Malo za hec

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

20. jul 2008 6:37

Črnolaska, rjavolaska in blondinka se pogovarjajo o spolu otroka. Črnolaska pove, da je prebrala članek v reviji, v katerem piše, da se spol otroka lahko planira že vnaprej. Tudi rjavolaska je prebrala isti članek in obe sta začeli razlagati blondinki. Črnolaska pojasni: "Jaz bom rodila punčko, ker vedno ležim spodaj."

Rjavolaska doda: "Jaz bom rodila fantka, ker sem vedno zgoraj."

Blondinka posluša in presenečena ugotovi: "Torej bom jaz dobila kužka!"

Lep dan in veliko se smejte

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

20. jul 2008 6:40

Janez na morju s pomola lovi ribe in ujame zlato ribico. Ta mu reče, da mu izpolni željo, če jo spusti nazaj v vodo. Janez jo vrže nazaj v vodo, ribica pa mu reče: "No povej, kakšno željo ti lahko izpolnim."

"Veš, v svetu je veliko gorja. Želim si, da ne bi bilo toliko vojn in da ljudje ne bi umirali zaradi orožja."

Ribica razmišlja in reče: "Veš, to je zelo težko. Daj, izmisli si kaj drugega!"

Janez razmišlja in končno reče: "No, potem pa naredi, da bo moje dekle pametno. Veš, lepa je, postavna, nežna, blond ..."

Ribica ga prekine: "Kar atlas mi podaj, da pogledava in preprečiva vse vojne na svetu."

Lep dan in veliko se smejte

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

21. jul 2008 15:59

Zelooo črni humor

 

Mujo pride v bolnišnico z nožem, zapičenim v hrbet, in prosi zdravnika za pomoč.

Zdravnik odgovori: " Mujo, jutri pridi, zdaj nimam časa."

Mujo ga še zmeraj prosi za pomoč, zdravnik pa odgovori: "Mujo, a ne vidiš da je ura 15,15, jaz pa delam do treh?"

Mujo še kar teži in teži, dokler mu zdravnik noža ne iztakne in mu ga zapiči v oko ter reče: "Pojdi k okulistu, on dela do petih."   

Anamarija

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

21. jul 2008 16:36

Prosim za nasvet, za kaj naj uporabim tale moj pridelek z ušesci

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

23. jul 2008 22:35

Duhovnik iz male slovenske vasi je bil velik ljubitelj ptic, ki jih je > skrbno čuval v kletki za cerkvijo. Neko nedeljsko jutro je ob > običajnem sprehodu med perjad opazil, da je izginil njegov najlepši > ptič in ker je vedel da ga je moral ukrasti nekdo tik pred mašo, se je > odločil nagovoriti svoje vernike. > "Kdo ima tiča?!" > Vstali so vsi moški. > "Ne, nisem mislil tako. Je kdo videl tiča?" > Vstale so vse ženske. > "Ne, ne, tudi tega nisem mislil. Je kdo videl tiča, ki mu ne pripada?" > Vstala je polovica žensk. > "Neeee, ne in ne, mislil sem ali je kdo videl MOJEGA tiča?" > Vstali so ministranti, dva duhovnika in koza. > > "Neee mislil sem ali ima kdo zdaj tiča v rokah? > > Vstala je punca v zadnji klopi in rekla fantu. "Sem ti rekla, da bo videl!" Roncolino

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

25. jul 2008 22:36

V novo naselje pride trgovski potnik, ki prodaja specialne sesalnike. Pozvoni pri prvi hiši in vrata mu odpre mlada, čedna ženska. - Dober dan, gospa, prodajam najnovejše modele sesalnikov za mokro in suho sesanje. Povem vam, čudežni stroji, verjemite! Ženska sploh in prišla do besede, ko je dečko v predsobi že polil sok in kečap, iz vrečke stresel pasji kakec, na vse skupaj polil jogurt, potle pa še vse potresel s kilo moke. Ženska se je zgrozila, trgovski potnik pa jo je pomiril: - Gospa moja, ne razburjajte se. Če sesalnik ne bo te svinjarije popolnoma počistil, jo bom pojedel. - Ali naj vam prinesem žlico? - Zakaj? - Naselje še gradijo in še vedno nam niso priključli elektrike. tumpika

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

28. jul 2008 12:10

Doso Mujo u Beograd na predavanje alternativne medicine. Malo bolje pogleda predavaca pa kaze: "Izvinte, da niste vi mozda Radovan Karadzic?" Predavac kaze: " Pa jesam", "Ma nemoguce" kaze Mujo, "A tko si ti?" upita Karadzic, "Mujo iz Srebrenice" odgovori Mujo. "Ma nemoguce" kaze Karadzic... tejka77

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

28. jul 2008 12:12

Protestuje 5.000 ljudi u Podgorici zbog nezaposlenosti. Naiđe jedan gospodin u crnom mercedesu, zaustavi se i pita jednog od prisutnih: - Je li, a sta to radite? Ovaj mu odgovori da se bune zato sto nema posla. Gospodin izvadi vizitkartu iz dzepa i kaze: - Evo, mozes odmah sutra početi da radis u mojoj firmi. A ovaj će njemu: - Pa đe nađe bas mene od ovih 5.000 ljudi... tejka77

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

30. jul 2008 8:30

 

Mlad zakonski par je odšel takoj po poroki v majhen vaški hotel, ki je stal nasproti cerkve.

Mladoporočenec je svoji izbranki obljubil, da se bo ljubil z njo vsakič, ko bo zazvonil zvonec na cerkvici.

To je trajalo do dveh zjutraj, nato pa je on smuknil iz hotelske sobe in stekel k zvonarju."Oprostite, dam vam 100 €, če uredite tako, da bo zvonec slišati vsaki dve uri.""To bi se že dalo narediti, toda vaša žena mi je dala 200 €, da bi zvonil vsake pol ure."

 

 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti