Malo za hec

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

18. mar 2007 22:03

Ide Mujo ulicom i šeta sa dva psa. Ugleda ga Haso te mu priđe i pita ga: - A" majket" ljepi" pasa, baš imaju finu dlaku, jel ih često češljaš? - Ma češljam samo ovog lijevog. - A desnog? - I njega isto češljam. - Aha, dobro, a vidim da su ljepo građeni, sigurno treniraš s njima, aaa? - Treniram ovog lijevog. - A desnog? - I njega isto treniram. Haso popizdi: - Šta me jebeš koji *****, znamo se sto godina, a ti me zajebavaš, zašto odma" ne kažeš obadva, a ne lijevi pa desni jebote!!! - Ma izvini jarane, to je zato što je ovaj lijevi pas moj! - A desni? - I on isto. tumpika

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

18. mar 2007 22:28

20 obletnica mature.Po dolgem času se srečata sošolki, prvi se že krepko nabirajo gubice, druga pa je vsa lepa, sijoča, mladostna, gladke polti...Prva jo malce zavistno vpraša kako ji uspeva?Ah veš, saj pa obstojajo raznorazne kreme, odgovori druga. 45 obletnica mature.Spet se srečata taisti sošolki.Prva postarana, zgubana...Druga pa prav taka kot pred 45 leti na maturantskem plesuSedaj se prva odloči na vsak način izvedeti za skrivnost večne lepote in lepe gladke kože druge sošolke.No, pa ti bom zaupala skrivnost ji zašepeta zaupno...Veš, jaz sem si dala "zmontirati" taka dva "šraufa" tule, tik pod lasiščem in si lepo kožo "gor navijam". Taprva je osupla: pa to je krasno in neverjetno, kaj vse se danes lahko!... Aaa, zdaj pa vem, veš ka, se bi te že prej vprašala, pa mi je blo nerodno, zaka si tu po prsih tak mal kosmata? Si si tak navijala, pa ti je že "tamala" tu gor prišla ne? Kristina

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

18. mar 2007 22:55

Pa še malo o taščah... Tašča je kot vegeta - se vsepovsod "zram meša". Kaj je to: podnevi laja, ponoči pa plava? Taščina proteza! ups!.... Kristina

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

19. mar 2007 18:47

Dekle 23 let, postavna, črni lasje, modre oči, izobražena, dobro situirana, nekadilka išče moškega do 30 let enakih lastnosti, ki bi mu prodala 10 kubikov bukovih drv. Prodam kravo, črna metalik barva, sony stereo mukanje 2x100 W, spuščene vime, športen rep, aluminijasti parklji. Zamenjam sobno svetilko za dvosobno. Zamenjam cimra, ki smrči za cimro, ki vzdihuje. Čuvam ženske otroke starosti od 18 - 28 let. Šifra: Babysitter Prodam lepo padalo, nikoli odprto, enkrat rabljeno. Posedujem veliku plantažu oraha. Traže se devojke za tucanje. Ukraden mercedes 600 SEL z aluminijastimi platišči, vrhunskim blaupunkt multi CD sistemom z bose ozvočenjem 800W. Najditelju lepa nagrada. Barva in registracija nista pomembni. Anamarija

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

19. mar 2007 19:26

Muž kaže ženi: - Treba da ostaviš cigarete, pušiš po dva pakla dnevno, samo se otruješ i bacaš pare! - Ja ne mogu bez pušenja!- kaže ona. A muž če "duhovito": - Pa dobro, ti onda puši nešto drugo, znaš već šta... To ti je sigurno zdravije! Žena: - Jel boga ti, a gdje da nadjem 40 komada dnevno?! tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

19. mar 2007 19:37

Odlučio Sanader prošetati Zagrebom da vidi kako mu živi narod. Razgleda prodavaonice i naposljetku stane pred izlog jedne prodavaonice, te udari u plač. Naiđe policajac i, šokiran prizorom, upita: "Gospodine premijeru, zašto plačete? Što se dogodilo?" "Gledam cijene u izlogu", kroz plač će Sanader. "Pa kako naši penzioneri uopće žive? Kako mogu sebi išta priuštiti s onim jadnim penzijama? Pa to je strašno!" U to naiđe jedan penzioner i ugleda Sanadera kako plače, te potresen upita policajca: "Je li, zašto premijer plače?" Policajac na to izvadi pendrek i stane mlatiti penzionera po glavi: "Zbog tebe, ***** ti materina, zbog tebe!!!" tumpika

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

19. mar 2007 19:41

Mali deček z očetom v avtu prečka "vročo" četrt. «Oči, povej mi kaj počnejo gospe na pločniku ?» V zadregi se oče izvleče z naslednjimi besedami: «Prodajajo srečo.» Ko je prišel deček domov, si je mali rekel, da bi si tudi on želel kupiti en košček sreče. Razbije šparovček, ter odide ven, da bi šel do gospa. Ko je našel pravo ulico, se usmeri proti prvi gospe, ji v roko potisne bankovec ter reče : «Bi mi lahko dali malo sreče gospa ?» Profesionalka je malce zmedena. Odpelje malega k sebi ter mu na debelo namaže tri rezine kruha z Nutello. Ko se deček vrne domov "srečen", sta njegova starša čisto prestrašena in zahtevata pojasnila, kod je hodil. Mali pogleda očeta in mu reče, da je odšel kupit malo sreče h gospem, ki sta si jih prej ogledovala iz avta. Ves prestrašen oče vpraša sina, kaj se je zgodilo potem in mali mu odgovori: «Ni bilo problema s prvima dvema, ampak tretje pa res nisem mogel, zato sem jo samo dobro polizal...» tumpika

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

23. mar 2007 9:45

Vojak je dobil pismo svoje punce, v katerem piše: Dragi SIMON! Jaz ne morem več vztrajati v najini vezi. Ta razdalja, ki je med nama, je prevelika. Prav tako ti moram priznati, da sem te štirikrat prevarala odkar te ni. In vse to ni v redu za naju. Oprosti! Prosim, pošlji mi nazaj sliko, ki sem ti jo poslala. Pozdrav, Marina Vojak, ves pretresen zaradi pisma, odide do svojih prijateljev in jih prosi za slike njihovih deklet, sester, tet, sestričen,.., ki bi mu jih lahko dali. Skupaj s sliko Marine vstavi vse slike lepih deklet v veliko kuverto (skupaj 57) in zraven priloži pismo: Draga MARINA! Žal mi je, a ne vem več katera si ti. Prosim, poišči svojo sliko in jo vzemi, ostale pa mi pošlji nazaj! Pozdrav Simon Mijan

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

23. mar 2007 10:58

pogrebnik Pogrebnik, ki mora pregledati trupla pred upepelitvijo, dela do poznih večernih ur, ko pride na vrsto truplo Staneta Logarja. Ko ga odkrije, presenečeno ostrmi. Stane Logar je imel najdaljši penis, kar ga je kadarkoli videl. "Oprostite, gospod Logar," reče pogrebnik, "ne morem vas upepeliti s tako gromozanskim penisom, ampak ga enostavno moram shraniti za prihodnje rodove." Odreže penis, ga spravi v svoj kovček in odnese s seboj domov. Prvi človek, ki mu ga pokaže, je žena. "Moram ti nekaj pokazati, saj gre za pravo čudo narave," reče in odpre kovček. "O, moj bog," vzklikne žena "Stane Logar je mrtev!" Petra 1

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

23. mar 2007 11:01

Brez dlak Učiteljica piše z levo roko po tabli, ko Janezek vzklikne:»Učiteljica, vi nimate dlak pod levo pazduho!« Učiteljica reče: »Janez, pospravi stvari in pojdi domov za danes.« Naslednji dan učiteljica med razlaganjem snovi dvigne desno roko in Janezek pokomentira, da nima dlak niti pod desno pazduho. Učiteljici prekipi:»Janez, pospravi stvari in ostani doma do konca tedna.« Naslednji teden Janezek spet pride v šolo, ko učiteljici pade iz rok kreda. Nagne se, da bi jo pobrala, Janezek pa tudi, da bi ji jo pomagal najti. Nenadoma se vzdigne in začne pospravljati stvari, učiteljica pa ga presenečeno vpraša: »Kam pa ti?« Janezek odgovori: »Zame je to šolsko leto končano.« Petra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti