Malo za hec

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

16. feb 2007 12:42

 

Duhovnik in mlada dama na vlaku, ki se približuje mejnemu prehodu.

»Vas lahko prosim za uslugo?« vpraša dama duhovnika.

»Samo povej, hčerka, s veseljem ti pomagam.«

»Veste, kupila sem zelo drag damski brivski aparat, pa se bojim, da bo carina zelo visoka. Bi ga lahko vi skrili pred cariniki pod vaše oblačilo?«

»Skrijem ga lahko, hči moja, samo lagati pa jaz ne smem«, ji je odgovoril župnik. Dama se mu je zasmilila, zato je po razmisleku dejal: »Kar daj mi ga, si bom do meje že nekaj izmislil.«

In tako pride carinik v Dobovi na vlak ter vpraša, če imata kaj za prijavit. Dama nima, duhovnik pa odgovori: »Od glave do sredine telesa nimam nič!« Malo začuden nad odgovorom ga carinik vpraša: »Ja, kaj pa od sredine navzdol?«

Duhovnik: »Tam spodaj pa imam aparat za dame, ki  še nikoli ni bil uporabljen!« Carinik se samo glasno zakrohota, jima zaželi srečno vožnjo in oddide.

 

Norčav vikend želim

Ava

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

16. feb 2007 17:24

Moz in  zena sta se zelela skupaj udeleziti pustne zabave, a je zena z migreno oblezala v postelji. Moz se je zvecer oblekel  v kostum in se poslovil od svoje zene.

Zena  je zaspala, toda, ko se je sredi noci prebudila, je ugotovila, da je glavobol popolnoma izginil. Odlocila se je, se oblekla v kostum in odsla na zabavo.

Vedela  je, da njen moz ne pozna njenega kostuma, zato se je  zabavala ob gledanju moza, kako se vrti okoli zenske druzbe in jih osvaja. 

Koncno je pristopil tudi do  nje, jo povabil na ples in se tesno privil ob njo.

Ze po nekaj minutah jo je povabil v gostiteljevo spalnico, kjer sta se predala seksualnim uzitkom. Po  seksu je takoj zapustila sobo in odsla domov, se slekla,  legla v posteljo in brala knjigo.

Ko se je domov vrnil  moz, ga je vprasala: "Si se zabaval?" 

"Niti ne. Brez  tebe na zabavi je dolgocasno! Odsel sem k prijatelju Marku, ki je imel druzbo pokerasev in sem tam kartal celo noc.  Kostum sem pa posodil Petru, ki si je zelel iti na pustovanje."

tumpika

zupanja  

član od: 21.4.2006

sporočila: 134

16. feb 2007 20:13

Jerneja USA je napisal/a:
Zupanja, a nisi videla, da pise "malo z hec"? Res, tehnologija za sirso javnost se ni tako napredna. [kuza] Jerneja USA

 

aha, ok ups.

-

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

17. feb 2007 9:54

Davor je napisal/a:
vanyaNo, ste kaj pametnejši od blondinke?

 

Definitivno (pa tudi od zastavljalca vprašanj): Ime Kanarskih otokov nima z morskimi psi čisto nič!

 

Lepo, da imaš možnost zabit koga. Res nisem preverla teh trditev (dobila sem po mailu), vendar, ker sem vedla za oktobrsko revolucijo, sem pač predvidevala, da so tudi ostali odgovori pravilni. Lepo, da se tudi v tej temi, ki je namenjena hecu in smejanju, najdejo osebe, ki samo čakajo,da te bodo popravile in zabile nazaj. Nisem pobrala vse pameti, lepo, da si pametnejši od mene. Se mi pa zdi, da glede na tvojo pamet, bi lahko pričakovala malce več uvidevnosti. Nimam nič proti, če me kdo popravi, vendar ne na tak način. Glede na to, da očitno, veš od kod so dobili ime, bi ga lahko delil z ostalimi (vsaj jaz bi tako naredla), vendar imaš očitno ostale prioritete. 

vanya

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

18. feb 2007 9:05

Spet prišel je tisti pomladni dan, ko treba dat bo zimske gate stran, si treba bo nadeti tangice in lepe pisane rožaste špangice. A kaj se čudo čudno tu godi, tangice premajhne so za številke tri! Le kako se je to zgodilo, da telesce se je tako poredilo? Je bilo predolgo zimsko spanje, zdaj pa je porazno tole stanje. Nič ne pomaga jok in stok, treba bo v nov naskok! Zdaj sta na vrsti regrat in solata, da bo spet manjša zadnja plata, pa treba stopit bo na planine, da lepše bodo te obline. Saj zdaj je konec dolge zime, fantje že cedijo sline, zato le pazi draga punca, da se špeh okrog ne gunca... IN TAKO SEM ODGOVORILA .... Pri meni se vseskozi gunca, tud'' kmet ma raj'' debel''ga junca, airbag je tud'' priporočljiv, če hočeš biti manj ranljiv. In pa: vemó, da suhe babe so prepogosto volje slabe, nataknjene in neprijazne in mlahave kot vreče prazne. Poskusi sam in videl boš, kako lahko gre vse na nož, če moraš dan za dnevom biti sestradan in z vrvico v riti.

 

Marjetka cvetka odgovarja:

Tebi se naj kar gunca

okoli sosedovega junca,

pa bomo videli,kakšne boš ti volje,

ko porivala boš špeh na domače polje,

ko sredi poletne boš vročine,

preklela svoje "seksi"obline,

ko kleče krompir boš plela,

si shujšati boš zaželela. 

Marjetka cvetka bo pa fit,

prvi bo poletni hit,

ko šla bo na našo lepo obalo,

vsi bodo občudovali njeno vitko postavo.

Ona pa se bo smejala na glas,

ko svetovni lepotec jo prijel bo čez pas,

za takšen trenutek se je splačalo

imeti v želodcu hrane bolj malo!

Naj vsak dan bo s soncem obsijan

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. feb 2007 9:33

Davor je napisal/a:
vanyaNo, ste kaj pametnejši od blondinke?

Definitivno (pa tudi od zastavljalca vprašanj): Ime Kanarskih otokov nima z morskimi psi čisto nič!
............ima pa z navadnimi psi ( canis ). Ko so otoke odkrili, so na njih bili navadni psi. ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. feb 2007 10:05

Ej, Marjetka cvetka

če rož`ca si prava

lahko bi vedla,

da prijet za koščeno rit

za fante ni nobena zabava,

in ne misli si,

da si lahko fit

če imaš koščeno rit

Saj ne rečem, da si fejst punca

če špek ti se okoli gunca,

ampak le enkratna je zabava,

če velikost riti je ta prava. 

 

ežoj

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

23. feb 2007 18:30

Sicer je dolg, ampak ...

Žena in mož sta bila poročena že dolga, dolga leta in na vse načine sta se trudila, da bi dobila otroka. Potem, ko so zdravniki končno določili diagnozo, da je mož neploden, sta se odločila, da poiščeta nekoga, ki bo zaplodil otroka. Tisti dan je mož še enkrat poljubil ženo in rekel, da se bo umaknil za nekaj ur, saj bi moral tisti moški priti vsak čas.

Pol ure kasneje je pozvonilo in ker nesreča nikoli ne počiva, je to bil fotograf, ki je hodil po bloku od vrat do vrat in ponujal svoje fotografske usluge.

" Dobro jutro gospa " je začel prijazno. "Ne poznate me, ampak jaz sem prišel, da bi ..."

"Ni treba pojasnevati", je rekla žena in zardela do ušes. "Pričakovala sem vas."

"A res ?¨je bil fotograf presenečen. ¨Veste jaz delam prav krasne otroške zadeve ..."¨

"To je tisto, kar si jaz in moj mož tako želiva¨, je rekla žena. "No pa sedite že, prosim. Kje bova začela ?"

 " Prepustite vse meni", je rekel fotograf profesionalno ... "Ponavadi začnem kake dvakrat v kopalni kadi, pa enkrat na kavču pa morda še parkrat  v postelji. Včasih je prav čudovito tudi na tleh, na tepihu dnevne sobe, recimo, resnično je treba stvar ponoviti večkrat."

 

" V kadi, pa na tleh? Ni čudno, da nama z možem ni uspelo ..." se je čudila žena.

 

"Veste gospa, tako je s tem" je rekel fotograf. "Pravzaprav nihče od nas ne more garantirati, da bo uspelo kar prvič in vsakič. Ampak jaz poskusim več različnih pozicij in sprožim iz pet ali šest različnih kotov. Prepričan sem, da boste presenečeni nad rezultati."

"Upam samo",  je rekla žena sramežljivo, "da bova hitro skozi".

"Gospa, pri mojem načinu dela si mora moški vzeti čas. Jaz bi rad bil noter in ven v petih minutah, ampak potem bi bili, prepričan sem, razočarani".

"Ja sa vem", je gospa kimala razumevajoče.

 

Fotograf je odprl še kovček, ki ga je nosil s sabo in izvlekel album s slikami otrok, ki jih je fotografiral.

"Tole je bilo narejeno v avtobusu številka štiri, med tem ko je vozil skozi Nove Jarše".

"O moj bog", je gospa hrepeneče zavzdihnila in si z robčkom brisala solze.

"In tale dvojčka, poglejte, lepo vas prosim, kako sta čudovita ... ampak z njuno mamo je bilo pa težko delati ..."

"A, da je bila težavna ?" se je začudila gospa

"Ja žal res. Na koncu sem jo moral odpeljati v park, da sem lahko posel opravil tako kot se šika. Ljudje so se zbirali okoli in prerivali, da bi videli bolje ... "

"A taka gneča, da je bila?" je vprašala gospa.

"Ja, kar tri ure je trajalo. Ženska je stalno nekaj jamrala in cvilila. Težko sem se zbral Temnilo se je že in sem moral pohiteti in potem so se golobi začeli, oprostite na izrazu, srat po moji opremi, tako, da sem moral enostavno spakirat ..."

"A mislite resno, da so, hm, kakali po vaši opremi ?"

"Ja seveda. No, gospa, zdajle pa bom prinesel trizložnik, da lahko začneva z delom."

"Trizložnik ?" Gospa je zgledala zelo zaskrbljeno.

"Ja seveda", je rekel fotograf. "Trizložnik potrebujem, da nanj postavim svojo mašinco ...  je prevelika, da bi jo držal med delom."

 

"Gospa ... gospa ... a vam je slabo? ...

 

 

kobra 1

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

23. feb 2007 20:14

Marjetka cvetka, ežoj ela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti