zakaj ga nisem). Nobene zarote ni, mi je žal da nisem takoj odgovoril na tisti 2 vprašanji, čeprav daje tvoj zapis misliti, da je bilo veliko vprašanj sta bolj ali manj dve - nagradna igra in pa javni profil.

Začasno si lahko pomagaš s tem javnim profilom tako, da uporabiš kakšen drug brskalnik, če ga morda imaš.

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

14. apr 2014 7:11

preprost-tudi sama sem imela/imam težave,da ne morem pogledati receptov naših članov,članic.Pisala sem jerneju,ki mi je prijazno odgovoril,da z internet explorerjem ne deluje.Poskusi iti na crome.Meni tam deluje brezhibno.Zaenkrat.

andreja m

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

14. apr 2014 16:11

Mene pa zanima kdaj bodo poslali nagrade, žrebanje bilo 7.4.2014. saj ne da sem neučakana ampak samo vprašam,če so slučajno že pošiljali nagrade, pa koga zgrešili.

Lp

MOON

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

19. apr 2014 16:30

Ponavljam vprašanje z dne 4.4. 2014!  In sprašujem zakaj tudi nisem prejela odgovora!

Ni več na opcijo shranitev prijave oz.gesla

 



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 19. 2014 16:34

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

19. apr 2014 20:50

Trixi, napaka je na vašem brskalniku. Pobrišite kolačke, kot sem že napisal ;-) Geslo se sicer shrani samodejno. Za izbris piškotka z geslom je treba klikniti na ODJAVA po končanem delu. Če vedno znova sprašuje, če sprejmete piškotke pomeni, da si brskalnik ne zapomni piškotkov, lahko imate tudi (po pomoti) vključeno to opcijo v brskalniku (ne sprejmem piškotkov), lahko tudi samo za našo stran (en napačen pritisk na tipke lahko doda kulinarika.net med strani, iz katerih ne sprejmete piškotkov).

Moon: Katere nagrade, za zadnjo nagradno igro? Bom vprašal samo zaradi praznikov zdajle verjetno ne bo odgovora.



Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti