Malo za hec

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

6. mar 2008 18:55

Ej, tumpika, kako je že bilo tisto s Kainom in Abelom ( vidi str.88, vic od Anamarije ).

E pa tistega kaj sem zbrisal ( na temo posnetka blažkaa-e ) ne boste prebrali!

ežoj

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

6. mar 2008 18:59

Oprosti, no, nem več. Tak se mi zaj godi hudo, ka še vicof nimam cajta brati. Si pa lehko mislim, ka si napiso. Nekaj takiga verjetno, ka bi jo ti rajši domu pelo kot pa binco. Mam praf? tumpika

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

6. mar 2008 19:47

Plonk ceglc muzičara s Hvara: ZA CRKNAT blažkaa

Mali varaš  

član od: 8.1.2008

sporočila: 71

6. mar 2008 20:09

Sedem želja pravega dolenjčka: 1. da bi imel vinograd s 1500 trsi 2. da bi v vinogradu bila zidanica polna sodov vina 3. da bi imel lepo ženo kot je Urška od Janeza Janše 4. da bi imel ablast kot J.J. 5. da bi imel dober avto kot Akrapovič 6. da bi znal igrati na harmoniko kot Lojze Slak 7. da bi izdal toliko CD – jev, kot je ata partizanov Mv

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

6. mar 2008 20:16

Ej, *ebiga varaš, jaz nisem dolenjc, prvi dve postavki bi bili dovolj.

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

6. mar 2008 21:44

Ej, blažkaa, kaj je to: sad ga vidiš sad ga ne vidiš?

ežoj

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

7. mar 2008 18:46

Toti pa je evergrinski, pa čeglih je že na keri strani. Pride Slovenc na vlak za Češko, se spravi v kupe, kjer je že sedel en moški, ter se vsede nasproti. Po nekaj urah vožnje Slovenec vzame iz torbe jabolko... Sopotnik vpraša: Co to maaš? Slovenec: Jabolko. Čeh: Pri nas to taaak vlko! Z rokami nakaže velikost žoge. Slovenec sramežljivo potisne jabolko nazaj v torbo in vzame hruško. Co to maaš? spet vpraša sopotnik. Hruško, je prijazen Slovenec. Pri nas to taak vlko! - pokaže obliko napihjeniga balona. Slovenec jezno pospravi hruško in vzame lubenico. Čeh spet zateži: Co to maaš? Slovencu dvigne dekl pa pravi: Ribez, pi.ka ti materna! tumpika

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

7. mar 2008 19:37

AVION.....MLADA ŽENSKA.........MENIH... ona:"gospod, nekaj bi vas prosila!" on:"da, hči, povej!" ona:" kupila sem si nov ženski depilatorski strojček, pa me je strah carine.....ali bi ga vi...pod kuto....čez carino....?!" on: "o, hči, rad bi, a ne smem lagati................a se bom že česa domislil!" NA CARINI... carinik: "oče, imate kej za prijavit?" menih: "od brade do pasu nič!" carinik: " pa od pasa dol?" menih: "tam pa je strojček za ženske, ki še nikoli ni bil uporabljen!" carinik(v smehu): "naslednji prosim!" nitta

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

7. mar 2008 20:40

PRED IN PO POROKI Pred poroko: On: »Yesss! To! Končno sem dočakal!« Ona: »Hočeš, da grem?« On: »NE! Niti pomislil nisem na to!« Ona: »Me ljubiš?« On: »Seveda!« Ona: »Si me kdaj prevaral?« On: »Ne! Zakaj sploh sprašuješ?« Ona: »Me želiš poljubiti?« On: »Pa še kako!« Ona: »Me želiš udariti?« On: »Ni šans! Nisem jaz tak človek!« Ona: »Ti lahko verjamem?« Po poroki: beri od zadnjega stavka gor. Ežoj, na keri strani je bil toti? tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti