Aparat za peko kruha

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

19. mar 2006 0:04

Tanja, ne skrbi, saj sta tukaj še tudi dva foruma o hujšanju. riba-ribica

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

19. mar 2006 17:41

Ne me hecat, ampak danes pečem že drugo rundo kruha-italijanski kruh po receptu , ki je bil priložen aparatu. In res sem dopoldan malo poškilila na frume o dietah, pa me te teme nikoli niso zanimale. S kg nikoli nisem imela težav, ampak nikoli ne veš. Tanja

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

20. mar 2006 21:16

Danes sem spekla zares odličen ajdov kruh!!!!!!1 Vedno sem imela probleme z nebelimi kruhi, ki so bili presuhi, preveč zbiti, tole danes pa...mega!! Pogruntala sem, da mi kruh lepše uspe, če dam malo več vode, kot je napisano na receptu. Čeprav, tega danes sem naredila kar tako po svojem občutku. Je rahel, ravno prav gost in zelo okusen!! Ker ga jem samo jaz (punci in mož so bolj za belega), bom ugotovila tudi to, kako je obstojen. bom poročala. Lahko noč!! jasna

atic  

član od: 19.8.2005

sporočila: 218

20. mar 2006 23:03

Vera, Jasna1, Reca, Galja, verjetno ste na tem forumu že napisale katere aparate uporabljate. Glede na vaše uspehe pri peki kruha ste me prepričale, da si ga bom tudi jaz kupila. Vendar ne vem, za katero blagovno znamko se naj odločim. Prosim, če lahko napišete s katerim aparatom vam uspevajo takšni pekovski podvigi. Čao! atic

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

21. mar 2006 6:39

Atic, mislim, da je čisto vseeno, katere znamke je aparat, ko ga pogruntaš in osvojiš, ne bi smelo biti problema. Moj Clatronic je svoje poslanstvo že oddelal, vsaj po količini peke sodeč, saj revež "dela" vsak dan, če že ne pečem, potem pa gnetem. Imam ga leto in pol, pa je še vedno pripravljen na vse moje "ukaze"! Ti kar dam primer, ko je najbolj zaposlen! Recimo, ko je pri nas kakšno praznovanje, potem dela kot nor. V soboto zjutraj sem najprej gnetla iz kg bele moke testo za makovke. Zatem je bil na vrsti kruh iz črne moke, 600 g, zatem hlebec iz bele moke, 600 g, zatem iz 600g bele moke za buhteljne in še nazadnje za šarkelj. Pa se ta moj kruhopekec ni nič pritoževal. Malo sem ga pustila počivat, potem sem naložila še za kruh iz moke brez glutena, katerega vedno pečem v kruhomatu, drugače mi ne rata. Včeraj sem pa gnetla testo za pizzo. Mislim, da se ti res splača iti v nakup aparata za peko kruha, jaz bi ga zelo pogrešala, žal mi je, da si ga nisem nabavila že pred leti, bi mi prihranil ogromno dela. LP! Galja

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

21. mar 2006 8:05

Atic, pri nas doma smo zelo veseli, da ga imamo! Kupila sem Clatronica BBa 2605, v Merkurju, ko so imeli neko akcijo, za 12.990,00 SIT. Pa vem, da jih imajo še ceneje... Tudi sama mislim, da ni važno, kakšen strojček kupiš, sama bi bila mogoče skeptična pri kakšnem res zelo poceni (saj veš, malo denarja...) Bolj pomembno je, kaj namešaš notri... Je pa nekaj res. Ko ga imaš, ne moreš več brez njega. jasna

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

21. mar 2006 18:41

Galja, kako narediš pizzo? Nisem je še pekla, pa jo imata tamali full radi in bi rada naredila tako fino domačo. Pa še kruhomat bi rada izkoristila... A mi zaupaš prosim recept (natančna navodila glede testa, prosim!!) Lep preostanek dneva vam želim, Jasna jasna

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

21. mar 2006 21:26

Jasna 1, poglej zasebno sporočilo! Galja

Uly  

član od: 25.9.2003

sporočila: 572

22. mar 2006 9:44

Oprosti Galja, ampak a se ti ne zdi, da bi tudi ostali bili radi deležni tegale recepta, ali je to tako skrivnosten recept, da ga ostali ne smemo videti?! Mislim da je namen foruma ravno to, da se tudi ostali naučimo kaj koristnega! Tudi mene zanima ta recept, najbrž tudi koga drugega. Pa brez zamere! LP Uly

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

22. mar 2006 10:00

Uly, o testu za pizzo smo že pisali 1oo krat, če ne več, ne bi se rada ponavljala, če pa želiš, ga lahko komot napišem, Jasni sem res na dolgo in široko napisala cel potek, da ji res 100% uspe. Galja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti