Malo za hec

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

10. mar 2007 19:49

Tumpika, daj, prestavi to v svoje narečje - v tvoji priredbi  bo gotovo še boljša kot v originalu.

Cila

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. mar 2007 9:52

One day, I looked up in the sky. A bird came by and **** into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy that cows can't fly.   Loni Makaroni

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. mar 2007 9:54

**** si pa sami noter dajte, na kulinariki takih besed ne uporabljamo, ampak v kontekst pa paše, zelo uporabljana beseda, tudi med tistimi, ki angleško ne znajo Loni Makaroni

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

13. mar 2007 12:09

Kako bi se pa tole slišalo?

Sedim sam in v nebo strmim

od ptiča v preletu en **** v uč dobim

ne jočem se, se ne jezim

le tega, da krave ne letajo, se veselim

 

(Ne morem si kaj, ampak zame je  ni čez slovensko besedo)

Cila

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

14. mar 2007 0:11

Starejsi gospod se vozi v avtobusu, ko na postaji  vstopi mlad punker z oranznimi, zelenimi in rumenimi lasmi.  Naenkrat  mulc ugotovi, da starec bulji vanj in zato ga vprasa:  "Kaj je, stari? A ti pa nisi nikoli naredil nic divjega, ko si bil mlad?!" Starec: "Enkrat sem n... papigo, pa se zdaj sprasujem, ce si moj sin!"

 

Rebeka

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

14. mar 2007 22:59

- Mujo pride na maticni in vpraša: "Lahko bi se jas poročio u ponedeljak?" Matičar: " Zakaj pa v ponedeljek?? Poroke so praviloma ob sobotah!" Mujo: "Ne bi si rad zajebo vikenda !! val

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

17. mar 2007 13:59

Poklicni šofer  je vozil s tovornjakom po podeželski cesti.

Nenadoma se je prikazal ob cesti majhen zelen moziček in ga  ustavljal.

Šofer se je nekoliko začuden ustavil in ga vprašal: "Kdo neki si pa ti in kaj hočeš?"

Mali  zeleni moziček je odvrnil: "Jaz sem prišel z Venere, sem peder in sem lačen."

Voznik tovornjaka mu je dal  sendvič in rekel: "Tale sendvič je vse s čimer ti  lahko ustrežem."

Peljal se je dalje, dokler ni ob  cesti zagledal majhnega rdečega možička, ki ga je  ustavljal.

Ustavil se je in vprašal: "Od kod si spet ti vzel in kaj bi rad?"

Mali rdeči možiček je odgovoril: "Jaz sem prišel s Saturna, sem peder in sem žejen."

Šofer mu je dal coca colo in rekel: "Žal mi je, toda to je vse kar lahko storim zate."

Cez nekaj casa je zagledal ob cesti majhnega modrega mozička, ki ga je ustavljal.

Zadeva z mozički mu je bila zdaj že dokaj dobro poznana. Zato se je ustavil in dejal: "No ti mali modri peder , kaj bi pa ti rad dobil

od mene?"

Mali modri mož je odgovoril: "Za začetek vaše vozniško in prometno dovoljenje, prosim..."

jade

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

17. mar 2007 16:13

Avstralski radio je razpisal nagrado za najbolj duhovito zgodbo, ki se je ženski pripetila pri ginekološkem pregledu, za katero je bila razpisana nagrada. Tukaj je zgodba, ki je dobila glavno nagrado: Naročena sem bila na letni preventivni pregled. Tisti dan so me zgodaj zjutraj iz zdravstvenega doma klicali, da lahko, zaradi odpovedi drugih žensk, pridem že ob 9.30. Ker je bila ura že 8.45 in sem družino ravnokar spravila v službo/šolo, se mi je zelo mudilo, saj je pot do ZD trajala več kot pol ure. Kot večina žensk pred obiskom ginekologa posvetim veliko pozornosti higijeni pod pasom, vendar tokrat mi to tokrat ni zneslo in sem enostavno pograbila brisaco, ki je bila ob umivalniku, ter se spodaj hitro obrisala. Potem sem se oblekla in odšla. Čakala sem samo nekaj minut, ko me je zdravnik že poklical k sebi. Kot mnogo žensk sem poznala rutino, splezala sem na stol, zastrmela sem se v strop in si zamišljala da sem daleč stran. Zdravnik je vstopil in bila sem nemalo začudena, ko je rekel:"Oho, danes ste se pa potrudili!". Nisem mu odgovorila, po pregledu sem splezala s stola, se oblekla in odšla domov. Ko je domov prišla moja 6-letna hčerka, se je odšla igrat v kopalnico. Čez nekaj časa me pride vprašat, kje je njena brisača. Rekla sem ji, da je med perilom in da naj si kar drugo vzame. Ona pa mi odvrne:" Ne mami, rabim tisto brisačo, ki je bila na umivalniku. Na njej so bile vse moje bleščice!" lili A.

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

17. mar 2007 18:11

Moski srednjih let se je peljal po samotni cesti in proti veceru ugledal napis:  Obiscite bordel Milostne sestre, 10km. Po nekaj minutah voznje zagleda naslednji napis: Bordel Milostne sestre,   5km. Malo kasneje zagleda se tretjo tablo: Bordel Milostne sestre, prvi   odcep desno. Ker si je zazelel zabave, je zavil desno in prisel pred velik kamnit samostan z napisom: Bordel Milostne sestre. Pustil je avto na parkiriscu in stopil k vhodu. Ko je potrkal, mu je odprla nuna. Ko ji je povedal, kaj zeli, ga je brez besed peljala skozi nestete sobane in hodnike do nekih vrat. Potrkajte tukaj, mu je narocila in odsla. Moz je potrkal in odprla mu je druga nuna ter rekla: Placajte 100 evrov in pojdite skozi velika lesena vrata na koncu hodnika. Moski je placal in od odhitel do konca hodnika ter stopil skozi velika lesena vrata, ki so se za njim spet sama zaprla. Ugotovil je, da stoji spet na parkiriscu, kjer je pustil svoj avto. Hotel je nazaj, a vrata so bila zaklenjena. Jezno se je napotil proti avtu, nakar je ob potki zagledal majhno tablo z napisom: Pravkar so vas nategnile Milostne sestre.

 

Rebeka

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

18. mar 2007 17:31

Kakšna razlika je med vplivom genov in vplivom okolja? Če je otrok podoben očetu, gre za vpliv genov, če je podoben sosedu, pa za vpliv okolja. tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti