Malo za hec

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

11. mar 2008 19:47

Indijec je prišel k odvetniku zaradi vložitve vloge za razvezo zakona. -In zakaj se želite ločiti?-ga je ta vprašal. -Jaz sem kmet.Če zasadim mango,potem tudi dobim mango,če zasejem riž potem tudi žanjem riž! -No,človek,preidite že končno k bistvu! -No ,ja,jaz sem zaplodil Indijčka,in ne kitajčka! golubić

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

11. mar 2008 19:48

Tumpika

jade

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

11. mar 2008 21:50

Jade, kaj je? Bi me rada gledala celo noč? Lupčka. tumpika

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

12. mar 2008 17:53

tumpika je napisal/a:
Jade, kaj je? Bi me rada gledala celo noč? Lupčka. tumpika

 

Tumpika to mi ne bi ratalo. Jaz sem ti expert kako zaspati v najkrajšem možnem času (beri, še preden si mož umije zobe in pride spat )

 

jade

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

12. mar 2008 17:53

Se dogovorijo živalice, da bodo organizirale žur.Tako se žurka cez nekaj dni res prične , a stonoge ni od nikoder.Minejo 2 - 3 ure , stonoge pa še vedno ni.Vsi so zaskrbljeni saj je žurka že pri koncu, stonoge pa še vedno nina spregled.Šele ob šestih zjutraj, ko se odpravijo domov pred vrati zagledajo stonogo.- Pa dobro stonoga, kje si ti do sedaj???- Mater vam sadistično ! Kdo je napisal "obriši noge"???

jade

Anica iz ČD  

član od: 6.11.2007

sporočila: 38

14. mar 2008 20:48

Slovensko-Bosanski slovar 1.Spoštovani kolega, dolgo se nisva videla - Dje si, ***** ti materina. 2.Oprosti, malo dlje sem te čakal - Dje si, jebote. 3.Gospod je visoko izobražen - on je peder. 4.Mislim, da niste dobro ocenili vseh vidikov pogodbe - Jebem te čorava. 5.Najbrž se šališ - Sereš. 6.Ne, nikakor nimate prav - Puši *****. 7.Informacija, ki jo imate, ne ustreza dejanskemu stanju - Jedeš govna. 8.Vaša tajnica je zelo simpatična - Jel, jebeš ti to? 9.Katero funkcijo ima gospod v podjetju? - Koji je on *****? 10.Smatram, da njegovega mnenja ni smiselno upoštevati - Ko njega jebe. 11.Ta projekt bomo speljali brez težav - To je pičkin dim. 12.To je nemogoče - Može, ali u kurcu. 13.Tega zakona ni treba spoštovati - Jebo zakon. 14. Hvala - ustrezen izraz ne obstaja. Anica iz ČD

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

14. mar 2008 22:47

Tega sem se spomnil, ko sem bral eno drugo temo, ni ravno nov ( upam, da ga tumpika ne bo videla ):

Prijatelj  potoži prijatelju: slišal sem,  ko daš jajca v beton da rata trd, pa to sploh ni res, pa še kumi sem jajca ven dobil.

ežoj

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

16. mar 2008 10:48

Ženska z dojenčkom na pregledu pri zdravniku. Zdravnik pregleda otroka in ga stehta. Pa pravi: - Gospa, otrok je nekoliko prelahek za svojo starost. Ga dojite ali je na steklenički? - Dojimo - Potem pa se prosim slecite do pasu, da vas pregledam Zdravnik ji temeljito pregleda prsi in pravi: - Ja, saj ni čudno, da je otrok prelahek. Gospa, saj vi sploh nimate mleka!!! - Vem, jaz sem otrokova babica. Kljub temu sem vesela, da sem prišla blažkaa

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

16. mar 2008 11:56

V Idriji v Mercatorju Ljubljancan kupuje salamo: Ljubljancan: Gospa, dajte mi prosim deset dek pariške. Prodajalka: A zrižem? Ljubljancan: Hmmm, deset dek pariške, prosim. Prodajalka: Ja, a zrižem? Ljubljancan (ne ve, kaj bi): No, pa mi rajši dajte deset dek mortadele. Prodajalka: Ja, prou, mortadela. A zrižem??? Ljubljancan (ze mal jezen): Ma ne z rižem, brez riža, no! Prodajalka: Ja, če vam jo zrižem, al kej??? Cela vrsta zadaj se pa reži.

Pride Idrčan-dimnikar in vprasa: A imate pičko za spucat?

 

Anamarija

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

16. mar 2008 15:53

Dve uganki (nista sicer smešni sami po sebi, so pa odgovori včasih za.....): Bil je lep sončen dan. Dve žabi sta šli na sprehod. Ena je mela veliko luknjo v velikem dežniku, druga pa malo luknjo v malem dežniku. Katera je bila bolj mokra? Stara mož in žena sta živela v samotni bajti pred jezerom. Jezero je bilo ograjeno, vse okrog neprehodna gošča, v jezeru pa krokodili. Imela sta čoln, a ko si stopil vanj, se je potopil. Mosta ni bilo. Le kako naj bi sedaj prišla na drugo stran, da bi se poročila? ***amy***

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti