Malo za hec

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12864

1. feb 2015 22:59

   V slovenskem parlamentu zazvoni telefon. Oglasi se pleskar, ki ureja sejno sobo: "Danes ni nikogar, danes delamo...!"

 

Kmet se je pijan sredi noči vrnil domov, zgrešil vrata v hišo in vstopil v svinjak. Slekel se je in legel poleg svinje. Objel jo je in z rokami spolzel po njenem trebuhu, nato pa presenečeno vprašal:

"Marija, kdaj si si pa kupila spalno srajco s tolikimi gumbi?"

 

Ženska, ki je pri kmetu vsak dan kupovala mleko, se je nekega dne pritožila:

"Včeraj je bilo pa mleko čisto vodeno!"

"Kaj pa morem, če so bile krave cel dan na dežju!" je rekel kmet.

 

mopsika

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12864

1. feb 2015 23:09

Lepa stran življenja v majhnem kraju je, da če sama ne veš, kaj počneš, to zagotovo vedo drugi. Neverjetno! Če obesiš oblačilo v svojo omaro in ga tam pustiš nekaj časa, se bo skrčilo za dve številki! Poznam skrivnost podjetja Victoria's Secret. Njihova skrivnost je, da se v njihovo perilo ne more spraviti nobena, ki je težja od 60kg. Če lahko moški vodijo svet, zakaj ne morejo nehati nositi kravat? Kako brihtno pa je to, da si že za začetek dneva okoli vratu zavežejo zanko? Najboljši način, da pozabiš na vse življenjske tegobe, je, da si obuješ tesne čevlje. mopsika

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

2. feb 2015 4:38

SEZONA LOVA

En kmet je imel velike težave s sex-om,pa se je oglasil pri zdravniku.

Zdravnik:"Vsakič,ko vas prime,da bi sexali,pustite vse delo na polju in zdrvite domov."

Kmet:"Pa saj sem to že poizkušal,pa preden pridem do hiše,se tako utrudim,da mi vse pade dol."

Zdravnik:"Naslednjič vzemite s seboj puško in vsakič,ko vas bo prijelo,ustrelite v zrak in naj žena pride do vas."

Čez dva tedna sreča zdravnik kmeta na cesti in ga pobara,kako učinkuje njegov nasvet.

Kmet:"Prve tri dni je bilo odlično...potem pa se je začela sezona lova...in od takrat je nisem več videl."

 

 

 

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

2. feb 2015 16:25

Danes sem pa malo kasna....

DOBAR SUSJED

Uhapsili panduri Cigu:

"Ime,prazime,adresa?"

"Sandokan Jovanović,Sarajevska 3,stan 10."

Pošalju panduri jednog da provijeri.

Vrača se on i kaže:"Ne živi tamo takav čovek."

Ovi udri,udri,udri,ubiše Boga u Cigi.

"Ime,prezime,adresa?"

"Sandokan Jovanović,Sarajevska 3,stan 10."

Oni opet udri,udri po njemu.

"Ime,prezime,adresa?"

"Sandokan Jovanović,Sarajevska 3,stan 10."

Odluće panduri opet pošalju jednog tamo,da provijeri,možda se ovaj prvi zajebao.Vraća se taj pandur i kaže:"Ne živi tamo takav čovjek."

Opet oni po Cigi,udri,udri,udri,izlomiše ga skroz.

Ujutru puste Cigu.Cigo sav slomljen,jedva se dovuče do kuće,,kad ga tamo dočeka komšija:"Sandokane,sinoć te dva puta tražila policija,ja sam jim reko,da ne živiš ovdje,oćeš platiti pivo?"

 

 

andreja m

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

3. feb 2015 0:06

Dva možakarja, eden 80, drugi 87 let stara, zjutraj sedita v parku na klopci.

87 letnik je pravkar zaključil jutranji tek in je sedel, povsem nezadihan. 80 letnika je njegova kondicija navdušila in vprašal je starejšega kaj dela, da ima toliko energije.

87 letnik pravi: "Ja, redno treniram, poleg tega pa vsak dan jem ržen kruh. Ta ti dviguje energijo in da ti ne povem, kaj zmorem pri ženskah!« Na poti domov je 80 letnik ves čas premišljeval o prednostih rženega kruha in zavil v pekarno blizu doma. Vprašal je prodajalko, če imajo ržen kruh in odgovorila mu je, da ga imajo polno polico.

Pa je rekel: »Potem mi pa dajte pet štruc!«
Prodajalka pa: Pet štruc rženca!!?? Preden boste pojedli tri, vam bo ves trd postal!«
On pa: " Ne morem verjeti, da to vedo vsi, razen mene!"

Nena-morje

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

3. feb 2015 6:47

Bil sem pri psihiatru.

Narisal je ovce in rekel,naj jih čuvam,dokler se ne vrne...

Jaz sem narisal ograjo in šel domov...

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

3. feb 2015 6:49

Iz beležke ameriškega poslovneža:
včeraj sem pil z Rusi,skoraj sem umrl.Danes sem pil s Štajerci,boljše bi bilo,da bi včeraj umrl!

andreja m

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

3. feb 2015 15:00

Starejši moški se v svojem volvu vozi domov iz službe,ko ga po telefonu pokliče zaskrbljena žena."Srček",mu reče zaskrbljena."Bodi previden! Ravnokar sem slišala novico,da neki norec na avtocesti vozi v nasprotno smer."

"V resnici je še huje",ji odgovori mož."Na stotine jih je:"

andreja m

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12864

3. feb 2015 16:16

   Možakar vstopi v trgovino in reče: dajte mi škatljico dobrega čaja.  Prodajalka vpraša, kakšnega:  ruskega, kitajskega, pravega, španskega, angleškega....

Možakar reče:   eh ,dajte mi rajši  kar vrečko kave.   Kakšne,   zopet vpraša prodajalka:  barcafe, turško, italijansko...

Eh,  možakar zamahne z roko in pravi:   povsod sama politika.   Dajte mi kar radensko.



mopsika

Sporočilo je spremenil(a) mopsika dne 03. 2015 16:19

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

3. feb 2015 16:59

Dobra...mopsika,bravo.

 

Nekoč je v deželi za devetimi gorami živela prelepa princesa.

Za njo se je govorilo,da ima najlepše prsi pod soncem in tako je beseda o njih prišla tudi na uho Marjana,vaščana.

Ko je nekega dne videl princeso,je spoznal,da so govorice resnične in da so njene prsi res popolne.

Njegov življenski  cilj je postal,da jih nekoč boža in poljublja.

Za pomoč je prosil grajskega zdravnika,s katerim sta bila v dobrih odnosih.

Zdravilec:"Poglej Marjan....lahko ti pomagam.Vendar to te bo stalo 1000 zlatnikov."

Marjan ni mislil na to ,kako bo dobil denar,želel je le prsi,zato je privolil.

Tako se je zdravilec naskrivaj splazil v sobo,ko se je princesa kopala.

Potresel je nekaj prahu,ki povzroča srbenje,na njen modrček.

Nato je šel iz sobe.

Pričakovano je naslednji dan princesa imela srbečico po celotnih prsih.

Zdravilec je stopil pred kralja in mu rekel:"Poznam vaščana,ki zna to pozdraviti.Marjan mu je ime."

In tako je kralj poslal po Marjana.

Ko je prišel na grad,mu je zdravilec,kot ,da se prvič vidita povedal:"Marjan.Princesa ima srbečico po prsih.Edini način da se ozdravi je,da jo ti po njih božaš in jih poljubljaš s svojimi magičnimi usti."

Tako je naslednje 4 ure Marjan prebil v princesini sobi,kjer se je igral z dojkama.

Zdravilec mu je povedal,da bo srbenje samo izginilo po treh dneh.

Tako je naslednje tri dni Marjan vsak dan prihajal na grad izpolnjevat svojo željo.

Po treh dneh je srbenje izginilo in kralj je pohvalil Marjana:"Dober človek si.Tvoja usta so magična."

Marjan je ves zadovoljen želel oditi,vendar ga je zdravilec potegnil v svojo sobo.

"Dolžan si mi 1000 zlatnikov."

Marjan:"Pha! Ne dobiš jih! Kar povej kralju,če si upaš!"

Tako je Marjan pretental zdravilca...a le na prvi pogled,saj je še isti večer zdravilec šel v kraljevo spalnico in potresel prah po kraljevih gatah.

...in kralj se je znova spomnil na Marjana...

andreja m

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti