Malo za hec

kozamurnik

sporočila: 2311

16. mar 2008 16:01

Saj je sonce vendar! Saj sta v zakonu! kozamurnik

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

16. mar 2008 17:26

Joj, kozamurnik, prepametna, prepametna..... Včasih pa slišiš take odgovore, namreč recimo, da bi na krokodiljih hrbtih prijahala preko jezera, ali pa da bi bila bolj mokra majhna žaba, ker bi se lahko skrila pod dežnik velike žabe.....Grozno! ***amy***

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

16. mar 2008 18:12

Dva prijatelja,ki se imata globokorada se dogovorita,da si bosta izkazala ljubezen na prav poseben način.Medtem ko enemu še ni uspelo iztuhtati nekaj izvirnega,ga drugi čez dva dni že preseneti z č udovito tetovažo na lulčku .Taktorja ,najnoveše znamke. 1gej:ja kaj si pa to naredu,pa bi ja dal kakšnega nobel motorja al pa vsaj kakšen lep avto namesto tega kmečkega traktorja 2gej:oh veš saj sem hotu,pa je tip reku da za po blatu je traktor dober. hudoooooo mesni

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

17. mar 2008 19:44

Toti je že bil? Dogovorile se tri prijateljice da će svojim muškarcima za iznenađenje obući u sado-mazo kožno odijelo, štikle i crni povez na očima ... pa da vide reakcije ... Jedna je imala zaručnika, druga je bila ljubavnica, treća supruga. Nakon par dana sretnu se ... Zaručnica: Kad me vidio poludio je, zatim me zaljubljeno pogledao, rekao da sam žena njegovog života i cijelu smo noč strasno vodili ljubav! Ljubavnica: Kad me ugledao momentalno me zgrabio i do iznemoglosti smo se prašili do jutra! Supruga: Kad je došao s posla, upitno me pogledao i rekao: Hej, Zorro, što ima za većeru? tumpika

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

17. mar 2008 20:19

tumpika, pa ti si grozna..... ***amy***

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

18. mar 2008 19:27

Gnes pa eniga grozniga: Pride Mujo domu pa v kuhji vidi svojo Fato, kak se pripogiba in iše neko posodo v spodnjem elementi, pa gleda toto in se mu zahoče, dvigne kiklo in jo nabriše. Po tem dejanju gre v dnevno, tam vidi svojo Fato in vpraša: - Pa kaj ti nisi v kuhnji? Joj, nea mi reči, da je tvoja mati prišla na obisk, groza, jooj, prejoj. Pa pravi Fata: - Nije došla moja majka, več tvoja. tumpika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. mar 2008 20:22

........... e *ebiga tumpika, ti in tvoji vici.

ežoj

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

18. mar 2008 20:46

> > >> Janezek pridno poslusa pri pouku, ko mu kar naenkrat pade radirka na > >> tla. Išče > >> jo in išče, pa je ne najde. V tem času učiteljica vpraša učence: > >> "Otroci, kaj bi mi vi napisali na nagrobnik, če bi umrla?" > >> Vsi premišljujejo in noben ne ve odgovora. Točno v tistem trenutku pa > >> Janezek > >> najde radirko in se naglas zadere: > > > > >> "A tu ležiš prasica grda!" > tejka77

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

18. mar 2008 22:10

Mujo: - Haso, dosli "roling stonsi" u Sarajevo. Haso: - Nema problema! Tučičemo ih 5:0! tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

19. mar 2008 20:57

Pride kmet v Kolosej in se postavi v vrsto, da bi kupil karto. Prodajalka vstopnic ga vprasa: "Kaj pa imate tole na ramenu?" Kmet odgovori: "To je moja veverica, Maja. Vedno jo vzamem s seboj, kamorkoli ze grem." "Zal mi je," pravi prodajalka. "V kino ne spuscamo zivali". Kmet je sel za vogal in Majo skril v hlace. Nato se je vrnil k prodajalki, kupil vstopnico, stopil v dvorano in se usedel k dvema starejsima vdovama, Ognjički in Tumpiki. Film se je zacel in Maja se je zacela pritozevati nad neudobnim polozajem. Kmet si je odpel hlace, tako da je Maja lahko dala glavo ven in gledala film. "Tumpikaaa," je zasepetala Ognjička. "Ka je?" pravi Tumpika, ki jo je film ze čista prevzel. Ognjička zgroženo: "Mislim, da je moj sosed perverznez." "Zake?" vprasa Tumpika. "Odpel si je hlace in ga dal vun." "Ma, ne sekiraj se zaradi tega," je rekla Tumpika, ki je še vedno pozorno gledala na platno. "Pri najini starosti sma vidle ze vse. Ziher ni nic drugacn od ostalih. Centimeter vec ali manj." "Tudi jaz sem tako mislila," pravi Ognjička. "Ampak tale zre moje kokice!" tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti