Malo za hec

Davor  

član od: 23.10.2002

sporočila: 87

27. feb 2007 12:41

vanya je napisal/a:
Lepo, da imaš možnost zabit koga. Res nisem preverla teh trditev (dobila sem po mailu), vendar, ker sem vedla za oktobrsko revolucijo, sem pač predvidevala, da so tudi ostali odgovori pravilni. Lepo, da se tudi v tej temi, ki je namenjena hecu in smejanju, najdejo osebe, ki samo čakajo,da te bodo popravile in zabile nazaj. Nisem pobrala vse pameti, lepo, da si pametnejši od mene. Se mi pa zdi, da glede na tvojo pamet, bi lahko pričakovala malce več uvidevnosti. Nimam nič proti, če me kdo popravi, vendar ne na tak način. Glede na to, da očitno, veš od kod so dobili ime, bi ga lahko delil z ostalimi (vsaj jaz bi tako naredla), vendar imaš očitno ostale prioritete.  vanya

Ne gre za "zabijanje" in tudi nikjer ne trdim, da sem pametnejši od tebe (saj menda nisi ti izvorna zastavljalka vprašanj?). Ne glede na to sem pa puščico zgolj vrnil - navsezadnje se je vprašanje zelo neposredno nanašalo na mojo pamet ("ste kaj pametnejši od blondinke").

 

Davor

 

 

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

27. feb 2007 13:11

Kak se da koga fajn zabit! Ležin doma cejla gripozna, dobim pa od moje lube žlahtnice tako zdravilo: Došla nagluha baba doktoru i kaze: "Boli me ovo, boli me ono. Boli me vamo boli me tamo." Vidi doktor da babi nije ništa, neg je stara pa joj kaze: "Vama samo treba kura C vitamina." Vrati se baba u selo i susjede je pitaju: "Sta ti je? Sto ti je rekao?" Baba odgovara: "A kaj kaj mi je rekao. Rekao mi je kaj i sama znam - da mi treba ***** i litra vina." tumpika

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

27. feb 2007 13:23

Tumpika, pa ne mi rečt, da se ti pustiš gripi položit, no Ognjič

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

27. feb 2007 13:49

Ognjič! Počasi mam že pun kufer totiga preoblačaja, pižam de mi sfalilo, maš kero za posodit? Kejko pa jaz sebe poznam, gre na bojše, ker mi že norlaki po glavi lečejo. Čuj, kak se po japonsko reče najboljhitrejšemi računalniki? TO SIBA tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

27. feb 2007 13:54

Na cetrdesetu godisnjicu braka muz je rekao zeni: - Draga, prije cetrdeset godina stanovali smo u malom stanu u losem kvartu, spavali na krevetu na razvlacenje, vozili jeftini auto i imali mali crno-bijeli televizor, ali spavao sam s mladim plavim komadom od dvadeset i pet godina. Danas imamo skupu kucu u finom kvartu, udoban francuski krevet i ogroman plazma televizor, ali sam zato u braku s bakicom od sest banki. Cini mi se da ti sa svoje strane i nisi dorasla razvoju dogadjaja. Medjutim, mudra je zena s puno razumijevanja rijesila krizu srednjih godina svog muza ovim rijecima: - Dragi, sto se mene tice, ti i danas mozes spavati s mladim plavim komadom od dvadeset i pet godina, a sto se tice razvoja dogadjaja, ja cu se sa svoje strane potruditi da ponovno stanujes u jeftinom malom stanu u losem kvartu, spavas na krevetu na razvlacenje, vozis jeftini auto i imas mali crno-bijeli televizor. tumpika

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

27. feb 2007 14:22

tumpika je napisal/a:
Ognjič! Počasi mam že pun kufer totiga preoblačaja, pižam de mi sfalilo, maš kero za posodit? Kejko pa jaz sebe poznam, gre na bojše, ker mi že norlaki po glavi lečejo. Čuj, kak se po japonsko reče najboljhitrejšemi računalniki? TO SIBA tumpika

Že letim s pižamcami, boš lahko izbirala, na eni so pikapolonce, na eni so sončki, na eni pa neki kalkulatorčki (pa ne vem, če se jim TO SIBA reče). To boš lahko imela za 6 x, jaz sem bolj baročna, ti si pa nekje napisala, da si šlank.

Da nimajo tisti najboljhitrejši računalniki kake veze z našim SIBO , se mi zdi, da on tudi tako šiba naokoli, da sam sebe na kakšnem ovinku kdaj sreča  

Ognjič

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

27. feb 2007 15:57

dekleti, zlati sta, sta mi dan polepšali - je bil nekako tmuren! - hvala!

LP

cervus

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

27. feb 2007 16:26

elaphus je napisal/a:

dekleti, zlati sta, sta mi dan polepšali - je bil nekako tmuren! - hvala!

LP

cervus

Jupiiiii, grem v zlatarno, veš kolk everčkov bo na mojo kilažo , tumpika bo pa par centov dobila, ker je bolj ušpičena

Ognjič

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

27. feb 2007 20:03

Malo sn v dilemi, če sn res zlata, bolj se mi zdi, ka je to gnoj, .... ker če bi to blo zlato, bi fsi hteli gripo meti. Pa še o eni dilemi, tokrat kurji: Laufle pipika pred kokotom okoli hiše in si misli: Če se vstavim, bojo rekli, ka sn kurba, če bom še naprej laufala, bom ostala brez seksa, eh, najboljše bo, ka se spoteknem! tumpika

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

27. feb 2007 20:16

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti