Vprašanje za jerneja (administratorja)

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

19. avg 2012 10:01

jernej, tudi pir meni je tako, vsaj že mesec dni.

rimljanka

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

19. avg 2012 10:24

jernej je napisal/a:

Kuvertica dela 100%, sicer bi se nam dnevno javile pritožbe. Eno pismo je gotovo neodprto, sicer ti ne bi žarela, res ne. Sistema, da bi drugim gledal ZS seveda nimam, tako da ti ne morem kot administrator tule pomagati. Lahko napišem poizvedbo v bazo, da mi javi datum sporočila, ki ni odprto, če me pooblastiš za to. Poizvedba bo taka, da ne bom videl vsebine, samo datum neodprtega obvestila, da ga boš lažje našla, če želiš. Bo pa malo trajalo.



Seveda te rade volje pooblastim, kako pa to naredim? Saj pravim, mene tista kuvertica nič ne moti, ampak firbec me pa muči...

nola

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

19. avg 2012 11:41

Tudi meni se dogaja, da kuvertica utripa, čeprav sem sporočilo že prebrala.  Potem, ko "novo" ZS še enkrat odprem, ponavadi izgine.

rosie

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. avg 2012 18:19

Jernej, žal mi je, ampak tudi če se logiram z druge postaje in poskusim poslati tekst brez fotk....se ga ne da.

Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

21. avg 2012 0:58

Vendy, :) , po moje si postavila vprašanje samo zato, da nestrpno pričakujemo, kaj imaš za povedat. :)

(bi nalepila nekaj smeškov, pa mi na tejle mašini ne delajo vedno avtomatsko oz. se ne postavijo tja, kjer bi jih jaz hotela).

Vanja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

21. avg 2012 8:02

Teksta brez fork ne moreš poslati, glavno fotko moraš obvezno prilepiti. Si poskusila z drugim brskalnikom? žal ne vem o kakšnih postajah ves čas govoriš. 100 blogov priča, da se da poslati blog, spreminjal nisem ničesar pri blogih že mesece.

lollypop  

član od: 16.1.2011

sporočila: 175

21. avg 2012 13:55

Oj. A ste razmišljali da bi omogočili kakšno individualno organizacijo beležk. Mislim, vsak si ljube recepte shrani v beležko, potem pa se jih tam nabere, in spet je treba brskati in brskati, če pač ne veš točnega imena recepta. Sicer je receptov krepko manj kot če bi iskali po celotni kulinariki, pa vendar. Npr, da bi omogočili več zavihkov, ki si jih vsak sam poimenuje in na katere bi si poljubno razvrstili recepte iz beležke, npr mleto meso, banane, torte, orehi... Saj v iskalnik lahko vpišem mleto meso, a mi ne najde ˝njami špagetov˝, ker v imenu nimajo omenjenega mesa, prav tako z iskanjem ˝banane˝ ne najdem ˝sladkih zobotrebcev˝.

lollypop

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

21. avg 2012 21:41

Meni pomaga iskalnik ki je v zgornjem desnem kotu .Lahko izberem mesne jedi in recept "njami špageti "bo med njimi,res je da je tvoj predlog za še hitreje iskanje.

golubić

lollypop  

član od: 16.1.2011

sporočila: 175

21. avg 2012 23:02

Golubić, vem za iskalnik zgoraj, ampak ta išče po celi kulinariki, ne le med recepti v beležki. Ali pa se morda motim? Tudi to bi bilo možno, ker nisem največji internetni ekspert :)


Hočem povedati, da če mi npr enkrat uspe pregledati vse recepte v bazi za žličnike in izbrati tistega ki mi najbolj sede, bom precej brskala po beležki da ga najdem, če se pač ne imenuje žličnik ampak njok. Zgolj primer. Verjetno bi ga prej našla če bi ga imela posebej, med prilogami. In ko se mi zalušta peči iz orehov, pač pregledam priljubljene recepte na zavihku orehi in ne vseh nevemkolikoogromno receptov iz cele kulinarike. 


Zgolj vprašam moderatorja. morda je že kakšna takšna možnost, pa ne vem zanjo. 

lollypop

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

22. avg 2012 9:33

Trenutno ni te možnosti, ki jp omenjas. da bi iskalo znotraj beležke razen po naslovu. Bomo razmislili o možnosti podrobnega iskanja po belezki ali dodajanja tagov (kratkega opisa recepta) ali dodajsnja virtunih map ki jih sami tvorite. imate pa na voljo pregled po kategorijah.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti