Aparat za peko kruha

IrenaP  

član od: 17.5.2005

sporočila: 18

27. jun 2005 15:09

Živjo, tudi jast imam perfekta in sem zelo razočarana nad njim, kajti odkar ga imam je že drugič na servisu (imam pa ga od 23.8.2005). Žal na tvoje vprašanje ne vem odgovora, lahko pa povem mojo nesrečno zgodbo o Perfektu. Aparat se mi je že dvakrat pokvaril in obakrat so bili enaki znaki, aparat se ne da nič nastavljat, ampak samo piska. Prvič ko se mi je pokvaril, ga nekaj dni nisem uporabljala, ker sem mislila da mora imeti pavzo. Ko sem ga ponovno priklopila je normalno delal in bila sem prepričana da sem jaz kaj narobe naredila. Vendar je aparat kruh samo zgnetel, ko je bil čas vzhajanja pa je zopet začel piskati, tako sem ga prvič poslala na servis. Iz servisa sem dobila aparat in spekla dober kruh, nato pa je začel drugič zopet piskati, ko sem hotela speči kruh (drugi hlebček) (to se pravi ko je prišel ravono iz servisa), sedaj pa zopet čakam hitro pošto, da mi pošljejo stroj v upanju da bo sedaj delal. Z aparatom sem drugače zelo zadovoljna, peče dober kruh (kar sem uhitela speči), samo upam da mi bo sedaj deloval. Zanima me če ima katera podobne izkušnje z aparati znamke perfekt, jaz sem kar malo razočarana nad njimi, saj za podobne napake o aparatih na forumu še nisem brala (pojavlja se da aparat neha mesit kruh ali kaj podobnega). Ko sem to napisala sem začela pregledovati forum, kdo ima aparat Perfekt in kakšne so izkušnje z njim, presenetljivo imate vsi le dobro mnenje o teh aparatih. Ali imam torej jaz smolo in sem dobila aparat z napako? Sicer ko mi peče je super, ampak ko pa je v servisu bi pa najraje kupila nov aparat, da bi lahko pekla saj je ravno sedaj ko je najbolj vroče težko peči v pečici. IrenaP Sporočilo je spremenil(a) IrenaP dne 27. jun 2005 17:56:07

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

27. jun 2005 21:39

Jaz imam perfecta že eno leto in mi brezhibno dela in tudi sicer sem z njim nadvse zadovoljna.Verjetno si imela smolo.Dokler je v garanciji ti ga morajop popravit.LP Aki

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

28. jun 2005 8:09

V petek sem s strahom dala pečt kruh. Nisem dodajala nobenih semen, saj jih je škoda, če bi se mi spet ponesrečilo. A se ni. Spekel se je dober kruhek. A še vedno mi ne gre v račun, da se perfektu ne da nastavljati čas, samo z različnimi funkcijami. No, mogoče bom poskusila, a ne sedaj, ker je prevroče. Aparat se močno segreje med peko. Zunaj ga skorajda ne morem prijeti. Irena

IrenaP  

član od: 17.5.2005

sporočila: 18

28. jun 2005 20:22

Aki, ne veš kako si me razveselia s tem da tvoj aparat dela brezhibno, mogoče bo moj tudi ko ga bom dobila s servisa. Tudi meni se aparat med peko močno segreje, tako da sem najprej mislila da je kaj narobe, potem pa sem predvidevala da se segreje zato ker je ohišje iz kovine (kovina je veliki prevodnik toplote) in ne iz plastike. IrenaP

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

29. jun 2005 10:28

No, moj Clatronik spet veselo peče kruh. So ga prijazni strici na servisu popravili. Tako sem vesela, ko pa je kruhek pečen v njem tako doooobeeeeeeeeeeer!!!!! Julija

jana 07  

član od: 8.10.2004

sporočila: 187

29. jun 2005 10:34

Julija, tudi jaz imam Clatronik, vendar nisem pri navodilih dobila seznama servisov. Mi lahko prosim napišeš kak servis v Ljubljani ali okolici Domžal. Zdaj ga sicer še ne rabim, vendar človek nikoli ne ve, kdaj mi bo prišlo prav. Hvala že vnaprej jana 07

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

30. jun 2005 10:53

Jana, servis za Clatronika je na Litijski cesti 12. To je radio in TV servis. Imena servisa se zdajle ne spomnim. Ti bom naknadno sporočila. Je pa to nasproti gostilne Novak. Ne moreš zgrešit. So zelo solidni. Moj aparat je bil popravljen v 24-ih urah. Šel pa je motorček. Seznam servisov pa gotovo imaš, ker je na garancijskem listu. Je pa čisto malo serviserjev in se mi zdi, da ga v Domžalah ni, ali pač. Lp Julija

jana 07  

član od: 8.10.2004

sporočila: 187

30. jun 2005 12:23

Julija, najlepša hvala. jana 07

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

2. jul 2005 17:32

Ni zakaj Jana. Evo tu točen naslov RA in TV servis Ivan Prešeren s.p., Litijska c, 12a, tel.01 5401000. Nahaja pa se na desni strani Litijske, gledano iz smeri Center. Julija

IrenaP  

član od: 17.5.2005

sporočila: 18

2. jul 2005 18:09

Živjo, naj vam sporočim konec moje žalostne zgodbe. Naj na kratko povem; aparat Perfekt je bil 2x na servisu zaradi iste napake (aparat je skozi piskal), ker so ugotovili da ga ne morejo popraviti so mi obljubili nov aparat. Zelo sem bila vesela in komaj sem čakala kdaj ga bom dobila, ko sem odprla škatlo sem imela zeloooooo slab občutek. Ko pa sem odprla pokrov pekača sem bila tako razočarana, kajti v škatli je bil aparat ki ni bil nov, še huje, notri je bilo vse prismojeno, okrog pokrova pa vse mastno, zraven pa je bil še nek poginul insekt. Ne morem si predstavljati da bi v takem pekaču pekla kruh, saj poleg insekta ne vem kaj vse je že bilo notri. Takoj sem poklicala na servis in so mi povedali, da ker je bil aparat kupljen pri njih v akciji ne morejo poslati novega ampak so poslali enega, ki so ga iz trgovine vrnili njim (baje je bil testiran in naj bi delal brezhibno). S serviserjem sem se dogovorila da bom prinesla aparat nazaj in mi bodo dali denar vendar je serviser rekel, da bodo vrnili denar če bodo imeli v blagajni toliko denarja in če bom prinesla nazaj aparat ki ga nisem uporabljala (kako naj bi to dokazala, ko pa je bil ves zamazan?). Vendar so mi potem vseeno dali denar (trgovka je poklicala glavnega serviserja). Takoj potem sem odšla v Interspar in sem kupila Clatronikov aparat, saj nisem hotela več tvegati in kupiti perfekta. Naj povem še kateri servis je to bil: to je servis VICOMA, ki se nahaja v hali A v BTC-ju v Ljubljani (http://vicoma.si/slo/index.php) Nad njimi sem bila tako razočarana da sem jih hotela dati v časopis, vendar mislim da je dovolj da svoje slabe izkušnje povem v forumu. Vsem ki se odločate za aparat želim več sreče, kot sem jo imela jaz. Naj pa povem da ko mi je aparat delal sem bila zelo zadovoljna z njim, na žalost pa me je zelo razočaral servis. P.s.: Sedaj pa mi že veselo dela Clatronik, zvečer bom spekla toast po receptu iz foruma, da bomo imeli za zajtrk obložene kruhke. IrenaP

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti